Olimpia-Beskid – EKS Start 24:32 (koniec) | KPR J.G. – AZS Łączpol 29:31 (koniec) | UKS PCM – Arka 20:33 (koniec)
KPR Ruch – MKS Perła 19:35 (koniec) | Zagłębie – Młyny Stoisław 31:28 (koniec)
KPR Jelenia Góra
29:31 (13:14)
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Środa 23.09.2015, 18:00 • Park Sportowy, ul. Złotnicza 12 • PGNiG Superliga kobiet • 4. runda

Koniec meczu. (29:31) (19:28:39)

60
    Ostatnia akcja skrzydłem Grobelskiej, ale nadal bez zmiany wyniku. Tak kończy się to spotkanie, w którym obserwowaliśmy festiwal strzelecki Justyny Fijałkowskiej oraz Karoliny Siódmiak. Wielkie widowisko na hali sportowej przy ulicy Złotniczej kończy się przegraną 29 do 31. Zapraszam na kolejne mecze Superligi. (29:31)

60
    Ostatnia minuta i niecelny rzut Mączki, ale jest kara dla Skoniecznej. (29:31)
    59
    Ania Mączka jakąć cudem wciska tą piłke do bramki. Dwie bramki straty. Jesacze wszystko w tym spotkaniu jest możliwe. (29:31)
    59
    Ponownie trzy bramki przewagi. (28:31)
    58
    Fijałkowska i jej kolejny gol. (28:30)

58
    Po wznowienu faul na Mączce i rzut wolny. (27:30)

Timeout dla gospodarzy. (27:30)
    58
    Już tylko trzy bramki straty, ale i także trzy minuty do końca meczu. (27:30)
    56
    Piękny gol Fijałkowskiej. Rostrzelała się Justyna w tym meczu ! (26:29)
    55
    Ponowny gol po przechwycie piłki dla KPRu. (25:29)
    54
    Bramka z dystansu Mączki. (24:29)
    54
    Kontra Gdańska i Skonieczna na 29 trafienie. (23:29)
    53
    Gol Stzrałkowskiej i już ponownie pięć bramek przewagi. (23:28)
    52
    Na placu gry pojawia się Marta Dąbrowska i strzela pierwszą swoją bramkę. (23:27)

51
    Przyblokowany rzut Mączki z rzutu wolnego. (23:26)

50
    Troche braku skuteczności po obu stronach. (23:26)

49
    Faul w ofensywie Łączpolu, ale szybka strata piłki,po stronie KPRu. (23:26)
    48
    Kasia Pasternak bezlitośnie na trzy bramki przewagi. (23:26)

Sylar

KPR Jelenia Góra: Pękalska, Nowicka, Bielecka, Grobelska, Mączka, Tomczyk, Uzar, Hoffman, Jasińska, Janik, Kanicka, Oreszczuk, Fijałkowska, Bilenia, Demiańczuk, Michalak. TRENERZY: Krzysztof Szymków i Alicja Łukasik.
    AZS Łączpol AWFiS Gdańsk: Sielska, Pasternak, Mazurek, Stachowska, Dąbrowska, Strzałkowska, Siódmiak, Dobrowolska, Osadcha, Neitch, Lipska, Ciura, Klonowska, Karwecka, Skonieczna, Tomczyk. TRENER: Jerzy Ciepliński.

Sędziowie: Michał Kopeć, Marcin Mazurek