Magnitogorsk – Czelabińsk 4:3 (po dogrywce) | Jarosław – Helsinki 3:1 (koniec) | Sankt Petersburg – Toljatti 2:1 (koniec)
Sp. Moskwa – Bars 3:2 (koniec)
koniec po dogrywce
Metallurg Magnitogorsk
4:3 (0:0, 1:2, 2:1 - 1:0)
Traktor Czelabińsk
Niedziela 18.10.2015, 13:30 • Metallurg Ice Arena • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (15:55:44)

Mimo, że długo nic tego nie zapowiadało to jednak gospodarze wygrywają w tym meczu. Jeszcze w 57. minucie przegrywali 1:3, ale na koniec po dogrywce to oni cieszą się z triumfu!

60:50 Denis ZARIPOW - 4:3

60:50
    Gol dla Metallurga!

Szybko miejscowi kończą grę w dogrywce! Potężny płaski strzał DENISA ZARIPOWA z prawego koła w dalszy róg!

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Niesamowita końcówka w wykonaniu gospodarzy, którzy perfekcyjnie wykorzystali grę w przewadze. To nie koniec emocji!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:00
    Minuta do końca!
    58:20 Siergiej MOZJAKIN - 3:3

58:20

Ogromny kocioł pod bramką gości, najpierw uratował ich słupek, ale po chwili dopadł do krążka SIERGIEJ MOZJAKIN i umieścił w praktycznie pustej siatce! Mamy remis!

58:00
    Demczenko świetnie broni strzał Potechina!

56:45

DENIS ZARIPOW dopadł na dalszym słupku do krążka odbitego przez Demczenkę i z bliska wpakował go do bramki! Szykuje nam się bardzo ciekawa końcówka meczu!

55:45
    10+2 za atak w okolice szyi dla Dawidowa!

55:15
    Znów bili się Osala i Klimontow! Najwyraźniej mają coś do siebie! Tym razem dostali od sędziów po 5 minut!

Jarosław Kowalski

Składy i statystyki: 29. Mozjakin (Filippi), 57. Zaripow, 59. Mozjakin (Zaripow, Potechin), 61. Zaripow (Mozjakin, Batyrszin) – 21. Dawidow (Novak, Glinkin), 36. Penkowskij (Czistow, Chłystow), 49. Borodkin (Rybakow)

Metallurg Magnitogorsk: Koszeczkin (Samsonow) – Antipin, Birjukow, Lee, Chabarow, Batyrszin, Tereszczenko, Bereglazow, Medwiedew – Mozjakin, Zaripow, Kovar – Kaletnik, Charitinskij, Kosow – Żelezkow, Timkin, Osala – Arsenjuk, Platonow, Filippi
    Traktor Czelabińsk: Demczenko (Francouz) – Dawidow, Borodkin, Quint, Żuldikow, Klimontow, Petrow, Chłystow, Novak – Pestunow, Glinkin, Popow – Kokujow, Gubarew, Rybakow – Penkowskij, Krucinin, Czistow – Głowackij, Rużicka, Osnowin, Mokin

Sędziowie: Aleksiej Anisimow, Denis Naumow – Konstantin Gordenko, Dmitrij Parfjonow