Mainz – TSV München 1:2 (koniec) | FSV Frankfurt – Hertha 1:2 (po dogrywce) | Aue – Eintracht 1:0 (koniec)
Darmstadt – Hannover 2:1 (koniec) | Wolfsburg – Bayern 1:3 (koniec)
SV Darmstadt 98
2:1 (0:0)
Hannover 96
Wtorek 27.10.2015, 20:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Puchar Niemiec • 2. runda

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne wielkie emocje do relacji Lajfy.com! (22:26:57)
    SV Darmstadt pokonuje ostatecznie 2:1 Hannover 96:

Zawodnicy bardzo długo kazali nam czekać na emocje w tym spotkaniu. Ostatecznie przez 75. minut nie działo się praktycznie nic wartego uwagi, a później dopiero mieliśmy naprawdę fascynujący kwadrans. Pierwszy piłkę do siatki skierował Sulu, a kilkanaście sekund później wyrównał Artur Sobiech. Na nieszczęście gości w zespole Darmstadt świetnie spisuje się Sandro Wagner, który zdobył dla beniaminka Bundesligi gola na wagę awansu.

90+4

90+4
    W miejsce Hellera na sam koniec meczu pojawia się Vrancić.

90+3
    Ostatnia szansa dla zespołu przyjezdnego. Wznowią oni za moment grę od rzutu rożnego. Doszedł do strzału głową Sakai, ale wyraźnie chybił.

90+2
    Dopiero teraz udało się zamknąć swoich rywali w obrębie ich pola karnego zawodnikom Hannoveru 96. Finalnie potężny i minimalnie niedokładny strzał z dystansu oddaje Saint-Maximin!

90+1
    Arbiter zdecydował się doliczyć do tego spotkania trzy minuty. Jest to jeszcze nadzieja dla gości na doprowadzenie do wyrównania.

90
    Jeszcze w samej końcówce za protesty w kierunku sędziego ukarany żółtą kartką został Sane.

89
    Bohater Sandro Wagner opuszcza boisko. Zmienia go defensor Rajković.

88
    Ostre starcie Wagnera z Felipe. Ostatecznie sędzia nie odgwizdał przewinienia, a za moment wznowił grę od rzutu sędziowskiego.

87
    Zamykają goście swoich rywali na ich połowie boiska. ładną akcję na skrzydle przeprowadził Bech, ale zbyt głęboko dośrodkował.

86
    Albornoz za protesty przy linii bocznej zostaje ukarany żółtą kartką.

86
    Zbliżamy się powoli do końca tego spotkania. Za kilka minut dowiemy się ile jeszcze sędzia doliczy do rywalizacji.

84
    Rosenthal również schodzi z boiska. Jego miejsce w napadzie zajmie teraz Stroh-Engel.

84
    Przygotowana jest już ostatnia zmiana w drużynie przyjezdnych. Schmiedebach schodzi z boiska, a zmienia go Bech.

83
    Zdecydowanie bliżej awansu są w tym momencie gospodarze. Z pewnością jednak goście mają w swoim składzie graczy, którzy mogą pokusić się jeszcze o bramkę.

82
    Widać było w tej sytuacji niedoświadczenie Saint-Maximina. Miał on okazję na świetną indywidualną akcję, ale zaplątał się w dryblingu.

81
    Kiyotake nieźle uruchomił teraz Sobiecha w polu karnym gospodarzy, a mocne uderzenie polskiego snajpera zostało zablokowane.

Dawid Czempisz

Gole: 74. Sulu, 79. Wagner – 75. Sobiech

Kartki:   30. Caldirola (DAM) – 51. Andreasen (HAN), 86. Albornoz (HAN), 90. Sane (HAN)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 9:5. Spalone: 3:0. Foule: 15:14.
    SV Darmstadt 98: Mathenia – Jungwirth, Sulu, Caldirola, Diaz – Kempe, Gondorf, Niemeyer, Heller(90+4 Vrancić) – Rosenthal(84' Stroh-Engel) – Wagner(89' Rajković).
    Zmiany: Załuska, Vrancić, Sailer, Stroh-Engel, Sirigu, Ivana, Rajković.

Hannover 96: Zieler – Sakai, Felipe, Schulz, Albornoz – Schmiedebach(84' Bech), Sané – Saint-Maximin, Andreasen, Klaus(72' Kiyotake) – Erdinç(71' Sobiech).
    Zmiany: Gülselam, Sobiech, Kiyotake, Tschauner, Bech, Sorg, Anton.

Sędzia główny: D. Siebert
    Asystenci: C. Bandurski, R. Kempter
    Techniczny: T. Färber