Nowokuźnieck – Novosibirsk 1:2 (koniec) | Omsk – Sankt Petersburg 1:4 (koniec) | Barys – Sp. Moskwa 4:3 (po dogrywce)
Magnitogorsk – Chabarowsk 3:0 (koniec) | Saławat – Władywostok 5:6 (koniec) | CSKA Moskwa – Czerepowiec 7:1 (koniec)
Din. Mińsk – HC Slovan 3:4 (2:3 po rz. karnych)
Metallurg Magnitogorsk
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Amur Chabarowsk
Poniedziałek 26.10.2015, 15:00 • Metallurg Ice Arena • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (17:09:18)

Metallurg dorzucił jeszcze jednego gola w ostatniej tercji i pewnie pokonał Amura bez straty gola. Być może taki mecz i powrót na lód Wolskiego sprawi, że teraz ekipa z Magnitogorska zacznie częściej punktować

59:00
    Minuta do końca

58:20
    Dobra interwencja Samsonowa po strzale Baszkirowa

57:20
    Od dłuższego czasu Metallurg ma krążek na połowie rywala. Wydaje się, że już nic nie odbierze mu wygranej

56:05
    Spalony po akcji Metallurga, a na nim Potechin

55:35
    Timkin wyjechał zza bramki, mimo asysty próbował uderzać z ostrego kąta, ale został zablokowany

54:50
    Cały czas przy gumie goście, niewiele jednak z tego wynika a czasu coraz mniej

53:40
    Metallurg oddala grę spod własnej bramki, zmuszony zjechać z gumą za bramkę Czerepanow. Mamy w tym czasie wymianę formacji

52:50
    Kolejna prosta strata przytrafiła się gościom na swojej połowie, po strzale Kovara odbija krążek Metsola i ten ląduje poza bandami

51:10
    Wyraźnie nie śpieszy się zawodnikom Metallurga, Amur cały czas bez pomysłu na zdobycie gola

50:00
    Połowa tercji za nami, przy krążku goście

48:55
    Metallurg w komplecie na lodzie

48:15
    Dobra interwencja Samsonowa po strzale z prawego skrzydła Zohorny, krążek ląduje na trybunach

Gol dla Metallurga!

Prosta strata Zohorny w środkowej części tafli, błyskawiczna kontra miejscowych. Potechin od razu podaje na czystą pozycję do JASOSŁAWA KOSOWA, a ten wykorzystuje sytuację sam na sam i podwyższa prowadzenie Metallurga!

Jarosław Kowalski

Składy i statystyki: 6. Mozjakin (ZAripow, Kovar), 7. Osala (Filippi, Tereszczenko), 46. Kosow (Potechin)

Metallurg Magnitogorsk: Samsonow (Koszeczkin) – Birjukow, Bereglazow, Lee (A), Batyrszin, Tereszczenko, Chabarow, Żloba – Mozjakin (C), Kovar, Wolski – Osala, Filippi, Zaripow – Timkin, Kaletnik, Platonow(A) – Żelezkow, Potechin, Arsenjuk.
    Amur Chabarowsk: Metsola (Peczurskij) – Zub, Szulakow, Atjuszow (C), Werjowkin, Kolar (A), Czerepanow, Kurbatow – Perwuszin, Zohorna, Tolpeko – Wl. Uszenin, Wj. Uszenin, Li – Baszkirow, Bywalcew, Fajzulin – Tarasow, Graczjow, Żeleznow

Sędziowie: Siergiej Beljajew, Alexander Soin – Aleksiej Mikhel, Jewgienij Strelcow