Wolfsburg – Schalke 04 3:0 (koniec)
VfL Wolfsburg
3:0 (1:0)
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
Piątek 28.08.2015, 20:30 • Volkswagen-Arena, Wolfsburg • Niemiecka Bundesliga • Runda 3

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:19:39)

VFL pokonuje Schalke 3:0! W dzisiejszym meczu gospodarze zagrali co najmniej o klasę lepiej niż rywale. Wicemistrzowie przeważali w całym meczu i potrafili aż trzykrotnie udokumentować tą przewagę. Goście wyraźnie odstawali od drużyny z Wolfsburga, nie potrafili realnie zagrozić bramce Casteelsa.

90

88
    Zbyt mocne podanie w kierunku Huntelaara. Od bramki rozpocznie Casteels.

87
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Max Kruse, na boisku pojawia się Maximilian Arnold.

86
    Dośrodkowanie z prawej strony Riethera, ale wyprzedził napastnika drużyny rywali Naldo.

85
    Dużo niedokładności z obu stron w ostatnich minutach. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

83
    Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie. Wicemistrzowie Niemiec cofnęli się na własną połową.

81
    Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Geisa. Piłka ląduje na bocznej siatce.

80
    Fauluje Guilavogiu na lewej stronie. Rzut wolny dla Schalke.

79
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Bas Dost, na boisku pojawia się Nicklas Bendtner.

78
    Nie zdołał utrzymać piłki na placu gry Riether. Gospodarze rozpoczną zza linii bocznej.

77
    Ucierpiał w starciu z rywalem Neustädter, potrzebna będzie pomoc masażystów.

76
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Daniel Caligiuri, na boisku pojawia się André Schürrle.

75
    Przed szansą Huntelaar. Napastnik gości jednak strzela wysoko ponad bramką gospodarzy.