Jekaterynburg – Omsk 3:2 (po dogrywce) | Chanty-Mansyjsk – Barys 1:0 (koniec) | Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (2:1 po rz. karnych)
Czelabińsk – Władywostok 2:1 (2:1 po rz. karnych) | Saławat – Nowokuźnieck 4:1 (koniec) | Toljatti – Czerepowiec 0:2 (koniec)
Bars – CSKA Moskwa 6:3 (koniec) | Niżniekamsk – Chabarowsk 3:2 (koniec) | Jarosław – Din. Mińsk 4:0 (koniec)
Soczi – Niżny Nowogród 0:1 (koniec)
koniec po rz. karnych (2:1)
Metallurg Magnitogorsk
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
HK Sibir Nowosybirsk
Piątek 18.09.2015, 16:00 • Metallurg Ice Arena • Kontinental Hockey League

Po kapitalnym spotkaniu to gospodarze okazują się lepsi. Trzy tercje nie wystarczyły by rozstrzygnąć wynik meczu. Tylko ta druga tercja była emocjonująca. Cztery gole i tak pozostało do końa. W karnych tez długo czekaliśmy na rozstrzygnięcie, ale to Metallurg wygrał! (18:58:24)

65:00. ZARIPOV - 3:2

65:00
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Metallurg Magnitogorsk po golu DANISA ZARIPOVA.