Rozwój – Chrobry 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Arka 2:2 (koniec)
Pogoń Siedlce
2:2 (0:0)
Arka Gdynia
Niedziela 06.09.2015, 17:00 • Stadion Znicza, Pruszków. • Fortuna 1 Liga • Runda 7

Dziękuje za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych wydarzeń sportowych w naszym serwisie Lajfy.com. (18:59:48)

Ostatecznie obie drużyny zdobywają po jednym punkcie po tym spotkaniu. W drugiej połowie padły aż cztery bramki, a sytuacja ulegała zmianie z minuty na minutę. Arka objęła pierwsza prowadzenie, ale przez stracone szybko dwie bramki musiała gonić wynik, aż do 80 minut kiedy wyrównał Siemiaszko. Wynik na pewno nie zadowala żadnej z ekip, gdyż każda z nich chciałaby pewnie opuścić drugą połowę tabeli.

90+3

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Marcjanik (Arka Gdynia).

89
    Trzecia zmiana w zespole Pogoni. Na ławkę kieruje się Bodziony, a na murawie pojawia się Paczkowski.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Wrzesiński (Pogoń Siedlce).

80
    Gol dla Arki!
    Rezerwowy RAFAŁ SIEMIASZKO doprowadza do wyrównania! Druga połowa obfitująca w bramki wynagradza całkowicie ich brak w pierwszej części.

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Dzięcioł (Pogoń Siedlce).

75
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Wojowski, na boisku pojawia się Lomski.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Marcus da Silva (Arka Gdynia).

70
    Kolejna podwójna zmiana tym razem u Arki. Za Tomasiewicza pojawia się Mosiejko, a za Bożoka wchodzi Siemiaszko.

68
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Strzał z 30 metra na gola zamienia MARIUSZ RYBICKI. Ależ Pogoń w błyskawicznym czasie wyszła na prowadzenie!

67
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Dmowski, na boisku pojawia się Dzięcioł.
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Ceglarz.

65
    ADAM DUDA doprowadza do wyrównania po dobitce po obronionym strzale Dmowskiego.

60
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrze w polu karnym odnajduje się MICHAŁ MARCJANIK i wyprowadza gości na prowadzenie.