Pałac – Atom Trefl | 1:3 (koniec) | | | Muszynianka – Chemik | 0:3 (koniec) |
finał
Polski Cukier Muszynianka
|
0 |
22 | 19 | 23 | ||
Grupa Azoty Chemik Police
|
3 |
25 | 25 | 25 |
Polski Cukier Muszynianka:
Skrzypkowska Natalia, Pelc Sylwia, Savić Maja, Grejman Anna, Szczygieł Karolina, Krzos Aleksandra (libero), Ciaszkiewicz – Lach Karolina, Helić Adela, Śliwa Izabela (libero), Sosnowska Justyna, Kurnikowska Natalia, Hatala Kinga, Milovits Julia
Zmiany:
Trener:
Grupa Azoty Chemik Police:
Werblińska Anna, Zenik Mariola (libero), Montano Madelaynne, Gajgał – Anioł Katarzyna, Peńa Yonkaira Paola, Bednarek – Kasza Agnieszka, Bełcik Izabela, Havelkova Helena, Veljković Stefana, Kowalińska Izabela, Mróz Katarzyna, Wołosz Joanna, Jagieło Aleksandra, Maj – Erwardt Paulina (libero)
Zmiany:
Trener:
Skrzypkowska Natalia, Pelc Sylwia, Savić Maja, Grejman Anna, Szczygieł Karolina, Krzos Aleksandra (libero), Ciaszkiewicz – Lach Karolina, Helić Adela, Śliwa Izabela (libero), Sosnowska Justyna, Kurnikowska Natalia, Hatala Kinga, Milovits Julia
Zmiany:
Trener:
Grupa Azoty Chemik Police:
Werblińska Anna, Zenik Mariola (libero), Montano Madelaynne, Gajgał – Anioł Katarzyna, Peńa Yonkaira Paola, Bednarek – Kasza Agnieszka, Bełcik Izabela, Havelkova Helena, Veljković Stefana, Kowalińska Izabela, Mróz Katarzyna, Wołosz Joanna, Jagieło Aleksandra, Maj – Erwardt Paulina (libero)
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Sędzia pierwszy: Jacek Sęk, Komisarz: Robert Malicki Kwalifikator: Zdzisław Spiewla
Widownia:
Polski Cukier Muszynianka Muszyna:
Skrzypkowska Natalia, Pelc Sylwia, Savić Maja, Grejman Anna, Szczygieł Karolina, Krzos Aleksandra (libero), Ciaszkiewicz – Lach Karolina, Helić Adela, Śliwa Izabela (libero), Sosnowska Justyna, Kurnikowska Natalia, Hatala Kinga, Milovits Julia
KPS Chemik Police:
Werblińska Anna, Zenik Mariola (libero), Montano Madelaynne, Gajgał – Anioł Katarzyna, Peńa Yonkaira Paola, Bednarek – Kasza Agnieszka, Bełcik Izabela, Havelkova Helena, Veljković Stefana, Kowalińska Izabela, Mróz Katarzyna, Wołosz Joanna, Jagieło Aleksandra, Maj – Erwardt Paulina (libero)
Sędziowie: Sędzia pierwszy: Jacek Sęk, Komisarz: Robert Malicki Kwalifikator: Zdzisław Spiewla.