Rozwój – Chrobry 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Arka 2:2 (koniec)
Pogoń Siedlce
2:2 (0:0)
Arka Gdynia
Niedziela 06.09.2015, 17:00 • Stadion Znicza, Pruszków. • Fortuna 1 Liga • Runda 7

Dziękuje za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych wydarzeń sportowych w naszym serwisie Lajfy.com. (18:59:48)

Ostatecznie obie drużyny zdobywają po jednym punkcie po tym spotkaniu. W drugiej połowie padły aż cztery bramki, a sytuacja ulegała zmianie z minuty na minutę. Arka objęła pierwsza prowadzenie, ale przez stracone szybko dwie bramki musiała gonić wynik, aż do 80 minut kiedy wyrównał Siemiaszko. Wynik na pewno nie zadowala żadnej z ekip, gdyż każda z nich chciałaby pewnie opuścić drugą połowę tabeli.

90+3

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Marcjanik (Arka Gdynia).

89
    Trzecia zmiana w zespole Pogoni. Na ławkę kieruje się Bodziony, a na murawie pojawia się Paczkowski.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Wrzesiński (Pogoń Siedlce).

80
    Gol dla Arki!
    Rezerwowy RAFAŁ SIEMIASZKO doprowadza do wyrównania! Druga połowa obfitująca w bramki wynagradza całkowicie ich brak w pierwszej części.

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Dzięcioł (Pogoń Siedlce).

75
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Wojowski, na boisku pojawia się Lomski.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Marcus da Silva (Arka Gdynia).

70
    Kolejna podwójna zmiana tym razem u Arki. Za Tomasiewicza pojawia się Mosiejko, a za Bożoka wchodzi Siemiaszko.

68
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Strzał z 30 metra na gola zamienia MARIUSZ RYBICKI. Ależ Pogoń w błyskawicznym czasie wyszła na prowadzenie!

67
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Dmowski, na boisku pojawia się Dzięcioł.
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Ceglarz.

65
    ADAM DUDA doprowadza do wyrównania po dobitce po obronionym strzale Dmowskiego.

60
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrze w polu karnym odnajduje się MICHAŁ MARCJANIK i wyprowadza gości na prowadzenie.

57
    Żółtą kartkę otrzymuje Dzięgelewski (Pogoń Siedlce).

46

Pierwsza połowa na stadionie w Pruszkowie kończy się wynikiem 0:0. Arka jest drużyną aktywniejszą, stwarza więcej okazji bramkowych, lecz jej dzisiejsze akcje cechuje spora niedokładność. Pogoń skupia się bardziej na grze z kontry i w tym aspekcie szuka szansy na objęcie prowadzenia. W drugiej połowie przekonamy się, która taktyka będzie skuteczniejsza.

45

36
    Żółtą kartkę otrzymuje Łukasiewicz (Arka Gdynia).

30
    Mija 30 minuta meczu. Bliżej zdobycia bramki była Arka po strzale Abbotta tuż nad poprzeczką. Jednak Pogoń też zagroziła gościom za sprawą minimalnego pudła w wykonaniu Dmowskiego.

16
    Pierwszy kwadrans gry za nami. W nim rysuje się lekka przewaga gości, ale na tablicy wyników nadal widnieje wynik bezbramkowy.

1

Pogoń Siedlce: Misztal – Wrzesiński, Zembrowski, Żytko, Chyła – Dzięgelewski, Dybiec, Dmowski, Bodziony, Rybicki – Duda.
    Rezerwowi: Frąckowiak – Ł. Wójcik, Dzięcioł, Paczkowski, K. Wójcik, Ogrodnik, Ceglarz.

Arka Gdynia: Jałocha – Socha, Sobieraj, Marcjanik, Warcholak – da Silva, Łukasiewicz, Bożok, Wojowski – Tomasiewicz – Abbott.
    Rezerwowi: Kotkowski – Alan, Mosiejko, Łomski, Siemaszko, Stolc, Szerszeń..

Pogoń będzie chciała koniecznie się zrewanżować za porażkę w Pucharze Polski i dziś nadarza się ku temu okazja. Przekonamy się niedługo, czy tak się stanie. W dzisiejszej relacji będziemy na bieżąco informować o zmianach wyniku.

W tym sezonie te dwie ekipy spotkały się w I rundzie Pucharu Polski. W spotkaniu rozegranym w Gdyni, gospodarze zwyciężyli pewnie 4:1 po trafieniach Rafała Siemiaszko, Marcusa Vinciusa, Michała Renusza oraz Pawła Wojowskiego. Jedyną bramkę dla siedlczan zdobył Daniel Chyła.

W poprzednim sezonie Pogoń Siedlce i Arka Gdynia zmierzyły się ze sobą dwukrotnie w rozgrywkach ligowych. W jesiennym starciu w Gdyni lepsza była Arka, która zwyciężyła 1:0 po bramce Bartosza Ławy. Za to w rundzie wiosennej w Siedlcach padł iście hokejowy wynik remisowy 4:4.

Arka Gdynia znajduje się minimalnie wyżej, gdyż na 11 pozycji. W sześciu meczach zanotowali 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Maksymalną zdobycz punktową uzyskali z tymi samymi rywalami co Pogoń tj. Wisła Płock i GKS Katowice.

Pogoń Siedlce w rozegranych dotychczasowych sześciu spotkaniach uzyskała 7 punktów. Zajmują obecnie dopiero 14 pozycję. Zdobyli sześć bramek, a stracili dziesięć. Dwa ligowe zwycięstwa odnieśli z Wisłą Płock i GKS-em Katowice.

W siódmej kolejce I ligi polskiej spotkają się dwie drużyny, które nie zanotowały udanego startu rozgrywek. Siedlecka Pogoń będzie podejmowała gości z północnej Polski, mianowicie Arkę Gdynię.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.