Dyn. Moskwa – Saławat 6:3 (koniec) | Podolsk – Magnitogorsk 2:7 (koniec) | Zagrzeb – Czelabińsk 2:1 (koniec)
HC Slovan – Niżniekamsk 0:3 (koniec)
Witiaź Podolsk
2:7 (2:3, 0:3, 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Poniedziałek 28.09.2015, 18:30 • Ice Hockey Center 2004 • Kontinental Hockey League

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Kontynentalna Hokejowa Liga, spotkanie pomiędzy Witiaziem Czechow i Metallurgiem Magnitogorsk.

Metallurg Magnitogorsk z Wojtkiem Wolskim w składzie rozpoczyna kolejną wyjazdową serię spotkań. Na początek starcie z Czechowem.

Magnitogorsk aktualnie zajmuje w ligowej tabeli piątą lokatę. Metallurg w 12 rozegranych meczach zgromadził 23 punkty.

Witiaź zaś to aktualnie ósma drużyna Konferencji Wschodniej. Czechow po 14 rozegranych meczach ma 22 punkty.

W ostatniej rundzie spotkań Witiaź przegrał u siebie z Traktorem Czelabińsk 1:4, a poległ również na własnym lodzie z Admirałem Władywostok 0:2.

Na relację z tego meczu zapraszamy na Lajfy.com!

Witiaź Czechow: Säteri (Denisow) – Kostromitin, Cyganow, Jeżow, Gołowkow, Peretiakin, Antropow, Woronkow, Wiksna – Kempe, Horák (A), Wyglazow– Afinogenow, Kuczerjawenko, Makejew – Palola, Szwec-Rogowoi, Musatow – Kokszarow (C), Abdullin, Szitikow (A)

Metallurg Magnitogorsk: Koszeczkin (Samsonow) – Antipin, Biriukow, Lee (A), Chabarow, Batyrszin, Tiereszczenko, Miedwiediew, Bereglazow – Moziakin (C), Zaripow, Kovář – Wolski, Kosow, Kaletnik – Żelazkow, Osala, Timkin – Platonow (A), Filippi, Potiechin

Sędziowie: Boman, Bułanow – Kuczawa, Siwow.

Zawodnicy na lodzie.

Hymny narodowe i zaczynamy.

00:01

0:01
    Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Podolska.

0:34
    Pierwsza dobra interwencja Sateriego w tym spotkaniu po strzale Zaripowa.

1:31
    Dwie karne minuty za rzucenie na bandę otrzymał Osala (MET). Witiaź zagra w przewadze.

2:10
    Guma wybita daleko pod bramkę Sateriego przez defensorów Magnitki.

3:07
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki WOJTEK WOLSKI.

GOOL! Magnitogorsk zdobywa bramkę w osłabieniu! Dwójkowa kontra Filippiego i WOJTKA WOLSKIEGO, który ładnym strzałem z nadgarstka otwiera wynik meczu!

3:31
    Gol dla Podolska!
    Strzelcem bramki DENIS ABDULLIN.

GOOL! Błyskawiczna odpowiedź Podolska, który wykorzystuje jeszcze tą grę w przewadze! DENIS ABDULLIN mocnym strzałem pokonuje Koszeczkina. 1:1!

4:27
    Strzelcem bramki SIERGIEJ MOZIAKIN.

GOOL! Ależ mamy początek tego spotkania! Bramka za bramką! Metallurg ponownie na prowadzeniu! SIERGIEJ MOZIAKIN wykorzystuje podanie Wojtka Wolskiego i ponownie wyprowadza Magnitke na prowadzenie!

5:30
    Chwila spokojniejszej gry na lodzie. Aktualnie w posiadaniu gumy gospodarze.

6:26
    Kara techniczna dla Metallurga za nadmierną ilość zawodników na lodzie.

7:10
    Jak na razie słabo rozgrywają pierwszą minutę tej przewagi zawodnicy z Podolska.

8:26
    Magnitka powraca do gry w pełnym zestawieniu.

9:23
    Dobra interwencja Koszeczkina po strzale Musatowa spod bandy.

10:23
    Szybka akcja Metallurga, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Przerwa w grze.

10:57
    Strzelcem bramki MAKSIM AFINOGENOW.

GOL! I ponownie mamy remis! Ładnie rozegrana akcja Podolska zakończona skutecznym uderzeniem MAKSYMA AFINOGENOWA! 2:2!

12:03
    Uwolnienie po stronie zespołu gości. Wznowimy grę przy bramce Koszeczkina.

13:30
    Mocny strzał ze strony Żelazkowa. Skutecznie interweniuje jednak Sateri.

14:23
    Z okolic niebieskiej strzelał teraz Miedwiediew, ale ponownie górą golkiper gospodarzy.

15:43
    Tym razem na spalonym gospodarze. Przerwa w grze.

16:12
    Ostre starcie Paloli z Osalą. Sędziowie jednak przewinienia nie widzieli. Czyste wejście przy bandzie.

16:43

GOL! Kanonady strzeleckiej ciąg dalszy! Spokojnie rozegrana guma przez Magnitkę w tercji ataku i kolejną bramkę notuje SIERGIEJ MOZIAKIN. 2:3.

17:33
    Z nadgarstka strzelał teraz Wyglazow, ale górą w tej sytuacji Koszeczkin.

18:04
    Uwolnienie po stronie Podolska. Przerwa w grze.

19:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

Koniec pierwszej tercji spotkania. Po szalonej pierwszej odsłonie Metallurg prowadzi z Witiaziem 3:2.

Następna tercja rozpocznie się ok. 19:20.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla gospodarzy.

20:34
    Pierwsza dobra interwencja Koszeczkina w tej tercji po strzale Woronkowa.

21:04
    Podolsk na pozycji spalonej. Wznowienie gry w tercji neutralnej.

22:30
    Jak na razie dosyć spokojna gra na początku tej drugiej odsłony.

23:12
    Sateri mrozi gumę po niezbyt udanym strzale Kosowa po lodzie.

24:17
    Strzelcem bramki DENIS ZARIPOW.

GOOL! Metallurg podwyższa swoje prowadzenie! Moziakin podał do DENISA ZARIPOWA, który strzałem z pierwszego krążka pokonuje Sateriego. 2:4.

24:17
    Karę za atak kijem trzymanym oburącz otrzymał Osala (MET).

26:17
    Nie wykorzystali tej gry w przewadze zawodnicy z Podolska.

26:28

GOOL! Magnitka buduje swoją przewagę! SIERGIEJ MOZIAKIN po raz kolejny pokonuje Sateriego i tym samym zalicza hat-tricka w tym spotkaniu!

26:28
    W bramce Podolska pojawia się Denisow.

27:10
    Gra toczy się dalej. Magnitogorsk ponownie przechodzi do ofensywy.

28:30
    Pozycja spalona Magnitki. Raz jeszcze wznowimy grę w neutralnej części lodowiska.

29:10
    Podolsk wycofał grę daleko za własną bramkę. Chwila na zmianę formacji ofensywnych.

29:24
    Dwie minuty kary dla Kukszarowa (CEC) za spowodowanie upadku przeciwnika.

30:00
    Połowa dzisiejszego spotkania już za nami.

30:34
    Magnitogorsk rozgrywa zamek pod bramką Denisowa...

31:24
    Gospodarze powracają już do gry w pełnym zestawieniu.

32:45
    Osala strzela z nadgarstka ze środka tercji ataku, ale dobrze broni Sateri.

33:10
    Denisow mrozi krążek po kolejnym strzałem ze strony Magnitogorska.

34:23
    Uderzenie Musatowa ląduje w siatce nad bramką Denisowa. Przerwa w grze.

34:33
    Magnitka ponownie zagra w przewadze. Dwie karne minuty dla Gołowkowa (CEC) za spowodowanie upadku przeciwnika.

36:20
    Strzelcem bramki SIERGIEJ TIERESZCZENKO.

GOOL! Magnitka wykorzystuje grę w przewadze! SIERGIEJ TIERESZCZENKO mocnym strzałem spod niebieskiej pokonuje Denisowa. Kolejną asystę przy tej bramce zaliczył Wojtek Wolski.

37:10
    Podolsk w tym spotkaniu jest już niemal na pozycji straconej. Gospodarze próbują jednak atakować.

38:30
    Koszeczkin mrozi gumę po strzale Paloli.

39:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.

40:00
    Druga tercja skończona.

Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry Magnitka prowadzi z Podolskiem już 6:2.

Następna tercja rozpocznie się ok. 20:15.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla gości.

40:37
    Dwie karne minuty dla Filippiego (MET) za zahaczanie.

41:20
    Guma wybita daleko pod bramkę Denisowa.

42:37
    Metallurg powraca już do gry w pełnym zestawieniu.

42:38
    Wyglazow (CEC) otrzymał karę 5+20 minut (karę meczu) za atak na głowę. Magnitka w przewadze!

43:10
    Goście spokojnie rozgrywają pierwszą minutę przewagi.

44:21
    Złe rozegranie gumy przez Magnitogorsk i pozycja spalona.

45:53
    Magnitka po raz kolejny zakłada hokejowy zamek pod bramką Denisowa...

46:12
    Słabo rozgrywają tą grę w przewadze przyjezdni.

47:38
    Gospodarze powracają do gry w pełnym zestawieniu.

49:53
    Chwila spokojniejszej gry na lodzie ze strony obydwu drużyn.

50:23
    Uderzenie Żelazkowa z dystansu, krążek mija jednak bramkę Denisowa.

51:34
    Wolski próbował teraz szczęścia, ale Denisow popisał się dobrą interwencją.

52:30
    Podolsk wybija gumę na uwolnienie.

54:20
    Losy tego spotkania są już rozstrzygnięte. Na lodzie nie dzieje się zbyt wiele.

55:23
    Podolsk po raz kolejny ratuje się wybiciem krążka na uwolnienie.

56:23
    Spalona pozycja zawodników z Magnitogorska.

57:45
    Koszeczkin pewnie interweniuje po strzale Kokszarowa.

57:50

GOOOL! WOJTEK WOLSKI zdobywa drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu i przypieczętowuje zwycięstwo Magnitki!

Koniec spotkania. Metallurg Magnitogorsk pewnie wygrywa na wyjeździe z Witiaziem Podolsk 7:2! Dwie bramki oraz dwie asysty zaliczył Wojtek Wolski!

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (20:47:19)

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 4. Abdullin (Kokszarow), 11. Afinogenow (Kuczerjawenko, Makejew) – 4. Wolski (Filippi), 5. Moziakin (Wolski), 17. Moziakin (Antipin, Kovář), 25. Zaripow (Moziakin), 27. Moziakin (Kovář, Osala), 37. Tiereszczenko (Wolski, Filippi), 58. Wolski

Witiaź Podolsk: Säteri (od 26:28 Denisow) – Kostromitin, Cyganow, Jeżow, Gołowkow, Peretiakin, Antropow, Woronkow, Wiksna – Kempe, Horák (A), Wyglazow– Afinogenow, Kuczerjawenko, Makejew – Palola, Szwec-Rogowoi, Musatow – Kokszarow (C), Abdullin, Szitikow (A)

Sędziowie: Boman, Bułanow – Kuczawa, Siwow