Stal S. W. – ROW Rybnik 0:0 (koniec) | Raków – Znicz 1:1 (koniec) | Błękitni – Puszcza 2:1 (koniec)
Legionovia – GKS T. 1:0 (koniec) | Okocimski – Wisła Pu. 0:1 (koniec) | Kotwica – Olimpia Z. 0:0 (koniec)
Okocimski Brzesko
0:1 (0:0)
Wisła Puławy
Sobota 03.10.2015, 16:00 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • 2. Liga • Runda 11

Po niesamowicie trudnym meczu trzy cenne punkty jadą do Puław. Spotkanie to kończy się wynikiem 0-1 za sprawą bramki Mateusza Olszaka w 77. minucie spotkania, który to dziesięć minut wcześniej pojawił się na placu gry. To druga bramka zawodnika Wisły Puławy w obecnym sezonie.

Dzięki zwycięstwu w dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu Wisła awansuje na drugą pozycję w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

Za uwagę dziękuje, Maciek Saran. (17:58:24)

90+5

90
    Aż cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

88
    Bryła upomniany żółtym kartonikiem za faul na Jarku Niezgodzie.

86
    Wisła ciśnie gospodarzy. Z dystansu uderza Gusocenko ale prosto w bramkarza.

85
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Szczotka, na boisku pojawia się Wiejak.

83
    Wisła w natarciu. Tym razem na szczęście dla gospodarzy na pozycji spalonej Olszak.

82
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Gusocenko.

81
    Wisła cały czas atakuje. Najpierw po długim podaniu piłki w polu karnym nie opanowuje Niezgoda. Teraz uderzenie Szczotki ale nad bramką.

78
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Janik, na boisku pojawia się Bryła.

77
    Gol dla Wisły Puławy!

MATEUSZ OLSZAK strzela na 1-0 !!!

Akcja Wisły środkiem pola, piłka trafia do MATEUSZA OLSZAKA a ten pewnie pakuje ją z 11 metrów do bramki strzeżonej przez Kozioła.

75
    Turzyniecki ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

Bardzo nerwowo zrobiło się w Brzesku.

73
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Glushko, na boisku pojawia się Jaworśkyj.

69
    Pyciak ukarany drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką. Ostatnie 20 minut Okocimski w osłabieniu.

67
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Lisiecki, na boisku pojawia się Olszak.

Do zmiany w puławskiej Wiśle przygotowuje się Mateusz Olszak, który w ubiegłym tygodniu strzelił bramkę w drugiej minucie w spotkaniu z Kotwicą Kołobrzeg.