Gdynia – Kutno 71:62 (koniec) | Ostrów Wielkopolski – Włocławek 61:85 (koniec) | Zgorzelec – Lublin 76:66 (koniec)
Dąbrowa Górnicza – Toruń 94:96 (po dogrywce) | Szczecin – Tarnobrzeg 70:75 (koniec)
King Wilki Morskie Szczecin
70:75 (20:19, 39:42, 55:61)
Siarka Tarnobrzeg
Niedziela 18.10.2015, 20:00 • Azoty Arena • Tauron Basket Liga • 2. runda

Dziękujemy bardzo za wspólne przeżywanie emocji i zapraszamy na kolejne wspólne mecze na lajfy.com. Dobranoc (21:55:08)

MVP meczu wg lajfy.com: Gary Bell (18 pkt i 4zb) oraz Kacper Młynarski (14 pkt i 12 zb)

King Wilki Morskie Szczecin – Siarka Tarnobrzeg 70:75 (20:19, 19:23, 16:19, 15:14)

King Wilki Morskie Szczecin: Lucious 15, Majewski 11, Kikowski 10, Gaines 10, Leończyk 9, Nowakowski (duży) 6, Nowakowski (mały) 5, Aiken 4, Garbacz 0.

Siarka Tarnobrzeg: Bell 18, Młynarski 14, Robbins 14, Harris 10, Wall 8, Patoka 5, Paul 4, Zalewski 2.

Mecz w Szczecinie stał na bardzo dobrym, koszykarskim poziomie. Drużyna Wilków Morskich wpadła w 4 kwarcie w niesamowitą niemoc i pomimo desperackiej próby nadrobienia strat, nie dali rady przegonić bardzo mądrze grającej drużyny Siarki.

Koniec meczu. (70:75)

39:59
    Nowakowski próbuje zmniejszyć jeszcze rozmiary porażki,ale nie trafia za 3 pkt. (70:75)

39:45
    Faulowany Bell wykorzystuje dwa rzuty wolne i wyprowadza swój zespół na bezpieczne prowadzenie. (70:75)

39:45
    Bardzo złe zagranie Gainesa i strata Wilków (70:73)

Trener Łukomski rozpisuje swoim zawodnikom być może akcję na wyrównanie i dogrywkę (70:73)

Timeout dla gospodarzy. (70:73)

39:38
    Bell trafia niesamowicie ważny rzut nad rękoma Nowakowskiego (70:73)

40 sekund do końca meczu. (70:71)

Mecz nabrał zdecydowanych czerwonych rumieńców (70:71)

Timeout dla gości. (70:71)

39:19
    Po drugiej stronie parkietu faulowany został Lucious i również trafił dwa rzuty wolne (70:71)