Luksemburg – Macedonia Płn. 1:0 (koniec) | Ukraina – Białoruś 3:1 (koniec) | Estonia – Litwa 1:0 (koniec)
San Marino – Anglia 0:6 (koniec) | Rosja – Szwecja 1:0 (koniec) | Hiszpania – Słowacja 2:0 (koniec)
Szwajcaria – Słowenia 3:2 (koniec) | Austria – Mołdawia 1:0 (koniec) | Czarnogóra – Liechtenstein 2:0 (koniec)
San Marino
0:6 (0:2)
Anglia
Sobota 05.09.2015, 18:00 • Stadion Olimpijski w San Marino, Serravalle • Eliminacje Mistrzostw Europy • Grupa E

Posiadanie piłki: 23 % : 77 %.
    Strzały na bramkę: 1:16.
    Strzały niecelne: 1:9.
    Rzuty rożne: 1:7.
    Spalone: 2:2.
    Faule: 9:16. (19:56:47)

Anglicy zgodnie z planem ogrywają San Marino 6-0. Druga połowa w wykonaniu podopiecznych Hodgsona wyglądała zdecydowanie lepiej. Sporo ożywienia w szeregi gości wprowadzili rezerwowi: Delph (asysta), Kane (gol) i Walcott (dwa gole). Dzięki tej wygranej Anglicy oficjalnie meldują się w Mistrzostwach Europy, które w przyszłym roku odbędą się we Francji.

90+2

90+1
    Arbiter zdecydował się na doliczenie dwóch minut do regulaminowego czasu gry.

90
    Vardy powalił przeciwnika w narożniku boiska. Szansa gospodarzy na stworzenie zagrożenia po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

89
    Della Valle nie spieszy się z wykopaniem futbolówki z rzutu wolnego. Ostatnie minuty tego spotkania.

87
    Walcott był nieprzepisowo powstrzymywany przez Palazziego. Krótko wznowiony stały fragment gry przez Anglików.

85
    Przyjezdni już skupiają się wyłącznie na dłuższym utrzymaniu przy piłce, nie wdawaniu się w żadne pojedynki, aby uniknąć zbędnych urazów i kontuzji.

84
    Pierwsze celne uderzenie gospodarzy. Przed niezłą okazją stanął Rinaldi, ale uderzył prosto w Harta.

82
    Jeszcze jedno kapitalne wypuszczenie prostopadłej piłki do Walcotta. Theo tym razem posłał futbolówkę obok słupka.

80
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. D.Simonciniego zmienia Ales.Della Valle.
    78. Theo WALCOTT - 0:6

78
    Gol dla Anglii!
    Druga bramka THEO WALCOTTA. Tym razem adresatem doskonałego zgrania Barkley'a był Walcott, który podobnie jak chwilę wcześniej Kane, nie miał problemów z pokonaniem Simonciniego.
    77. Harry KANE - 0:5

77
    HARRY KANE wykorzystał znakomite prostopadłe podanie Shelvey'a, wpadł w pole karne i przerzucił futbolówkę nad Simoncinim.

75
    Druga rotacja San Marino. Boisko opuszcza kapitan zespołu Selva, a za niego wbiega Rinaldi.

74
    Anglicy zamknęli rywali na szesnastym metrze i wymieniają podania wszerz boiska.

Krzysztof

Gole: 13. Rooney (kar.), 30. Brolli (sam.), 46. Barkley, 68. Walcott, 77. Kane, 78. Walcott

Kartki:   12. M. Berardi (SMA)

Strzały celne: 1:16. Strzały niecelne: 1:9. Rzuty rożne: 1:7. Spalone: 2:2. Foule: 9:16.
    San Marino: A. Simoncini – Bonini (73. Tosi), Brolli, D. Simoncini (80. Ales. Della Valle), Palazzi, M. Berardi – J. Hirsch, Battistini, Chiaruzzi, M. Vitaioli – Selva (C) (75. Rinaldi).
    Zmiany: Benedettini, Muraccini – Ales. Della Valle, Alex Della Valle, Berretti, E. Golinucci, Mazza, Rinaldi, Stefanelli, Tosi, C. Valentini, F. Vitaioli.

Anglia: Hart – Clyne, Stones, Jagielka, Shaw – Milner (58. Delph), Shelvey, Barkley – Oxlade-Chamberlain (67. Walcott), Rooney (C) (58. Kane), Vardy.
    Zmiany: Butland, Heaton – Cahill, Carrick, Delph, Gibbs, Kane, Mason, Smalling, Sterling, Walcott.

Sędziowie: Trattou – Soteriou, Ioannou – Charalambous (wszyscy Cypr)