Ostrów Wlkp. – Kleczew 0:0 (koniec) | Jarota – Nielba 3:0 (koniec) | Warta – Centra 4:1 (koniec)
Jarota Jarocin
3:0 (2:0)
Nielba Wągrowiec
Sobota 17.10.2015, 15:00 • Stadion Miejski, Jarocin • 3 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska • Runda 11

Nielba rozegrała słabe spotkanie, ale też gospodarze postawili wysoko poprzeczkę. Zapraszamy na kolejne relacje w portalu lajfy.com! (16:59:35)

Jarota wygrywa spotkanie i dopisuje trzy punkty do swojego konta. Warta Poznań również wygrywa i tym samym obie drużyny nadal mają identyczną ilość punktów. Dla Jaroty dzisiejsze spotkanie było ważne, bo też zespół musi sobie radzić bez Huberta Antkowiaka, który do końca roku pozostanie wyłączony z gry.

90+3

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy spotkania.

88
    Coraz mniej czasu do zakończenia spotkania. Jarota ze spokojem rozgrywa piłkę. Nielba nie kwapi się do ataku.

86
    Zmiana w drużynie Nielba Wągrowiec: z boiska schodzi Gruszka, na boisku pojawia się Hermann.

85
    Korner dla Nielby.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Dunaj (Jarota Hotel Jarocin).

83
    Gol dla Jaroty!
    Strzelcem bramki MATEUSZ DUNAJ. Przepiękna bramka z połowy boiska! Dunaj przejął piłkę na linii środkowej i precyzyjnym strzałem z 40 metrów posłał futbolówkę do siatki.

81
    Zmiana w drużynie Jarota Hotel Jarocin: z boiska schodzi Filipowiak, na boisku pojawia się Deege.

79
    Rzut rożny dla Jaroty.

78
    Burzyński uderzał z dystansu, ale trafił obok bramki Jaroty.

77
    Czabański uderza głową, ale minimalnie się pomylił.

76
    Zmiana w drużynie Jarota Hotel Jarocin: z boiska schodzi Pacyński, na boisku pojawia się Dolata.

75
    Urbański na spalonym.

74
    Zmiana w drużynie Nielba Wągrowiec: z boiska schodzi Górny, na boisku pojawia się Konarski.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Piasecki (Nielba Wągrowiec).

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Grobleny (Jarota Hotel Jarocin).

69
    Jarota przeważa i właściwie nie daje szans gościom.

67
    Pacyński na spalonym.

65
    Nic się nie dzieje. Piłka cały czas krąży w środku pola.

63
    Skokowski uderza z dystansu. Korner dla gospodarzy.

61
    Żółtą kartkę otrzymuje Czabański (Jarota Hotel Jarocin).

60
    Leśniewski faulowany przed polem karnym Jaroty. Rzut wolny dla gości.

58
    Kieliba uderza obok słupka!

56
    Przerwa w grze, bo na murawie pojawiły się serpentyny.

56
    Pierwsze minuty drugiej połowy jasno wskazują, że Jarota kontroluje przebieg rywalizacji.

53
    Chromiński sam na sam z bramkarzem, ale sędzia orzekł, że był na spalonym.

51
    Marciniak uderza na bramkę głową, ale Łagodziński pewnie broni.

50
    Marciniak uderzał na bramkę gości, ale trafił obok słupka.

49
    Czabański uderza z dystansu, ale piłkę broni golkiper Nielby. Dobitka Skokowskiego trafia do siatki. Liniowy w tym czasie podnosi chorągiewkę. Nie mamy trzeciej bramki dla Jaroty.

47
    Na spalonym Górny. Rzut wolny dla Jaroty.

46

Po pierwszej połowie wydaje się, że losy spotkania zostały rozstrzygnięte. Czy Nielba będzie w stanie poderwać się i powalczyć o remis? Jaka będzie strategia Jaroty w drugiej połowie? Czy będziemy świadkami kolejnych bramke? Zapraszamy na relację z drugiej połowy. Teraz pora na herbatę, bo aura raczej nie sprzyja redaktorom na stadionach.

45+3

45+2
    Łagodziński faulowany w polu karnym. Rzut wolny dla Nielby.

45+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Jasiński (Nielba Wągrowiec).

45
    Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

44
    Skokowski uderzał z dystansu, ale piłka trafiła obok bramki.

44
    Skokowski faulowany na połowie Nielby. Rzut wolny dla gospodarzy.

43
    Jasiński fauowany w środku pola. Rzut wolny dla Nielby.

41
    Kolejne minuty niewiele zmieniają. Jarota wysoko ustawiona, choć Nielba próbuje się przedostać skrzydłami pod bramkę Filipowiaka.

39
    Jasiński faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Nielby.

38
    Dunaj faulowany w środku pola.

36
    Urbański uderza z dystansu, ale niecelnie.

35
    10 minut do końca pierwszej połowy. Jarota ma już pełną kontrolę nad spotkaniem.

33
    Strzelcem bramki MIKOŁAJ MARCINIAK. Świetna akcja gospodarzy. Wrzutka w pole karne trafia na głowę Chromińskiego, ale Łagodziński nie dał się zaskoczyć. Dobitka Maciniaka trafia do siatki.

30
    Gramy w środku pola. Od chwili zdobycia bramki Jarota zwolniła tempo.

28
    Zmiana w drużynie Jarota Hotel Jarocin: z boiska schodzi Nnamani, na boisku pojawia się Dunaj.

27
    W drużynie gospodarzy będziemy mieli zmianę. Nnamani z powodu kontuzji już nie wróci na boisko.

25
    Nnamani poza murawą. Pomocnik Jaroty najprawdopodobniej nie wróci już na boisko.

23
    Strzelcem bramki CHRISTIAN NNAMANI. Indywidualna akcja zawodnika Jaroty, który przebiegł pół boiska, świetnie oszukał bramkarza i z dwóch metrów posłała piłkę do siatki.

22
    Nnamani faulowany na połowie Nielby. Rzut wolny dla Jaroty.

21
    Jarota ma przewagę, ale też Nielba dobrze się broni.

19
    Urbański z dystansu, ale niecelnie.

18
    Czabański uderzał na bramkę, ale trafił obok słupka.

17
    Na spalonym Nnamani. Rzut wolny dla Nielby.

15
    Pierwszy kwadrans gry za nami. Trzeba uczciwie przyznać, że początek średni w wykonaniu obu drużyn.

14
    Żółtą kartkę otrzymuje Ludwiczak (Jarota Hotel Jarocin).

13
    Ładne uderzenie Nnamaniego, ale ponownie świetnie interweniuje bramkarz Nielby.

11
    Gramy w środku pola. Nic się wielkiego nie dzieje na boisku.

9
    Zmiana w drużynie Jarota Hotel Jarocin: z boiska schodzi Piróg, na boisku pojawia się Skokowski.

8
    Piechowiak faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Nielby.

6
    Kieliba uderzył z pięciu metrów, ale Łagodziński nie dał się zaskoczyć. Korner dla Jaroty.

6
    Gramy. Korner dla gospodarzy.

5
    Zmiana w drużynie Nielba Wągrowiec: z boiska schodzi Tomczak, na boisku pojawia się Piechowiak.

5
    Przerwa w grze. Tomczak najprawdopodobniej opuści boisko na noszach.

4
    Tomczak faulowany na środku pola. Rzut wolny Nielby.

2
    Początek spokojny.

1
    Piróg faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Jaroty.

1

Zawodnicy wychodzą na murawę.

Jarota Hotel Jarocin: Filipowiak – Ludwiczak, Kieliba, Piróg, Czabański, Garbarek – Nnamani, Marciniak, Chromiński, Grobelny – Pacyński.

Rezerwowi: Deege, Dolata, Dunaj, Skokowski.

Nielba Wągrowiec: Łagodziński – Tomczak, Leśniewski, Urbański, Marchel – Piasecki, Iskrzyński, Górny, Burzyński – Jasiński, Gruszka.

Rezerwowi: Hemrann, Kłosiński, Piechowiak, Konarski..

Dla gospodarzy to już kolejny mecz, w którym są stawiani w roli faworyta. Po ubiegłotygodniowym spotkaniu z Niechanowie kibice powinni być pełni nadziei (wynik) i obaw (gra). Jarota musi wykazać sporo dyscypliny w grze defensywnej, bo ostatnio ten element nie stanowi o sile jarocinian.

W Jarocinie kolejne zmagania wicelidera rozgrywek z drużyną ligowego środka. Goście tracą do gospodarzy 10 punktów, a warto dodać, że Jarota nie przegrał w bieżącym sezonie ani jednego spotkania.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!