AS Roma – Juventus 2:1 (koniec) | Atalanta – Frosinone 2:0 (koniec) | Carpi FC – Inter 1:2 (koniec)
Chievo – Lazio 4:0 (koniec) | Genoa – Hellas Verona 2:0 (koniec) | Napoli – Sampdoria 2:2 (koniec)
Torino – Fiorentina 3:1 (koniec) | Udinese – US Palermo 0:1 (koniec)
Torino FC
3:1 (0:1)
ACF Fiorentina
Niedziela 30.08.2015, 20:45 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A • Runda 2

Torino zasłużenie wygrywa 3:1! Choć gospodarze zagrali bardzo przeciętnie przed przerwą to na drugą połowę wyszli wyraźnie bardziej zmotywowani. Fiorentina chyba trochę zlekceważyła rywala i dała sobie strzelić trzy bramki w krótkim odstępie czasu. Jedno jest pewnie, emocji w tym meczu nie zabrakło!

83
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Daniele Baselli, na boisku pojawia się Alessandro Gazzi.
    77. Daniele BASELLI - 3:1

77
    Gol dla Torino!
    Ależ to był strzał! Genialne uderzenie z dystansu DANIELE BASELLIEGO! Młody zawodnik gospodarzy fenomenalnie przymierzył z około 20. metrów, nie miał większych szans na skuteczną interwencję Tatarusanu.

73
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Josip Iličić, na boisku pojawia się Giuseppe Rossi.
    69. Fabio QUAGLIARELLA - 2:1

69
    Idą "za ciosem" piłkarze Torino! FABIO QUAGLIARELLA w sytuacji "sam na sam" z Tatarusanu do końca zachował zimną krew i z ostrego kąta wpakował piłkę do siatki!
    68. Emiliano MORETTI - 1:1

68
    W zamieszaniu pod bramką Tatarusanu najlepiej znalazł się EMILIANO MORETTI, który wykorzystał bierną postawę obrońców Violi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

65
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Marco Benassi, na boisku pojawia się Afriyie Acquah.

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Maxi López (Torino FC).

64
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Matías Fernández, na boisku pojawia się Federico Bernardeschi.

61
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Josef Martínez, na boisku pojawia się Maxi López.

Po pierwszej połowie Fiorentina prowadzi 1:0! Goście od początku narzucili swój styl gry rywalom. Torino oddało inicjatywę i kwestią czasu było kiedy Viola udokumentuje tą przewagę golem. To nastąpiło bardzo wcześni, bo już w dziesiątej minucie. Od tej pory ataki gospodarzy zyskały na szybkości, ale jak na razie piłkarze z Turynu nie mają większego pomysłu jak zagrozić bramce Tatarusanu.

Za kilkanaście minut rozpocznie się druga połowa, zostańcie z nami!

16
    Starcie w polu karnym gospodarzy. Wydawało się, że Moretti faulował Ilicića. Sędzia główny wskazał na wapno, ale po wymianie zdań z sędzią asystentem zmienił zdanie.

10
    Strzelec bramki ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki.
    10. Marcos ALONSO - 0:1

10
    Gol dla Fiorentiny!
    Świetne dośrodkowanie z prawej strony w pole karne gospodarzy. Strzał Kalinića z najbliższej odległości zdołał jeszcze wybronić Padelli, ale przy dobitce MARCOS ALONSO był już bezradny.

Sędzia główny wyprowadza na murawę pierwsze jedenastki!