Rozwój – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Pogoń Sdl. 0:0 (koniec) | Sandecja – MKS Kluczbork 1:2 (koniec)
Bytovia – GKS K. 0:3 (koniec) | Chojniczanka – Zawisza 0:2 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
1:2 (1:2)
MKS Kluczbork
Sobota 03.10.2015, 17:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Fortuna 1 Liga • Runda 11

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Już za kilka godzin na stadionie przy ul. Kilińskiego dojdzie do spotkania miejscowej Sandecji Nowy Sącz z MKS-em Kluczbork! Kto wyjdzie z tarczą po zakończeniu meczu?

Sączersi w ostatniej kolejce wybrali się na Pomorze, gdzie podejmowali Arkę Gdynia. Drużyna Roberta Kasperczyka musiała uznać wyższość gdynian, a mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

Zawodnicy z Kluczborka w 10. kolejce podejmowali u siebie GKS Bełchatów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, co na pewno nie usatysfakcjonowało w pełni żadnej z drużyn.

Zarówno jedna jak i druga drużyna nie mogą być zadowolone z pozycji zajmowanej w ligowej tabeli. Sandecja po 10 spotkaniach zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 13 punktów, zaś MKS Kluczbork plasuje się na 16 pozycji i ma na swoim koncie 10 "oczek".

Ani jedna, ani druga drużyna w ostatnich spotkaniach nie błyszczy. Świadczy o tym ilość zdobytych punktów w ostatnich pięciu spotkaniach. Sandecja uzyskała 5, a MKS 6 punktów.

Rozjemcą jutrzejszego pojedynku będzie Piotr Idzik z Poznania.

Gorąco zapraszamy na śledzenie przebiegu jutrzejszego pojedynku! Najlepsza i najobszerniejsza relacja z tego spotkania na portalu Lajfy.com!

Jesteśmy już na stadionie im. Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu! Trwa rozgrzewka zawodników obu drużyn.

Sędzia wyprowadza piłkarzy na murawę. Za chwilę zaczynamy!

1

1
    Od środka gospodarze! Zaczynamy!

1
    Kowalczyk upadł na murawę. Faulował Baran.

2
    Kojder podawał do Nowackiego, ale piłkę zatrzymał Szarek.

2
    Pierwsza świetna okazja gospodarzy! Sobotka dośrodkował w pole karne, piłka odbijała się od obrońców i w końcu trafiła pod nogi ustawionego na 16. metrze Kasprzaka, ale ten uderzył minimalnie nad poprzeczką bramki Pogorzelca!

4
    Gol dla MKS-u Kluczbork!
    Kowalczyk dośrodkował do Nowackiego, który uderzył w słupek! Piłka wyszła na przedpole, gdzie dobrze ustawiony był MICHAŁ KOJDER, który głową skierował piłkę do siatki!

5
    Próba odpowiedzi gospodarzy! Małkowski dostał piłkę na 20. metrze i uderzył, jednak wyraźnie obok bramki!

6
    Kasperkiewicz faulował Kasprzaka na 40. metrze. Sędzia ukarał zawodnika gości żółtą kartką.

7
    Sobotka podał do Nathera, który dośrodkował na wbiegającego Berezovskiego, ale bramkarz uprzedził obrońcę Sandecji i złapał piłkę.

8
    Prostopadła piłka do Nowackiego! Z bramki wychodzi Radliński, ale mija się z piłką! Sytuację ratuje Szarek.

8
    Baran faulowany na połowie boiska.

9
    Długie rozegranie akcji zawodników Sandecji.

10
    Dośrodkowanie Małkowskiego w pole karne! Piłka spada na głowę Aleksandra, który trafia w poprzeczkę!

10
    Odpowiedź gości! Kojder dostał świetne podanie i uderzył z 16. metrów mając przed sobą tylko Radlińskiego, ale nie trafił w bramkę!

11
    Szykuje się zmiana w drużynie gospodarzy. Intensywnie rozgrzewa się Bartków.

12
    Zmiana w drużynie Sandecji. W miejsce kontuzjowanego Dudzica wchodzi Bartków.

13
    W jednym ze starć ucierpiał Nowacki. Będzie potrzebna pomoc medyczna.

14
    Gol dla Sandecji!
    Prostopadłe podanie Nathera do wychodzącego BARTŁOMIEJA KASPRZAKA, który będąc sam na sam z Oskarem Pogorzelcem lekkim uderzeniem umieścił piłkę w siatce! Remis!

15
    Gospodarze uskrzydleni zdobytą bramką ruszyli do ataku.

16
    Kolejna okazja Kojdera! Zawodnik MKS-u wychodzi na czystą pozycje, ale znów dogonił go Szarek i piłka ostatecznie ląduje w rękach Radlińskiego.

17
    Kowalczyk zaatakował Szarka i niewiele brakowało, a odebrałby mu piłkę.

18
    Bartków próbował dośrodkować w pole karne, ale piłka poszybowała nie dość, że wyraźnie nad poprzeczką Pogorzelca, to jeszcze poza światłem bramki.

19
    Długie podanie Berezovskiego do Kasprzaka, ale piłka wychodzi na aut bramkowy.

20
    Kombinacyjna akcja gości zakończona łatwą stratą Swędrowskiego na 30. metrze.

20
    Danek dośrodkował do Bartosza Sobotki, a ten oddał niecelny strzał.

21
    Niedokładne podanie Bartkówa do Sobotki, od autu goście.

22
    Aleksander faulowany w środku pola przez Brodzińskiego.

22
    Nieudane rozegranie rzutu wolnego. Od bramki zacznie Pogorzelec.

23
    Baran przerywa akcję gości w środkowej strefie boiska.

24
    Nowacki faulowany przez Nathera przy linii rozdzielającej połowy murawy.

24
    Niedokładne podanie Swędrowskiego i od bramki zacznie Radliński.

25
    Danek faulował Nowackiego na 30. metrze. Będzie okazja do dośrodkowania.

26
    Nowacki wrzuca w pole karne, ale piłka była dograna zbyt mocno i opuściła boisko.

27
    Sobotka stracił piłkę i od autu wznowią goście.

27
    Podanie Brzęczka do ustawionego na 11. metrze KOWALCZYKA, który umieszcza piłkę w siatce! Futbolówka przeszła jeszcze po nogach Radlińskiego, ale mimo to ugrzęzła w siatce!

28
    Niecałe pół godziny i już trzy bramki! Co za mecz w Nowym Sączu!

29
    Nowak rozgrzewa się bardzo intensywnie. Szykuje się druga zmiana w szeregach Sandecji.

30
    Aleksander upada w polu karnym, ale sędzia nie reaguje! Wznowi Pogorzelec.

31
    Kolejna zmiana staje się faktem. W miejsce Danka pojawia się Nowak.

32
    Kowalczyk brzydko faulował Małkowskiego, ale sędzia nie pokazał żółtej kartki. Skończyło się na słownym upomnieniu.

33
    Strata Barana i szybkie wyjście Kowalczyka! Pomocnik Sandecji jednak szybko wraca i naprawia swój błąd.

34
    Fatalna strata Berezovskiego na połowie boiska! Zbyt lekkie podanie środkowego obrońcy Sandecji trafiło pod nogi Kojdera, który szybko odegrał do Kowalczyka przed którym znalazł się tylko Szarek! Młody obrońca gospodarzy dobrze interweniuje i ratuje swój zespół przed groźną sytuacją.

35
    Faul taktyczny Kasprzaka za faul taktyczny.

37
    Walka Kowalczyka z Szarkiem na 40. metrze. Obrońca Sandecji zagrywa piłkę ręką i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

38
    Nowacki dośrodkowuje w pole karne, gdzie bliski dojścia do piłki był Kojder, jednak ostatecznie futbolówka wyszła na aut bramkowy.

39
    Szarek zatrzymuje dośrodkowanie Kowalczyka, piłka wychodzi na aut,

40
    Brzęczek faulował Berezovskiego tuż przed polem karnym Sandecji.

41
    Kojder faulowany na 40. metrze przez Bartkówa.

41
    Źle wykonany stały fragment gry i piłka w posiadaniu gospodarzy.

42
    Gra skupiła się w środkowej strefie boiska, gdzie w ostatnich minutach grę kontrolują zawodnicy Sandecji.

43
    Kombinacyjna akcja gospodarzy zakończona fatalnym podanie Kasprzaka.

44
    Małkowski faulowany na 30. metrze przez Swędrowskiego. Do piłki podchodzi Sobotka.

45
    Sędzia doliczył 2. minuty do regulaminowego czasu gry.

45
    Dośrodkowanie Sobotki w pole karne, gdzie zrobiło się spore zamieszanie i obrońcy gości w końcu wybili piłkę.

45+1
    Swędrowski tym razem faulował Sobotkę. Będzie okazja do dośrodkowania.

45+2
    Dośrodkowanie Sobotki i piłka trafia prosto w ręce Oskara Pogorzelca.

45+2

Po bardzo dobrych pierwszych dwóch kwadransach gra nieco siadła. Mimo to z pewnością możemy stwierdzić, że emocji nie brakuje. W drugiej połowie liczymy na kolejne bramki. Wracamy za kilka minut.

47
    Sędzia nakazuje ponowne rozegranie rzutu wolnego.

48
    Dobra wrzutka Sobotki, ale obrońcy MKS-u pewnie wybijają piłkę poza pole karne.

49
    Gospodarze długo rozgrywają swoją akcję.

49
    To musiało się tak skończyć. Baran fatalnie podaje i wznowi Pogorzelec.

51
    Zabawa obrońców Sandecji we własnym polu karnym i będzie rzut rożny.

52
    Dośrodkowanie w pole karne, ale obrońcy Sandecji wybijają piłkę.

53
    Bardzo chaotyczne pierwsze minuty drugiej połowy w wykonaniu piłkarzy Sandecji. Popełniają oni sporo prostych błędów.

53
    Aleksander podaje na 20 metr. do Nowaka, a ten uderza z podbicia. Pewnie broni Pogorzelec.

54
    Kowalczyk faulowany na 25. metrze. Źle rozegrany rzut wolny i piłka w posiadaniu gospodarzy.

55
    Kasprzak bardzo ostro potraktowany przez Kojdera. Będzie rzut wolny, ale co dziwne, sędzia nie pokazał kartki.

56
    Fatalne dośrodkowanie Sobotki opuszcza boisko. Wznowi Pogorzelec.

57
    Świetny wślizg Barana na połowie boiska chroni Sandecję przed kontratakiem gości.

58
    Uderzenie Kasprzaka z 25. metrów ląduje w rękach Pogorzelca.

59
    Kowalczyk w indywidualnej akcji. Przebiega z piłką jakieś 30. metrów i uderza na bramkę będąc w polu karnym, jednak Radliński nie daje się zaskoczyć.

60
    Kasperkiewicz faulował Nowaka, będzie rzut wolny.

61
    Bardzo ostre wejście Kowalczyka w Berezovskiego i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

62
    Fantastyczna okazja dla gospodarzy! Aleksander podaje do Nowaka na 15. metr, a ten uderzył, lecz niesamowicie interweniował Pogorzelec!

64
    Zawodnicy z Kluczborka od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce.

65
    Niedokładne podanie Kasprzaka na wbiegającego Małkowskiego.

67
    Kojder bardzo brzydko faulowany przez Małkowskiego i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

67
    Ostatnia zmiana w drużynie Sandecji. W miejsce Nathera wchodzi Szczepański.

69
    Swędrowski brutalnie faulował Barana. Nie wygląda to dobrze.

70
    Baran nadal leży na murawie. Udzielana jest mu pomoc medyczna. Przypomnijmy, że trener Robert Kasperczyk wykorzystał limit zmian.

70
    Grzegorz Baran poza boiskiem, a sędzia wznawia grę.

71
    Zmiana w drużynie gości. W miejsce Brzęczka pojawia się Sobczak.

73
    Szczepański upada w polu karnym, a piłka wychodzi poza boisko. Nie będzie rzutu karnego, a tylko rzut rożny.

74
    Krótko rozegrany stały fragment gry nie przynosi zagrożenia. Mimo to, Sączersi nadal utrzymują się przy piłce.

75
    Tempo meczu w ostatnich minutach wyraźnie siadło. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

77
    W końcu coś się dzieje. Dośrodkowanie Kasprzaka spada na głowę Bartkówa, ale jego uderzenie dobrze broni Pogorzelec.

78
    Uderzenie z dystansu Szczepańskiego odbija się od jednego z obrońców MKS-u i będzie rzut rożny.

78
    Dośrodkowanie Sobotki z rzutu rożnego. Do piłki dochodzi Berezovski i dobrze uderza głową, ale po raz kolejny świetnie interweniuje Pogorzelec!

79
    Zmiana w drużynie gości. W miejsce Nowackiego wchodzi Arian.

81
    Ostatnia zmiana w drużynie MKS-u Kluczbork. W miejsce Kowalczyka pojawia się Giel.

82
    Gospodarze poderwali się do walki. Coraz śmielej atakują bramkę MKS-u Kluczbork.

83
    Nieudane dośrodkowanie Sobotki, obrońcy wybijają piłkę.

85
    Uderzenie Aleksandra lewą nogą z 16. metra pewnie broni Pogorzelec.

85
    Kasprzak podał na skrzydło do Małkowskiego a ten dośrodkował, lecz znów piłkę łapie Pogorzelec.

86
    "Centrostrzał" Bartkówa, ale bramkarz MKS-u broni, nie bez problemów.

87
    Niesamowita kopanina pod polem karnym Sandecji. Sędzia wzywa kilku zawodników do siebie.

88
    Po dłuższej rozmowie sędziego z piłkarzami gramy dalej. Obyło się bez kartek.

89
    Sobczak przytrzymywany przez Szczepańskiego na 25. metrze i będzie rzut wolny.

90
    Zamieszanie w polu karnym i piłka trafia na 20. metr do Ariana, który potężnie uderzył! Futbolówka minimalnie mija słupek bramki Radlińskiego.

Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

90+1
    Bartków faulowany na 25. metrze. Nitkiewicz ukarany żółtą kartką.

90+2
    Źle rozegrany rzut wolny, piłkę łapie Pogorzelec.

90+3
    Sączersi zamknęli MKS na ich połowie, ale nie potrafią zagrozić bramce Pogorzelca.

90+4
    Trwa oblężenie bramki MKS-u. Zawodnicy Sandecji grają piłki w przód, ale nie przynosi to rezultatu.

90+5
    Ostatnia szansa dla Sandecji. Będzie rzut rożny.

90+5
    Uderzenie Szczepańskiego zablokowane, będzie kolejny korner.

90+5
    Piłka wybita przez obrońców gości, już wszystko jasne.

90+5

Po świetnej pierwszej połowie, gra w drugiej części była wyraźnie słabsza. Wynik także nie uległ zmianie i to zawodnicy MKS-u wracają do domu z kompletem punktów! Dziękujemy za uwagę! (18:56:49)