Crystal Palace – West Bromwich 2:0 (koniec) | Norwich – Leicester 1:2 (koniec) | Man City – Newcastle 6:1 (koniec)
Aston Villa – Stoke 0:1 (koniec) | Bournemouth – Watford 1:1 (koniec) | Sunderland – West Ham 2:2 (koniec)
Chelsea – Southampton 1:3 (koniec)
Chelsea F.C.
1:3 (1:1)
Southampton F.C.
Sobota 03.10.2015, 18:30 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League • Runda 8
    To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę.

Po niezłym spotkaniu Chelsea ulega Southampton 1:3. Trwa kryzys Mistrzów Anglii. Po raz kolejny zaprezentowali się bardzo słabo i ponieśli zasłużoną porażkę. To już czwarta w tym sezonie, a więc więcej niż w całym poprzednim. Święci zdobywają zaś bardzo cenne trzy punkty i zaczynają dobijać do czołówki ligi. (20:25:09)

90+5

90+4
    Spokojnie na murawie. Gra toczona w środku pola. The Blues nie są w stanie nic zrobić. W doliczonym czasie gry jak w pigułce było widać ich bezradność.

90+1
    Jeszcze roszada w Soton. W miejsce Mane na boisku pojawia się Yoshida.

90
    Arbiter dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry. Nie zanosi się jednak na zmianę rezultatu. Chelsea nie jest w stanie wyjść z żadnym groźnym atakiem.

87
    Zaś po dośrodkowaniu z niego futbolówkę piąstkuje Stekelenburg.

86
    Niezła szansa zmarnowana. Z wolnego uderzył Falcao trafił jednak w mur i piłka poleciała na korner.

84
    Hazard faulowany tuż przed polem karnym. Wolny dla gospodarzy z niezłej pozycji. Żółtą kartką ukarany Pelle.

81
    The Blues próbuje jeszcze odwróci losy tego spotkania. Gospodarze naciskają szukając kontaktowego gola.
    Jose Mourinho znajduje się w jednym z najtrudniejszych momentów w swojej karierze:

78
    Druga zmiana w Soton. W miejsce Tadica na boisku pojawia się Jay Rodriguez.

77
    Po centrze z niego w polu karnym górą jednak defensorzy Świętych.

76
    Blisko czwartego gola dla Soton! Mane na lewym skrzydle minął Cahilla zagrał na 11 metr do Tadica ten miał po prawej stronie Pelle zdecydował się jednak sam kończyć oddał uderzenie, w ostatniej chwili blokuje go jednak Terry. Jedynie korner dla The Blues!

74
    Wiemy już chyba kogo Mourinho wini za słabą postawę w drugiej połowie. Wprowadzony w przerwie Matic schodzi z boiska, a w jego miejsce na placu gry pojawia się Remy.
    72. Graziano PELLÈ - 1:3

72
    Gol dla Southampton!
    Strzelcem bramki GRAZIANO PELLÈ.

Ależ kapitalna kontra Southampton! Goście podwyższają swoje prowadzenie! Środkiem pola ruszył Mane dobiegł do pola karnego i zagrał na prawą stronę szesnastki do GRAZIANO PELLE, który kapitalnym uderzeniem po długim rogu wpakował ją do siatki!