Chievo – Inter 0:1 (koniec) | Atalanta – Hellas Verona 1:1 (koniec) | Bologna – Frosinone 1:0 (koniec)
Genoa – Juventus 0:2 (koniec) | AS Roma – Sassuolo 2:2 (koniec) | Torino – Sampdoria 2:0 (koniec)
Carpi FC – Fiorentina 0:1 (koniec) | Napoli – Lazio 5:0 (koniec)
Carpi FC 1909
0:1 (0:1)
ACF Fiorentina
Niedziela 20.09.2015, 18:00 • Stadio Sandro Cabassi • Włoska Serie A • Runda 4

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (20:00:56)

Wygrało doświadczenie, wyrachowanie, skuteczność. Pierwsza połowa nie układała się po myśli gości, a jednak potrafili wyjść na prowadzenie. Następnie z pełną dyscypliną Fiorentina kontrolowała wydarzenia i dowiozła skromne prowadzenie do końca. Carpi nie wykorzystało swoich szans na gola, a następnie podłamane nie potrafiło odpowiedzieć na trafienie Boubacara. Widowisko nie zachwyciło. Mało było strzałów, sytuacji podbramkowych, mnóstwo walki.

90+4

90+2
    Ostatnie szanse Carpi. Już nie ma miejsca na taktykę, jest posyłanie dalekich podań w okolice pola karnego.

90
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu przez sędziego Marco Di Bello.

89
    Mario Suarez dośrodkował niedokładnie. Nikt nie miał szansy, by dojść do piłki i zakończyć akcję strzałem.

87
    Kalinić cofnął się głęboko po piłkę i wywalczył wrzut z autu dla zespołu z Florencji. Mało w tym meczu strzałów, nie było to wielkie widowisko.

84
    Ostra walka w bocznym sektorze boiska i postanowił sędzia to wszystko przerwać gwizdkiem. Piłka dla gospodarzy.

82
    Piłka w okolicy pola karnego Carpi. Starają się goście utrzymywać jak najdalej od własnego, co generalnie się udaje.

79
    Mbakogu wybiegał na dobrą pozycję, z której można było pokusić się o wyrównanie, ale sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Spalony!

78
    Mijają dni, miesiące, no nie, mijają minuty, w których Carpi nie zdobywa gola i wraz z upływem których oddala się od przełomowego zwycięstwa.

76
    .... u gospodarzy Lazzari za Letizię.

76
    Ostatnie zmiany w obu drużynach. W Fiorentinie Verdu zastąpił Bernardeschiego...

74
    Kilka razy piłka wracała w pole karne Carpi po rzucie rożnym. Nie zorientował się dobrze w sytuacji Kalinić i wyprzedził go przeciwnik.

72
    Nie może wejść na boisko kontuzjowany Wilczek. W tej sytuacji Mbakogu zastąpił Matosa.

71
    W zasadzie nie ma sytuacji podbramkowych w pobliżu Tatarusanu. Być może coś jeszcze wydarzy się groźnego dla Fiorentiny, ale czy przyniesie zmianę wyniku?