Rysice – Muszynianka 0:3 (koniec) | Chemik – Atom Trefl 3:1 (koniec) | PTPS – impel 1:3 (koniec)

11:25
    Niedokładna wystawa i kończą mecz udanym blokiem siatkarki Muszynianki!

11:24
    Z lewego skrzydła po skosie skutecznie atakuje Anna Grejman. Piłka meczowa dla Muszynianki!

5:16
    Skutecznie z prawego skrzydła Adela Helić. Druga przerwa techniczna.

5:11
    Magda Jagodzińska atakowała z lewego skrzydła i została zatrzymana przez blok rywalek. O czas poprosił Mariusz Wiktorowicz!

5:10
    Z zagrywką Anny Grejman nie poradziła sobie Paulina Głaz. W miejsce Otasević wchodzi na boisko Warzocha.

4:8
    Ponownie piłka trafiła na obieg do Dominiki Nowakowskiej, która została jednak zablokowana. Pierwsza przerwa techniczna!

3:6
    Po obiegu Dominika Nowakowska posyła piłkę w aut. O czas poprosił Mariusz Wiktorowicz!

2:4
    Z zagrywką Natalii Kurnikowskiej nie poradziła sobie Lucyna Borek!

23:25
    Zagrywa Sosnowska. Nie kończy kiwki Kapturska. Po kontrze przedziera się przez blok rzeszowianek Adela Helić!

23:24
    Fatalnie teraz na siatce Ana Otasević! Piłka setowa dla Muszynianki!

20:21
    Z zagrywką Mai Savić nie poradziła sobie Ewa Śliwińska!

19:19
    Już mamy remis! Zatrzymana na prawym skrzydle została Joanna Kapturska! Czas dla Mariusza Wiktorowicza.

18:17
    Łatwo oddają piłkę rzeszowianki. Kontrę pewnie wykorzystuje Anna Grejman!

18:14
    Nieudane przyjęcie Anny Grejman! O czas poprosił Bogdan Serwiński!

16:14
    Niełatwa piłka do Joanny Kapturskiej! Atakująca Developresu skutecznie jednak po palcach rywalek! Druga przerwa techniczna!

14:13
    Asem serwisowym popisuje się Natalia Kurnikowska!

11:10
    Kontrę wykorzystują przyjezdne! Adela Helić obija blok rywalek i piłka trafia w antenkę! O czas poprosił Mariusz Wiktorowicz!

8:6
    Po taśmie, ale skutecznie atakuje z lewego skrzydła Joanna Kapturska! Pierwsza przerwa techniczna!