Malmo – Szachtar 1:0 (koniec) | PSG – Real Madryt 0:0 (koniec) | CSKA Mos. – Man Utd 1:1 (koniec)
Wolfsburg – PSV 2:0 (koniec) | Atletico – FK Astana 4:0 (koniec) | Galatasaray – Benfica 2:1 (koniec)
Juventus – Borussia M. 0:0 (koniec) | Man City – Sevilla 2:1 (koniec)
Paris Saint-Germain
0:0 (0:0)
Real Madryt
Środa 21.10.2015, 20:45 • Parc des Princes, Paryż • Liga Mistrzów UEFA • Grupa A

A jednak koniec! Bezbramkowy remis w meczu na szczycie w grupie A. PSG 0, Real Madryt 0. Gospodarze byli faworytem, ale tylko dlatego, że w drużynie gości nie zagrało kilku kontuzjowanych zawodników. W pierwszej połowie lepsi byli goście, w drugiej gospodarze. Ostatecznie bramki nie padły i obie drużyny w dalszym ciągu są niepokonane. (22:36:28)

90+4

90+4
    Jeszcze nie kończy meczu arbiter. Być może ostatni atak PSG.

90+2
    Podanie Motty w kierunku Lavezziego za mocne. Chwila oddechu dla defensywy gości.

90+1
    Kluczowa interwencja Navasa daleko poza własnym polem karnym! Uprzedził Ibrahimovicia bramkarz Realu!

90
    Jakiś kibic wbiegł na murawę, by przybić piątkę z Ronaldo.

89
    A teraz była sytuacja dla Realu. Czeryszew miał piłkę przy nodze, ale nie zauważył lepiej ustawionego Ronaldo. Portugalczyk wściekły na młodszego kolegę.

89
    Łatwa strata Ronaldo. Piłka oddana za darmo gospodarzom, którzy konstruują kolejny atak.

89
    Gotuje się w "szesnastce" Realu. Pastore nie potrafił jednak celnie dośrodkować.

88
    Sporo fauli w ostatnim czasie. Tym razem przewinił Ronaldo.

87
    Kartka dla Auriera za niesportowy gest.

86
    Czeryszew bliski straty piłki. Ratował się faulem i zobaczył kartkę. Gospodarze wyszliby z kontratakiem trzech na jednego.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Dienis Czeryszew (Real Madryt).

85
    Dobre dośrodkowanie Kroosa. Thiago Silva musnął piłkę głową i ta wyleciała poza boisko. Korner!

84
    Dłużej utrzymali się teraz przy piłce przyjezdni. Aurier faulował Ronaldo trzy metry od bocznej linii pola karnego. Będzie rzut wolny.

81
    Niedokładne długie podanie w kierunku Ronaldo. Mało sytuacji strzeleckich po przerwie.

80
    Goście bronią się całym zespołem na własnej połowie. Nawet Ronaldo pozoruje grę defensywną.

80
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Marco Verratti, na boisku pojawia się Ezequiel Lavezzi.