Błękitni – Wisła Pu. 0:0 (koniec) | Stal S. W. – GKS T. 1:1 (koniec) | Raków – Olimpia Z. 5:2 (koniec)
Okocimski – Nadwiślan 0:2 (koniec) | Gryf – Stal M. 1:2 (koniec) | Kotwica – Radomiak 0:0 (koniec)
Znicz – Polonia B. 3:0 (koniec)
Błękitni Stargard
0:0 (0:0)
Wisła Puławy
Sobota 05.09.2015, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard Szczeciński • 2. Liga • Runda 7

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. Dziś w Stargardzie nie padły gole. Pierwsza połowa dla Błękitnych, druga ze wskazaniem na puławian. Ostatecznie sprawiedliwy remis, choć kibice zobaczyliby chętniej golleadę niż 0:0. (16:51:31)

90+3

90+1
    Słotwiński opuścił boisko przedwcześnie. Zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

90
    Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

88
    Limit zmian w Wiśle wykorzystany: Tetych za Nowaka.

86
    Obudzili się gospodarze na koniec meczu. Musiał interweniował Sobczak. Po chwili Wojciech Fadecki strzelił z rzutu wolnego w poprzeczkę!

81
    Żółta dla Słotwińskiego i 2:2 w kartkach.

79
    Kanarek za Sedlewskiego na ostatnie, nieco ponad 10 minut.

76
    Kocioł w polu karnym Marka Ufnala. W ostatnim momencie wyekspediowali piłkę gospodarze po rzucie wolnym.

73
    Sebastian Inczewski sfaulował Głaza, czym naraził się sędziemu. Żółta kartka.

70
    20 minut do końca regulaminowego czasu i Słotwiński wbiegł na boisko zamiast Olszaka.

68
    Coraz mniej czasu do końca meczu, a w Stargardzie cały czas bez gola. W pierwszej połowie konkretniejsi byli Błękitni, a po przerwie inicjatywę przejęła Wisła Puławy. Brakuje jednak precyzji obu drużynom.

64
    Atakują w drugiej połowie puławianie z dużą konsekwencją i zaangażowaniem. Jarosław Niezgoda spóźnił się do piłki, a mógł stoczyć pojedynek sam na sam z bramkarzem.

62
    Trzecia zmiana u Błękitnych: Inczewski za Magnuskiego.

55
    Konrad Nowak powinien dać Wiśle Puławy prowadzenie, ale z linii pola karnego uderzył wprost w bramkarza. Błękitni zrewanżowali się uderzeniami z dystansu.

52
    Pierwsza roszada u gości: Niezgoda na boisku, Wiejak poza nim.

50
    Dobre otwarcie drugiej połowy w wykonaniu Wisły Puławy. Był strzał z dystansu, była akcja oskrzydlająca, ale nie było gola.

46
    Dwie zmiany w drużynie Błękitnych: Wojtasiak za Kazimierowicza, a Wiśniewski za Gutowskiego.

Gole:

Kartki:   14. Wawszczyk (BSS), 73. Inczewski (BSS) – 45+1. Wiejak (PUL), 81. Słotwiński (PUL)   90+1. Słotwiński (PUL)

Błękitni Stargard: Ufnal – Siwek, Pustelnik, Liśkiewicz, Wawszczyk – Fadecki, Baranowski, Kazimierowicz (46' Wojtasiak), Okuszko, Gutowski (46' Gutowski) – Magnuski (62' Inczewski).

Zmiany: Kosiorek – Bednarski, Wojtasiak, Więcek, Wiśniewski, Gajda, Inczewski.

Wisła Puławy: Sobczak – Turzyniecki, Pielach, Budzyński, Litwiniuk – Głaz, Wiejak (52' Niezgoda), Sedlewski (79' Kanarek), Szczotka, Olszak (70' Słotwiński) – Nowak (88' Tetych).

Zmiany: Penkowec – Kanarek, Niezgoda, Słotwiński, Tetych.

Sędziowie: Marcin Liana (Żnin)