AZS UŚ – Piast 6:1 (koniec)
AZS UŚ Katowice
6:1 (3:0)
Piast Gliwice
Poniedziałek 12.10.2015, 19:30 • Hala Sportowa, Katowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 4

37:47
    Gol dla AZS-u UŚ!
    Fantastycznie spisujący się dzisiaj KRZYSZTOF PISKORZ trafia do siatki rywali strzałem z własnej połowy boiska!!! To jest już prawdziwy pogrom!!!

33:24
    Gol dla Nbitu!
    Bardzo prosta strata na własnej połowie Roberta Gładczaka i idealnie zachował się Jagiełło!!! Dograł on na czystą pozycję do MICHAŁA WŁODARKA, który bez trudu pokonał Krzyśkę!!!

32:36
    Niesamowite spotkanie rozgrywa dzisiaj TOMASZ DURA!!! Przyjął on piłkę na połowie boiska, a później po indywidualnym rajdzie pokonał bezradnego Groszaka strzałem zza pola karnego!!!

25:46
    Piękną bramkę strzałem z dystansu zdobył ROBERT GŁADCZAK!!! Przymierzył on po podaniu z rzutu rożnego i uderzył idealnie w sam narożnik bramki Groszaka!!!

19:58
    Paweł Barański popisał się świetną akcją przy linii bocznej boiska!!! Później dograł on na czystą pozycję do KRZYSZTOFA PISKORZA, a młody zawodnik nie miał problemów ze skierowaniem piłki do siatki!!!

8:16
    Fantastyczną skutecznością popisuje się dzisiaj TOMASZ DURA!!! Najpierw fatalnie rzut rożny rozegrali goście, a z kontrą ruszył Krzywka!!! Uruchomił on idealnym podaniem byłego gracza GAF Gliwice i pokonał Groszaka!!!

5:18
    Nieprawdopodobna bramka najskuteczniejszego gracza gospodarzy!!! TOMASZ DURA idealnie huknął z woleja i trafił świetnie w sam narożnik bramki Groszaka!!! Fenomenalną asystą popisał się w tej sytuacji Szczurek!!!

Dawid Czempisz

Gole: 6. Dura, 9. Dura, 20. Piskorz, 26. Gładczak, 33. Dura, 38. Piskorz – 34. Włodarek

Kartki:   16. Szczurek (KAT) – 14. Dewucki (GLW)   27. Dewucki (GLW)

AZS UŚ Katowice: Bednarczyk, Krzyśka – Dura, Jasiński, Gładczak, Krzywka, Minkus, Barański, Kuś, Soviak, Tosik, Pigut, Szczurek, Piskorz
    Piast Gliwice: Groszak, Hajduk – Mirga, Starowicz, Wojtas, Czech, Musiał, Dewucki, Jagiełło, Kuźnik, Śmiałkowski, Cygnarowski, Włodarek, Tarasovych.

Sędziowie: Sebastian Stawicki, Seweryn Dębowski (Łódzki ZPN)