FK Astana – Galatasaray 2:2 (koniec) | Szachtar – PSG 0:3 (koniec) | Malmo – Real Madryt 0:2 (koniec)
Man Utd – Wolfsburg 2:1 (koniec) | CSKA Mos. – PSV 3:2 (koniec) | Atletico – Benfica 1:2 (koniec)
Borussia M. – Man City 1:2 (koniec) | Juventus – Sevilla 2:0 (koniec)
CSKA Moskwa
3:2 (3:0)
PSV Eindhoven
Środa 30.09.2015, 20:45 • Arena Khimki, Moskwa • Liga Mistrzów UEFA • Grupa B

CSKA wygrywa to spotkanie, chociaż po pierwszej połowie wydawało się, że uczyni to różnicą więcej, niż jednej bramki! Brawa dla PSV za powrót z dalekiej podróży w drugiej odsłonie meczu. Być może goście mogliby naciskać na rywali jeszcze mocniej, jednak było im o to dużo trudniej po czerwonej kartce dla Ariasa na 10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Manchester United wygrał u siebie z Wolfsburgiem i mimo porażki Holendrzy zachowują pierwsze miejsce w grupie! Wszystkie ekipy w grupie B mają po 3 punkty i bilans bramkowy 0, ale to PSV strzeliło najwięcej goli- 4. Dziękujemy za uwagę i już teraz zapraszamy do śledzenia naszych jutrzejszych relacji z Ligi Europy, a zwłaszcza do przekonania się, jak w trudnych starciach poradzą sobie Legia Warszawa i Lech Poznań! (22:38:42)

90+4

90+3
    CSKA mogło postawił kropkę nad "i", ale obrońca Holendrów popisał się świetnie wymierzonym wślizgiem. Korner dla miejscowych.

90+3
    Trener gospodarzy daje kibicom okazję, do nagrodzenia Doumbii oklaskami na stojąco. Panczenko wbiegnie na boisko, ale czy zdąży choćby dotknąć piłki?

90+2
    Musa przeprowadził dynamiczną akcję lewym skrzydłem, ale nie zdołał zakończyć jej dośrodkowaniem.

90+1
    3 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Korner dla miejscowych. Do narożnika wędruje Dzagoev.

89
    Vloet wchodzi za Mahera na ostatnie kilka minut. To ostatnia zmiana dokonana przez Philipa Cocu.

88
    PSV miało wyśmienitą szansę na wyrównanie, ale Locadia naprawdę zatracił dziś instynkt strzelecki! Napastnik gości dostał piłkę na 8 metrze, ale zamiast od razu uderzać próbował ją przyjmować i został zablokowany!

87
    Obrońcy gospodarzy już się nie patyczkują; wybijają piłkę na oślep, byle dalej od własnej bramki.

86
    Schennikov jest pierwszym graczem gospodarzy, który został dziś ukarany żółtym kartonikiem.

84
    Narsingh był w idealnej linii z ostatnim obrońcą, więc nie było spalonego, wybiegł do przodu i próbował w ekwilibrystyczny sposób przyjąć piłkę, ale nie zdołał jej dosięgnąć!

82
    Locadia zbyt wolno cofał się po piłkę i został złapany na spalonym.

80
    Arias dostaje drugą żółtą kartkę i musi opuścić plac gry! Nieciekawa sytuacja PSV na kilka minut przed końcem.

79
    PSV wykonywało wrzut z autu, ale szybko straciło piłkę.

77
    Brenet nie wykonał dziś zbyt wielu akcji ofensywnych, w obronie również nie był oazą spokoju. Zastąpi go Poulsen. Lestienne jest mocno poobijany i na ostatnie minuty w jego miejsce wejdzie Urugwajczyk- Pereiro.

76
    Doumbia wypuścił Musę prostopadłym podaniem, ten twardo walczył z Brumą, ale ostatecznie obrońca gości wypchnął go poza światło bramki!

75
    Kwadrans do końca i nadal sprawa wyniku jest otwarta! CSKA zbyt szybko się rozluźniło, a PSV pokazało, że napad ma na miarę europejską. W ostatnich minutach kibice gospodarzy mają więcej okazji do gwizdów, niż do aplauzu!

Mariusz Dygant

Gole: 7. A. Musa, 21. Doumbia, 36. Doumbia (kar.) – 60. Lestienne, 68. Lestienne

Kartki:   86. Szczennikow (CSK) – 16. Locadia (PSV), 36. Zoet (PSV), 43. Arias (PSV)   80. Arias (PSV)

Spudłowany karny!: 44. Doumbia (CSK), nietrafiony

Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
    Strzały celne: 5:8. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 1:4. Foule: 9:11.
    CSKA Moskwa: Akinfiejew (C) – Fernandes, A. Bieriezuckij, Ignaszewicz, Szczennikow – Z. Tošić (67. Miłanow), Natkho (67. Eremenko), Wernbloom, A. Musa – Dzagojew – Doumbia (90+3. Panczenko).
    Zmiany: Czepczugow – Wasin, Nababkin, Cauņa, Miłanow, Eremenko, Panczenko.

PSV Eindhoven: Zoet – Arias, Bruma, Moreno, Brenet (77. S. Poulsen) – Pröpper, Hendrix, Maher (89. Vloet) – L. Narsingh, Locadia, Lestienne (77. Pereiro).
    Zmiany: Pasveer – S. Poulsen, De Wijs, Pereiro, Schaars, Vloet, Bergwijn.

Sędziowie: R. Buque – G. Debart, C. Gringore