Williams – Williams 2:1 (koniec) | Kvitova – Pennetta 1:2 (koniec)
3 6 4
Simona Halep
2
6 4 6
Środa 09.09.2015, 20:08 • Arthur Ashe Stadium • US Open - Kobiety - US Open (kort twardy) • Ćwierćfinał
    6:4, 3:6, 4:6 - Simona Halep

4:6
    Azarenka przestrzeliła forehandem! Simona Halep w półfinale!

30-40
    Kapitalny wygrywający forehand Simony. W sam narożnik kortu. Pierwszy meczbol!
    6:4, 3:6, 3:4 - Simona Halep

3:4
    Intensywna wymiana zakończona błędem Azarenki z backhandu. Posłała piłkę w korytarz deblowy po nieczystym uderzeniu.

40-A
    Autowy forehand Wiktorii. Druga okazja w tym gemie na przełamanie jej serwisu.

40-A
    Podwójny błąd serwisowy. Break point!

Tenisistki wracają na stadion Arthura Ashe'a!

Zbyt mocno pada. Mariana Alves po konsultacji z supervisorem wysyła tenisistki do szatni. Mecz został przerwany.
    6:4, 3:6, 2:1 - Simona Halep

2:1
    Wika przerzuciła forehand w korytarz deblowy. Re-break!

40-A
    Za długi backhand Białorusinki. Jeszcze jedna szansa na przełamanie powrotne.

40-A
    Backhand wzdłuż linii. Azarenka nie zdołała odegrać. Trzeci break point w tym gemie.

15-40
    Dwie okazje na przełamanie powrotne!

2:0
    Za długi forehand Rumunki. Break!
    6:4, 3:6, 1:0; 40-30 - Wiktoria Azarenka

40-30
    Wspaniały atak Białorusinki. Na koniec zagrywa skrót, a do piłki nie dała rady dobiec Simona. Szansa na przełamanie!

40-A
    Znakomite sprytne zachowanie Halep. Dobiegła do skrótu rywalki, a później balansem ciała zmyliła Azarenkę. Break point!

15-40
    Fatalnie zagrywa Białorusinka. Wrzuca backhand w siatkę i musi bronić dwóch break pointów.
    3:6, 6:4 - Wiktoria Azarenka

6:4
    Halep wyrzuciła backhand w korytarz deblowy. Mamy wyrównanie! O awansie zadecyduje trzeci set!

40-30
    Rumunka wrzuciła forehand w siatkę. Piłka setowa!
    3:6, 5:4 - Simona Halep

5:4
    Azarenka wpakowała forehand w siatkę! Zamiast końca seta, mamy przełamanie powrotne i gramy dalej!

30-40
    Kapitalna kontra Halep. Backhandem po prostej zmusiła rywalkę do wyrzucenia piłki w aut. Break point!

4:2
    Dzielnie broniła się Rumunka, ale ten atak Azarenki był skazany na sukces. Przełamanie!

A-40
    3:6, 3:2 - Simona Halep

3:2
    Kapitalny winner z backhandu wzdłuż linii. Rumunka wygrywa punkt i przełamuje serwis rywalki!

0-40
    Fatalny drop shot Azarenki. Simona swobodnie dobiega do piłki i posyła wygrywający forehand wzdłuż linii. Trzy okazje na przełamanie powrotne!

2:0
    Azarenka zagrała długą piłkę, pod końcową linię, po czym Rumunka wrzuciła backhand w siatkę. Przełamanie.

40-30
    Ofensywna akcja Wiktorii. Na jej zakończenie zmusiła do błędu przeciwniczkę drajw wolejem. Break point!
    3:6 - Simona Halep

3:6
    Za długi return Azarenki. Pierwsza partia pada łupem Halep.

30-40
    Problemy zażegnane. Pierwsza piłka setowa!

1:3
    Za długie zagranie Azarenki i mamy kolejne przełamanie.
    1:2; 40-A - Simona Halep

40-A
    Późno wywołany aut po uderzeniu Białorusinki. Wika prosi o challenge, ale nie ma racji. Okazja na breaka.

40-A
    Wiktoria wyrzuciła backhand w korytarz deblowy. Czwarty break point w tym gemie.

40-A
    Genialny winner z forehandu wzdłuż linii. Wspaniałe uderzenie Rumunki.

40-A
    Szczęśliwie Rumunka. Piłka po jej uderzeniu zahaczyła o taśmę i zaskoczyła Azarenkę. Druga okazja na przełamanie.
    1:2; 30-40 - Simona Halep

30-40
    Co w tej sytuacji zrobiła Wiktoria?! Zagrała katastrofalny stop wolej i wystawiła piłkę rywalce. Simona z tego prezentu skorzystała. Break point!

1:1
    Wiktoria zepsuła slice backhandowy. Piłka ląduje za linią końcową. Błyskawiczny re-break!

15-40
    Przestrzelony backhand Białorusinki. Dwie szanse na przełamanie powrotne.

1:0
    Kapitalny kolejny atak Azarenki. Rozpoczyna od ofensywy już po słabszym podaniu rywalki. Zakończyła akcję drajw wolejem.