Barys – Omsk 1:4 (koniec) | Magnitogorsk – Władywostok 0:2 (koniec) | Saławat – Chabarowsk 1:4 (koniec)
Sp. Moskwa – Czerepowiec 2:1 (koniec)
Metallurg Magnitogorsk
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Admirał Władywostok
Wtorek 22.09.2015, 16:00 • Metallurg Ice Arena • Kontinental Hockey League

Dziękujemy za udział w naszej relacji. Pozdrawia redakcja lajfy.com! (18:21:20)

Wyjątkowo interesujący wynik! Faworyzowany Metallurg przegrywa z Admirałem, choć nic nie wskazywało na taki wynik. Gospodarze odbijali się od Bobkova i nie byli w stanie pokonać dzisiaj bramkarza Admirała. To nie był wyjątkowy mecz, ale determinacja gości godna pochwały. Metallurg rozczarował swoich fanów. Gospodarze zagrali bojaźliwie i poza kilkoma uderzeniami nie mieli pomysłu, jak wygrać dzisiejsze spotkanie.

59:58. BERGFORS - 0:2
    Druga bramka dla Admirała na dwie sekundy przed końcem spotkania.

59:58
    Gol dla Admirała!
    Strzelcem bramki NICLAS BERGFORS. Zawodnicy gości przejęli krążek w tercji neutralnej. Bergfors perfekcyjnym strzałem kieruje krążek do pustej bramki!

59:50
    Ostatnie sekundy spotkania.

59:15
    Metallurg gra w sześciu. Nic z tego, jak na razie nie wynika. Admirał broni się kapitalnie!

58:35
    Gramy.

58:35
    Timeout dla gospodarzy.

58:00
    Ostatnie dwie minuty. Bramka gospodarzy jest pusta. Gramy 6 na 5.

57:00
    Akcja meczu w wykonaniu Metallurga! Kovarov znalazł się sam na sam z Bobkovem, ale bramkarz Admirała jakimś cudem obronił dwa strzały. Cudowna asysta Mozjakina.

55:50
    Voronin uderzał z bliskiej odległości, ale i tym razem Koseckin broni!

54:28
    Pelletier mocne uderzenie broni Koseckin.

53:30
    Wyjątkowo długi fragment bez przerw. Admirał kontroluje grę i odsuwa ją od własnej tercji. Goście z trudem konstruują akcję zaczepne.

52:00
    Admirał niekiedy rozpaczliwie broni dostępu do swoje tercji. Widać pewne braki w wyszkoleniu technicznym, ale goście nadrabiają olbrzymim zaangażowaniem. Walczą ile tylko sił w rękach i nogach. Metallurg od dłuższego czasu nie oddał celnego strzału na bramkę Bobkova.