Błękitni – Wisła Pu. 0:0 (koniec) | Stal S. W. – GKS T. 1:1 (koniec) | Raków – Olimpia Z. 5:2 (koniec)
Okocimski – Nadwiślan 0:2 (koniec) | Gryf – Stal M. 1:2 (koniec) | Kotwica – Radomiak 0:0 (koniec)
Znicz – Polonia B. 3:0 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
0:0 (0:0)
Radomiak Radom
Sobota 05.09.2015, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • Runda 7

Koniec! To nie był wielki mecz, ale podział punktów jest jak najbardziej zasłużonym rezultatem. Kotwica swoje okazje miała w końcówce pierwszej połowy, a Radomiak raczej nastawił się na kontry i tylko tak próbował zaskoczyć Małeckiego. Nie udało się, ale wygląda na to, że i wilk syty i owca cała. (19:54:07)

90+5

90+5
    Rzut rożny dla Kotwicy, ostatnia szansa dla gospodarzy na zdobycie gola na wagę zwycięstwa!

90+4
    Na spalonym Śliwiński, grę od rzutu wolnego wznowią gospodarze.

90+3
    Tymczasem arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.
    90+2. Goście mieli z Radomia bardzo długą podróż, wyjechali już przed południem w piątek!

90+1
    Kolejna przerwa w grze, tym razem gracz Radomiaka potrzebuje interwencji medycznej.

90
    Kotwica cofnęła się mocno na swoją połowę boiska, gospodarze nie chcą powtórki sprzed tygodnia, gdy gola na 0:1 stracili w 95. minucie spotkania...

89
    Od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska wznawiaą goście.

88
    Witt świetnie interweniuje przed swoim polem karnym, czysty wślizg obrońcy Kotwicy.

87
    Piłka wycofana na 11. metr przed bramką Kotwicy, ale żaden z gości nie zdołał oddać strzału!