Rysice – Muszynianka 0:3 (koniec) | Chemik – Atom Trefl 3:1 (koniec) | PTPS – impel 1:3 (koniec)

27:25
    Kontra zakończona mocnym uderzeniem z prawej strony Montano. Chemik wygrywa mecz!

25:24
    Skutecznie w kontrze Havelkova, piłka meczowa!

23:24
    Z przechodzącej trafiła Balkestein-Grothues, piłka setowa dla gości!

16:13
    Havelkova uderzyła po bloku w aut. Trzy oczka przewagi na drugiej przerwie gospodyń!

8:7
    Montano przedostała się przez blok na prawym skrzydle. Punkt przewagi Chemika na pierwszej przerwie technicznej!

20:25
    Skuteczna kontra sopocianek i set dla nich!

20:24
    Kolejny blok Atomu! Piłka setowa!

20:23
    Pojedynczy blok Balkestein-Grothues!

14:16
    Po bloku w aut ze środku atakuje Cooper. Dwa punkty przewagi gości na drugiej przerwie!

6:8
    Błąd w rozegraniu akcji policzanek. Dwa punkty przewagi Atomu na pierwszej przerwie!

28:26
    Zatrzymana na prawym ataku Zaroślińska! Po walce wygrywają drugą partię policzanki!

24:24
    Pojedynczy blok Sawenczuk! Miała okazję zakończyć seta Havelkova!

24:23
    Cooper ze środka uderzyła w aut! Piłka setowa dla Chemika!

22:23
    As serwisowy Tokarskiej!

20:16
    Pojedynczy blok Wołosz!

16:11
    Długa wymiana, na koniec z sytuacyjnej piłki na lewej flance uderza Montano, piłka po bloku w parkiecie. Pięć punktów przewagi Chemika na drugiej przerwie technicznej!

14:10
    Pojedynczy blok Montano!

8:7
    Pudłuje z lewego skrzydła Kaczorowska, choć na powtórkach widać, że piłka otarła o blok! Punkt przewagi Chemika na pierwszej przerwie

25:18
    Zepsuty serwis Radenković, set dla Chemika!

24:17
    Kowalińska przedarła się na prawym skrzydle. Kilka piłek setowych dla Chemika!

16:10
    Zatrzymana na środku Cooper! Sześć punktów przewagi Chemika na pierwszej przerwie!

8:6
    Skutecznie kontrują policzanki, choć dwukrotnie ratowały się przyjezdne. Ostatecznie punktuje Jagieło. Dwa punkty przewagi Chemika na pierwszej przerwie!

Jarosław Kowalski

Grupa Azoty Chemik Police: Werblińska, Montano, Gajgał-Anioł, Bednarek-Kasza, Bełcik, Havelkova, Pena, Veljković, Kowalińska, Mróz, Wołosz, Jagieło
    libero: Zenik, Maj-Erwardt

Atom Trefl Sopot: Tokarska, Balkestein-Grothues, Sawenczuk, Miros, Damaske, Efimienko, Radenković, Kaczmar, Łukasik, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska
    libero: Durajczyk, Kulig