Francja
Piątek 04.09.2015, 20:45Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Dziękujemy za wieczór spędzony z lajfy.com. Zapraszamy na pozostałe nasze relacje. Do zobaczenia! (22:44:21)
    Mathieu Valbuena okazał się bohaterem Francuzów. Doczekaliśmy się gola!

To już koniec emocji w Lizbonie. W pierwszej połowie oglądaliśmy wyrównane widowisko z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Druga część gry to dominacja Les Bleus. Dopiero w samej końcówce rywalizacji udało się zamienić rzut wolny na bramkę.

90+3

90+3
    Koledzy szukali w polu karnym Naniego. Po raz kolejny za mocno. Za moment koniec spotkania.

90+3
    Varane ucierpiał w starciu z Andre. Arbiter dopatrzył się tam przewinienia. Lloris od własnej bramki

90+2
    Gra przyśpieszyła tempa. Dużo podań, nowe pomysły, ale brak akcji. Ostatnia minuta przed nami.

90
    Męczył się wyraźnie Quaresma na lewym skrzydle. Kilka zwodów i Francuzi przy piłce. Sędzia dolicza 3 minuty do końcowego czasu gry.

89
    Pogba ucierpiał w starciu główkowym. Na szczęście bez przykrych konsekwencji. Gra szybko wznowiona. Portugalia przy piłce.

88
    Na ostatnie minuty spotkania wchodzi Giroud. Grizmann opuszcza plac gry.

87
    Trzy rzuty rożne z rzędu dla gospodarzy. Żaden nie przyniósł upragnionego gola. Quaresma zdecydowanie za mocno. Nikt nie sięgnął tej piłki. Wnowi Lloris.

86
    Schodzi Danilo, wchodzi Bernardo Silva. Tymczasem corner dla reprezentacji Portugalii.

85
    Gol dla Francji!
    Przepiękne, czyste uderzenie MATHIEU VALBUENY. Wyciągnięty jak struna Rui Patrico nie dał rady sięgnać piłki. Portugalczycy nie dowierzają.

84
    Griezmann faulowany tuż przy polu karnym. Szansa dla Les Bleus, kto wie, być może już ostatnia w tym spotkaniu.

83
    Im bliżej końca tym gra staje się bardziej pasywna. Kibice na trybunach zaczynają już tracić cierpliwość.

82
    Varane przytrzymywany przez Eliseu'a. Gwizdek i od razu wznawiają Francuzi.

81
    Éder sprintem zmierza do piłki. Wychodzi Lloris. Dobre decyzja francuskiego bramkarza, który ratuje Trójkolorowych od straty bramki.

80
    Danny za João Mário, za Sissoko Valbuena.
    Nie oglądamy dziś wielu akcji, ale na nudę też narzekać nie możemy. Za chwilę kolejna zmiana.

Bartosz Bednarek

Gole: 85. Valbuena

Kartki:   70. Pereira (POR) – 21. Evra (FRA)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 8:8. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 1:1. Foule: 12:13.
    Portugalia: Rui Patrico – Eliseu, Ricardo Carvalho (27. José Fonte), Pepe, Vieirinha (60. Cédric Soares) – Cristiano Ronaldo (67. Quaresma), Adrien Silva (60. Miguel Veloso), Danilo Pereira (86. Silva), João Mário (80. Danny), Nani – Éder

Zmiany: Lopes – André, Silva, Beto, Alves, Cédric Soares, Danny, José Fonte, Miguel Veloso, Raphaël Guerreiro, Ricardo Quaresma, Varela

Francja: Lloris – Evra, Koscielny, Varane, Sagna – Matuidi, Cabaye (46. Schneiderlin), Sissoko (80. Valbuena) – Fekir [14. Griezmann (88. Giroud)], Pogba, Benzema (74. Martial)

Zmiany: Costil – Griezmann, Martial, Trémoulinas, Mangala, Kondogbia, Zouma, Debuchy, Schneiderlin, Valbuena, Giroud, Mandanda

Sędziowie: Danny Makkelie (NED) – Diks, Steegstra – van Zuilen