Bologna – US Palermo 0:1 (koniec) | Atalanta – Carpi FC 3:0 (koniec) | Frosinone – Sampdoria 2:0 (koniec)
Genoa – Chievo 3:2 (koniec) | Hellas Verona – Udinese 1:1 (koniec) | Napoli – Fiorentina 2:1 (koniec)
Sassuolo – Lazio 2:1 (koniec) | Inter – Juventus 0:0 (koniec)
SSC Napoli
2:1 (0:0)
ACF Fiorentina
Niedziela 18.10.2015, 15:00 • San Paolo, Neapol • Włoska Serie A • Runda 8

Wielkie widowisko w Neapolu właśnie dobiegło końca! Po ciekawej pierwszej połowie spotkania i znakomitej drugiej części zawodnicy Napoli zwyciężają to spotkanie 2:1. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (17:04:03)

90+5

90+4
    Seria dośrodkowań w szesnastkę zespołu Napoli, jednak żadna z tych wrzutek nie stworzyła zagrożenia pod bramką pilnowaną przez Reinę.

90+3
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez Hamsika grę od własnej bramki wznowi Tatarusanu.

90+2
    Aż pięć minut dłużej potrwa druga połowa tego pojedynku!

90+1
    Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Allan, na boisku pojawia się David López.

90
    Vesino dośrodkowywał ze skrzydła, ale lepsi w powietrzu okazali się defensorzy z Neapolu.

89
    Higuain otrzymał znakomite podanie ze skrzydła na jedenasty metr, ale nie trafił w futbolówkę!

88
    El Kaddouri zdecydował się na bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry, ale piłka po jego strzale trafiła jedynie w mur.

87
    Rodriguez ratuje się faulem przed własnym polem karnym i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

86
    Prosta utratę futbolówki na lewym skrzydle zanotował przed momentem Błaszczykowski, na szczęście koledzy z zespołu naprawili jego błąd.

85
    Niepotrzebny faul Roncaglii na Hamsiku i piłkarze Napoli wznowią grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

84
    Hamsik wybija piłkę jak najdalej z własnej połowy boiska i rywale będą mieli okazję do przeprowadzenia ataku.

83
    Piłkarze z Neapolu ze spokojem wymieniają się podaniami na połowie swoich rywali.

81
    Niedokładne dośrodkowanie Błaszczykowskiego w pole karne rywali i futbolówkę przejmują dobrze ustawieni defensorzy Napoli.

80
    Ależ szykuje nam się emocjonująca końcówka! Przyjezdni nie zrezygnowali z walki o wyrównanie, zaś rywale nie za bardzo mają zamiar ograniczać się jedynie do obrony korzystnego wyniku!

79
    Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Dries Mertens, na boisku pojawia się Omar El Kaddouri.

78
    Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Milan Badelj, na boisku pojawia się Khouma Babacar.

Gole: 46. L. Insigne, 75. Higuaín – 73. N. Kalinič

Kartki:   29. Jorginho (NEA), 63. Koulibaly (NEA) – 25. Badelj (FIO), 45+1. Astori (FIO), 66. Roncaglia (FIO), 87. Gonzalo Rodríguez (FIO)

SSC Napoli: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan (90+1. David López), Jorginho, Hamšík – Callejón, Higuaín, L. Insigne (61. D. Mertens, 79. El Kaddouri).
    Zmiany: Rafael, Gabriel – Henrique, Strinić, Chiricheş, Ch. Maggio, Valdifiori, El Kaddouri, Chalobah, David López, Gabbiadini, D. Mertens.

ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Astori, Gonzalo Rodríguez, Tomović (78. Babacar) – Alonso (55. Roncaglia), Badelj, Vecino, Błaszczykowski – Valero, Bernardeschi (53. Iličić) – N. Kalinič.
    Zmiany: Lezzerini, Sepe – Rebić, M. Fernández, Suárez, Verdú, Rossi, Pasqual, Babacar, Roncaglia, Iličić.