Legionovia – KSZO 3:0 (koniec) | MKS – PTPS 3:0 (koniec)
26 25 25
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
0
24 23 18
Poniedziałek 26.10.2015, 18:00 • Arena Legionowo, Legionowo • Tauron Liga • 3. runda

3:0
    Spotkanie w Legionowie właśnie się zakończyło! Pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane, ale ostatnia partia to już pokaz siły Legionovii. Gospodynie zwyciężają to spotkania bez straty seta w i w pełni zasłużenie inkasują komplet punktów. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (20:09:58)

25:18
    Trzeci set skończony.

25:18
    Punkt, set, mecz! W aut zaatakowała Szczygioł i rywalki zwyciężają to spotkanie!

24:18
    Autowy atak Klaudii Grzelak, kolejny piłka setowa wybroniona!

24:17
    Kapitalnie po prostej zaatakowała Polak, bronią się przyjezdne.

24:16
    Skutecznie ze skrzydła zaatakowała Smarzek, piłki meczowe dla gospodyń!

23:16
    Mocno po prostej Ściurka i nie zdołały się wybronić siatkarki z Legionowa.

23:15
    Cztery odbicia w zespole gości, zbliżamy się do końca tego spotkania.

22:15
    Malwina Smarzek bezbłędnie zaatakowała po skosie, nakręcone są teraz siatkarki Legionovii!

21:15
    W aut zaatakowała Bednarek.

20:15
    Zepsuta zagrywka Brzóski.

19:15
    Blok-aut po mocnym uderzeniu Ściurki ze skrzydła.

19:14
    Paszek świetnie minęła blok rywalek i pewnie zapunktowała!

18:14
    Przesunięta krótka i pewnie punktuje Bednarek! Czas dla trenera Legionovii.

18:13
    Tym razem popsuła zagrywkę Karolina Szymańska.

18:12
    Niezbyt mocna zagrywka Szymańskiej, ale fatalnie w przyjęciu rywalki. Czas dla trenera KSZO.

17:12
    Trwa znakomita passa gospodyń.

16:12
    Nie radzą sobie z kiwką jednej z rywalki przyjezdne. Druga przerwa techniczna w trzecim secie i aż cztery punkty przewagi Legionovii!