Magnitogorsk – Zagrzeb 3:2 (po dogrywce) | Czelabińsk – Helsinki 5:3 (koniec) | Saławat – HC Slovan 3:2 (koniec)
Toljatti – Podolsk 1:0 (koniec) | Niżniekamsk – Din. Ryga 3:1 (koniec) | Bars – Dyn. Moskwa 3:2 (koniec)

Strzelcem bramki SIERGIEJ MOZIAKIN.

GOOOL! SIERGIEJ MOZIAKIN pięknym uderzeniem rozstrzyga losy dzisiejszego spotkania!

58:13
    Dwie karne minuty za spowodowanie upadku przeciwnika otrzymał Batyrszin (MET).

55:21
    Perkowicz był teraz bardzo bliski zdobycia bramki!
    51:55 Oskar OSALA - 2:2

51:55
    Strzelcem bramki OSKAR OSALA.

GOOOOL! Ponownie mamy remis! Dobra akcja drugiej formacji ofensywnej Magnitki. OSKAR OSALA strzałem z nadgarstka zdobywa bramkę. Asysta Wolskiego.
    47:15 Gilbert BRULE - 1:2

47:15
    Gol dla Medveščaka!
    Strzelcem bramki GILBERT BRULE.

GOOOOL! Bjorkstrand podał do GILBERTA BRULE, a ten mocny strzałem ponownie wyprowadza Zagrzeb na prowadzenie.
    42:48 Siergei MOZIAKIN - 1:1

42:48

GOOOL! Mamy wyrównanie! SIERGIEJ MOZIAKIN otrzymał świetnie podanie zza bramki Zaripowa i doprowadził do wyrównania. 1:1.

36:00
    Kolejna kara dla Zagrzebia! Kinrade (ZAG) dwie minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.

35:46
    Siły na lodzie wyrównane. Katić (ZAG) dwie minuty kary za spowodowanie upadku przeciwnika.

34:36
    Kosow (MET) otrzymał dwie karne minuty za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. Goście w przewadze.
    30:50 Patrick BJÖRKSTRAND - 0:1

30:50
    Strzelcem bramki PATRICK BJÖRKSTRAND.

GOOOOL! No i proszę, to Zagrzeb otwiera wynik dzisiejszego spotkania! PATRICK BJORKSTRAND otrzymał bardzo dobre podanie zza bramki od Saarinena i strzałem z nadgarstka pokonał Koszeczkina!

27:36
    Zaripow był bardzo bliski pokonania Kroselja, ale raz jeszcze skutecznie Kroselj!

18:02
    Piękne uderzenie Wojtka Wolskiego z nadgarstka, ale raz jeszcze kapitalnie broni Kroselj!

12:35
    Poprzeczka uratowała teraz zespół z Chorwacji przed utratą pierwszego gola!

10:17
    Dwie karne minuty za atak kolanem otrzymał Mertl (ZAG). Magnitka ponownie w przewadze.

3:15
    Zamieszanie pod bramką przyjezdnych! Ponownie jednak świetnie poradził sobie golkiper Medvescaka.

1:42
    Kara techniczna dla drużyny Zagrzebia za nadmierną ilość zawodników na lodzie. Magnitka w przewadze.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 43. Moziakin (Zaripow, Kovář), 52. Osala (Chabarow, Wolski), 61. Moziakin – 31. Björkstrand (Saarinen), 48. Brule (Bjorkstrand, Mertl)

Metallurg Magnitogorsk: Koszeczkin (Samsonow) – Antipin, Batyršin, Lee, Chabarow, Tiereszczenko, Miedwiediew, Żłoba, Bereglazow – Moziakin, Zaripow, Kovář – Wolski, Kaletnik, Kosow – Żelazkow, Timkin, Osala – Platonow, Filippi, Potiechin.
    KHL Medveščak Zagrzeb: Kroselj (Heeter) – Kinrade, Morrisonn, Mantyla, Jurczina, Larkin, Katic – Brule, Björkstrand, Saarinen – Smoleniak, Mertl, Kwapil – Giliati, Genoway, Hedberg – Glumac, Jamtin, Perkowicz.

Sędziowie: Kadyrow, Siergiejew – Otmachow, Raming