Telekom – impel 0:3 (koniec) | Calcit – Atom Trefl 0:3 (koniec)
3
25 25 26
Czwartek 29.10.2015, 14:00Liga Mistrzyń • 1. runda

0:0
    Co to był za mecz! Bardzo pewnie wygrane dwa sety, a potem skazane na porażkę w trzecim secie, przegrywają 20:24 wrocławianki odrobiły stratę. Sześć punktów z rzędu i wygrana w całym spotkaniu! Świetne spotkanie Impelu! (15:21:40)

24:26
    Trzeci set skończony.

24:26
    Jest i koniec! Świetna obrona i potem atak Hildebrand! Co za końcówka!

24:25
    Jeszcze jeden punkt blokiem Kąkolewskiej! Co za mecz tej zawodniczki! I Uwaga! Piłka meczowa dla wrocławianek!

24:24
    Kapitalny blok Kąkolewskiej na skrzydle! Będą jeszcze emocje!

24:23
    Jest obrona Impelu. Szybka kontra i pewny atak Hildebrand ze skrzydła w punkt!

24:22
    As serwisowy Radeckiej! Jeszcze czas dla gospodyń!

24:21
    Jeszcze Hildebrand pewnie przez blok ze skrzydła!

24:20
    Pewny atak Koevej ze skrzydła po prostej i piłka setowa dla gospodyń!

23:20
    Impel jeszcze się broni! Kapitalny atak Skowrońskiej z drugiej linii!

23:19
    Azizova obija piłkę o blok naszej zawodniczki i aut. Oj Telekom coraz bliżej wygranej w tym secie.

22:19
    Jeszcze autowa zagrywka zawodniczek z Baku!

22:18
    Kontra Telekomu. Bliskie obrony wrocławianki, ale trochę zabrakło.

21:18
    Pewny atak po przerwie po ostrym skosie Samadovej.

20:18
    Szczęśliwy atak po taśmie z drugiej linii Kasi Skowrońskiej! Co za dziwna akcja! Czas dla gospodyń!

20:17
    Jest punktowy blok wrocławianek na prawym skrzydle!

20:16
    Potężny atak ze skrzydła po ostrym skosie obok bloku Costagrande!

20:15
    Bezpośrednie przyjęcie zagrywki na stronę Telekomu. Gospodynie to wykorzystują!

19:15
    Skowrońska myli się przy ataku ze skrzydła. Oj tego seta chyba trzeba spisać na straty. Jeszcze jeden czas dla przyjezdnych!

Piotr Grabowski

Telekom Baku: Baidiuk, Yagubova, Samadova, Azizova, Koeva,Bezsonova, Cleger Abel, Hasanova, Ivanović, Muhlsteinowa, Ruseva libero: Filipova, Aliyeva
    Impel Wrocław: Kossanyiova, Ptak, Piśla, Kąkolewska, Kaczor, Hildebrand, Sikorska, Radecka, Gryka, Skowrońska-Dolata, Costagrande. Libero: Durr, Sawicka