Łotwa – Czechy 1:2 (koniec) | Turcja – Holandia 3:0 (koniec) | Walia – Izrael 0:0 (koniec)
Malta – Azerbejdżan 2:2 (koniec) | Norwegia – Chorwacja 2:0 (koniec) | Islandia – Kazachstan 0:0 (koniec)
Bośnia i Herc. – Andora 3:0 (koniec) | Cypr – Belgia 0:1 (koniec) | Włochy – Bułgaria 1:0 (koniec)
Walia
0:0 (0:0)
Izrael
Niedziela 06.09.2015, 18:00 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Eliminacje Mistrzostw Europy • Grupa B

To tyle na dziś. Dziękujemy za uwagę! (19:54:32)

Koniec meczu! Duże były oczekiwania, ale Walia zawiodła. Mało było klarownych sytuacji, mało strzałów. Mało efektywny był dziś Bale. Ramsey starał się rozgrywać, uderzać z dystansu, jednak nic z tego nie wynikało. Izrael ustawił tzw. autobus i czekał na kontry. W ofensywie był jednak bezradny. Remis ze wskazaniem – mimo wszystko – na gospodarzy.

90+5

90+5
    Walia strzela bramkę w 95. minucie, ale Church był na spalonym zdaniem arbitra liniowego!

90+3
    Niezła próba Ramseya z dystansu, ale strzał dokładnie w to miejsce, gdzie ustawiony był bramkarz gości.

90+3
    Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Eran Zahavi, na boisku pojawia się Ben Sahar.

90+1
    Martziano faulowany we własnym polu karnym.

90+1
    I jeszcze jeden korner po akcji Taylora.

90
    Cztery minuty doliczone!

90
    Jedna z ostatnich szans dla Walii. Ramsey dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale pewnie na przedpolu spisał się Martziano.
    87. Strzela Bale i bramkarz broni!

87
    Szansa dla Walii! Bale oddał płaski strzał, ale Martziano nie popełnił błędu! Żaden z Walijczyków nie ruszył też agresywniej do dobitki!

86
    Na spalonym złapany Vokes przy pierwszym kontakcie z piłką.

86
    Zmiana w drużynie Walia: z boiska schodzi Andy King, na boisku pojawia się Sam Vokes.

84
    W odpowiedzi kontratak Walii. Bale strzelał z dwudziestu pięciu metrów, ale wyraźnie nad bramką.

83
    Ależ kontratak gości! Akcja rozrzucona do boku do Ben Haima II. Ten zacentrował w pole karne, a Hemed niezbyt czysto trafił w piłkę z kilku metrów. Hennessey odbił ją jednak na rzut rożny.

82
    Coraz bardziej nerwowo w Cardiff. Sędzia coraz częściej zmuszony jest do używania gwizdka.

81
    Dziesięć minut do końca. Dziesięć minut, by Walia już dziś zapewniła sobie awans na ME we Francji.

Tomasz

Gole:

Kartki:   59. J. Richards (WAL), 78. Robson-Kanu (WAL) – 18. Dabour (ISR), 45+1. Dasa (ISR), 56. Dgani (ISR), 61. Bitton (ISR)

Walia: Hennessey – J. Richards, Gunter, A. Williams (C), Davies, Taylor – King (86. Vokes), Ramsey, D. Edwards – Robson-Kanu (79. Church), Bale.
    Zmiany: Fôn Williams, Ward – Collins, Cotterill, Fox, Henley, Church, Lawrence, Ledley, MacDonald, Vokes, Jordan Williams.

Izrael: Martziano – Dgani, Ben Haim (C), Dasa, Tibi, Ben Harush – Zahavi (90+3. Sahar), Bitton, Natkho, Kayal (46. Ben Haim II) – Dabour (46. Hemed).
    Zmiany: Haimov, Levi – Ben Haim II, Buzaglo, Davidzada, Hemed, Melikson, Meshumar, Avi Rikan, Sahar, Tzedek, Vermouth.

Sędziowie: Ivan Bebek – Tomislav Petrović, Miro Grgić – Dalibor Conjar (Chorwacja)