Rozwój – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Pogoń Sdl. 0:0 (koniec) | Sandecja – MKS Kluczbork 1:2 (koniec)
Bytovia – GKS K. 0:3 (koniec) | Chojniczanka – Zawisza 0:2 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
1:2 (1:2)
MKS Kluczbork
Sobota 03.10.2015, 17:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Fortuna 1 Liga • Runda 11

Po świetnej pierwszej połowie, gra w drugiej części była wyraźnie słabsza. Wynik także nie uległ zmianie i to zawodnicy MKS-u wracają do domu z kompletem punktów! Dziękujemy za uwagę! (18:56:49)

90+5

90+5
    Piłka wybita przez obrońców gości, już wszystko jasne.

90+5
    Uderzenie Szczepańskiego zablokowane, będzie kolejny korner.

90+5
    Ostatnia szansa dla Sandecji. Będzie rzut rożny.

90+4
    Trwa oblężenie bramki MKS-u. Zawodnicy Sandecji grają piłki w przód, ale nie przynosi to rezultatu.

90+3
    Sączersi zamknęli MKS na ich połowie, ale nie potrafią zagrozić bramce Pogorzelca.

90+2
    Źle rozegrany rzut wolny, piłkę łapie Pogorzelec.

90+1
    Bartków faulowany na 25. metrze. Nitkiewicz ukarany żółtą kartką.

Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

90
    Zamieszanie w polu karnym i piłka trafia na 20. metr do Ariana, który potężnie uderzył! Futbolówka minimalnie mija słupek bramki Radlińskiego.

89
    Sobczak przytrzymywany przez Szczepańskiego na 25. metrze i będzie rzut wolny.

88
    Po dłuższej rozmowie sędziego z piłkarzami gramy dalej. Obyło się bez kartek.

87
    Niesamowita kopanina pod polem karnym Sandecji. Sędzia wzywa kilku zawodników do siebie.

86
    "Centrostrzał" Bartkówa, ale bramkarz MKS-u broni, nie bez problemów.

85
    Kasprzak podał na skrzydło do Małkowskiego a ten dośrodkował, lecz znów piłkę łapie Pogorzelec.

85
    Uderzenie Aleksandra lewą nogą z 16. metra pewnie broni Pogorzelec.

83
    Nieudane dośrodkowanie Sobotki, obrońcy wybijają piłkę.

82
    Gospodarze poderwali się do walki. Coraz śmielej atakują bramkę MKS-u Kluczbork.