Telekom – impel 0:3 (koniec) | Calcit – Atom Trefl 0:3 (koniec)
3
25 25 26
Czwartek 29.10.2015, 14:00Liga Mistrzyń • 1. runda

0:0
    Co to był za mecz! Bardzo pewnie wygrane dwa sety, a potem skazane na porażkę w trzecim secie, przegrywają 20:24 wrocławianki odrobiły stratę. Sześć punktów z rzędu i wygrana w całym spotkaniu! Świetne spotkanie Impelu! (15:21:40)

24:26
    Trzeci set skończony.

24:26
    Jest i koniec! Świetna obrona i potem atak Hildebrand! Co za końcówka!

24:25
    Jeszcze jeden punkt blokiem Kąkolewskiej! Co za mecz tej zawodniczki! I Uwaga! Piłka meczowa dla wrocławianek!

24:24
    Kapitalny blok Kąkolewskiej na skrzydle! Będą jeszcze emocje!

24:23
    Jest obrona Impelu. Szybka kontra i pewny atak Hildebrand ze skrzydła w punkt!

24:22
    As serwisowy Radeckiej! Jeszcze czas dla gospodyń!

24:21
    Jeszcze Hildebrand pewnie przez blok ze skrzydła!

24:20
    Pewny atak Koevej ze skrzydła po prostej i piłka setowa dla gospodyń!

23:20
    Impel jeszcze się broni! Kapitalny atak Skowrońskiej z drugiej linii!

23:19
    Azizova obija piłkę o blok naszej zawodniczki i aut. Oj Telekom coraz bliżej wygranej w tym secie.

22:19
    Jeszcze autowa zagrywka zawodniczek z Baku!

22:18
    Kontra Telekomu. Bliskie obrony wrocławianki, ale trochę zabrakło.

21:18
    Pewny atak po przerwie po ostrym skosie Samadovej.

20:18
    Szczęśliwy atak po taśmie z drugiej linii Kasi Skowrońskiej! Co za dziwna akcja! Czas dla gospodyń!

20:17
    Jest punktowy blok wrocławianek na prawym skrzydle!

20:16
    Potężny atak ze skrzydła po ostrym skosie obok bloku Costagrande!

20:15
    Bezpośrednie przyjęcie zagrywki na stronę Telekomu. Gospodynie to wykorzystują!

19:15
    Skowrońska myli się przy ataku ze skrzydła. Oj tego seta chyba trzeba spisać na straty. Jeszcze jeden czas dla przyjezdnych!

18:15
    Kąkolewska myli się w polu zagrywki. Obija siatkę.

17:15
    Costagrade ze skrzydła po bloku atakuje w aut. Tym razem bez dyskusji.

17:14
    Jeszcze o czas prosi szkoleniowiec Impelu Wrocław!

17:14
    I do tego jeszcze Kąkolewska zatrzymana na środku siatki! Oj robi się niewesoło!

16:14
    Costagrande atakuje w aut i to Telekom prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!

15:14
    Kontra gospodyń. Rozegranie do Azizovej, która po skosie bardzo pewnie!

14:14
    Costagrande myli się na skrzydle.

13:14
    Asa serwisowego dokłada Hildebrand.

13:13
    A teraz jeszcze autowa zagrywka gospodyń!

13:12
    Błąd Impelu. Zahaczyły o dolną taśmę przy obronie.

12:12
    W końcu odpowiedź i Hildebrand atakuje nie do obrony.

12:11
    Jeszcze raz nieudanie Hildebrand. Kontra Ivanović i ta po bloku atakuje nie do obrony.

11:11
    Hildebrand nie kończy ze skrzydła. Kontra rywalek i Koeva po ostrym skosie!

10:11
    Ulala co za potężny atak ze skrzydła po skosie gospodyń!

9:11
    Minimalnie autowa zagrywka po stronie gospodyń.

9:10
    Tym razem udany atak ze skrzydła po skosie Ivanović.

8:10
    As serwisowy Costagrande! Nie dogadały się w przyjęciu zawodniczki z Baku.

8:9
    Kontra przyjezdnych, jednak nie kończy z drugiej linii Skowrońska. Po chwili szansa dla Hildebrand, jednak źle. Od razu odpowiedź gospodyń i Cleger Abel w blok Hildebrand!

8:8
    Po przerwie autowa zagrywka gospodyń.

8:7
    Minimalnie autowy atak ze skrzydła po skosie Costragrande i to Telekom prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!

7:7
    Jeszcze do tego as serwisowy gospodyń! Oj mamy remis!

6:7
    Costagrande z sytuacyjnej piłki atakuje po prostej, jednak po antence.

5:7
    W końcu bardzo pewny atak Cleger Abel ze skrzydła po prostej!

4:7
    Obrona Impelu. Kontra i rozegranie do Skowrońskiej, która przez blok! Pewny punkt Kasi!

4:6
    Skowrońska nie kończy plasem. Odpowiedź gospodyń, ale Ivanović ze środka i drugiej linii trafia w taśmę!

4:5
    Minimalnie autowa zagrywka wrocławianek.

3:5
    Co za atak Costagrande! Celuje w ręce blokujących, a piłka ląduje na aucie!

3:4
    Przez blok atakują gospodynie, a piłka wpada w boisko.

2:4
    W odpowiedzi udany atak z wysokiej piłki Kąkolewskiej!

2:3
    Ajjj, ustrzelona zagrywką Durr!

1:3
    Tym razem udany atak ze środka siatki Telekomu.

0:3
    Jeszcze jedna obrona przyjezdnych. Rozegranie w kontrze do Hildebrand, która obija o blok, a piłka ląduje na aucie!

0:2
    Dostajemy piłkę za darmo, jednak nie kończy Skowrońska. Od razu kontra Cleger Abel, ale ta trafia w taśmę!

0:1
    Na początek seta błąd gospodyń. Przełożone ręce rozgrywającej.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:0
    To był pogrom! Impel pokazał silę. W każdym elemencie gry jest zdecydowanie lepszy. Polowa punktów zdobywa przez Telekom to popsute zagrywki wrocławianek. Oby kolejny set był podobny.

12:25
    Drugi set skończony.

12:25
    Za antenką atakują gospodynie i to był pogrom! Impel bardzo pewnie wygrywa tego seta!

12:24
    Zablokowana Ivanović na lewym skrzydle! Piłka setowa!

12:23
    Rozegranie na środek do Skowronskiej, która plasem atakuje z drugiej linii nie do obrony.

12:22
    Kapitalna obrona Costagrande. W kontrze nie kończy Skowrońska. Odpowiedź gospodyń, Cleger Abel nie kończy. Potem nieudanie kiwa Kasia Skowrońska. Atak gospodyń i w końcu punkt dla zawodniczkę z Baku! Co za wymiana!

11:22
    Jeszcze jeden świetny atak z obiegu i ze skrzydła w wykonaniu Moniki Ptak.

11:21
    Blisko punktowego bloku Ptak i Radecka, jednak piłka minimalnie ląduje na aucie.

10:21
    Znów wybroniony atak Skowrońskiej, jednak na jej szczęście rywalki skaczące do bloku wpadają w siatkę!

10:20
    Świetna obrona wrocławianek. W kontrze rozegranie do Kasi Skowrońskiej, jednak ta zablokowana!

9:20
    Nie kończy Skowrońska. Kolejna szansa na atak przyjezdnych i Costagrande obija blok!

9:19
    Blisko bloku przyjezdne, jednak Cleger Abel w jakiś sposób przeciska się przez ręce wrocławianek.

8:19
    Hildebrana na skrzydle obija blok nie dając rywalkom żadnych szans.

8:18
    Minimalnie autowa zagrywka wrocławianek. No cóż, te osiem punktów to w większość popsute serwisy Impelu...

7:18
    Bardzo pewny atak Kąkolewskiej ze środka siatki idealnie w sam narożnik boiska!

7:17
    Minimalnie autowy blok Kąkolewskiej! Ivanović nabija na blok, a piłka ląduje na aucie!

6:17
    Jeszcze raz problemy w przyjęciu po stronie gospodyń. Oddają piłkę za darmo. Rozegranie do Hildebrand, a ta przez blok w punkt!

6:16
    Do tego wrocławianki dokładają blok i to Impel prowadzi, uwaga, dziesięcioma punktami na drugiej przerwie technicznej!

6:15
    Jeszcze as serwisowy przyjezdnych! Co za mecz!

6:14
    Świetne przyjęcie i potem jeszcze lepsze rozegranie do Hildebrand, która na czystej siatce atakuje po skosie.

6:13
    Ale niestety teraz Costagrande zagrywa w siatkę.

5:13
    Ależ atak Skowrońskiej! Rozegranie na środek, a tam z drugiej linii na czystej siatce nie do obrony!

5:12
    Błąd w przyjęciu Hildebrand i kolejne oczko ląduje na koncie gospodyń.

4:12
    Po przerwie minimalnie autowa zagrywka Impelu.

3:12
    Jeszcze as serwisowy wrocławianek! Czas dla szkoleniowca Tevekomu Baku!

3:11
    Kolejna obrona Durr. Pierwsza kontra nieudana, jednak druga zdecydowanie lepsza. Rozegranie do Moniki Ptak, która bardzo pewnie ze środka siatki.

3:10
    Najpierw nie kończy Costagrande, a potem rozegranie do Skowrońskiej, która niczym rasowa środkowa z obiegu po prostej nie do obrony!

3:9
    Tym razem niestety minimalnie autowa zagrywka Kąkolewskiej.

2:9
    A po przerwie doskonały blok na skrzydle Ptak i Costagrande! Ależ nam się rozegrał Impel!

2:8
    Autowy atak Cleger Abel i to wrocławianki prowadzą bardzo pewnie na pierwszej przerwie technicznej!

2:7
    Jeszcze jedna świetna zagrywka Kąkolewskiej! As serwisowy!

2:6
    A teraz jeszcze nieczyste odbicie po stronie gospodyń.

2:5
    Jeszcze raz ze środka Kąkolewska. Co za mecz tej zawodniczki!

2:4
    Rusieva ze środka ponad blokiem.

1:4
    Jeszcze jeden udany atak ze skrzydła Hildebrand.

1:3
    Po przerwie atak Telekomu. Próba podbicia, jednak zabrakło jednego odbicia.

0:3
    Do dwóch razy sztuka! Za pierwszym razem się nie udało, ale za drugim już tak! Jeszcze jeden punktowy blok Kąkolewskiej, tym razem do pary z Hildebrand i czas dla gospodyń!

0:2
    Dostajemy piłkę za darmo. Kontra Costagrande wraca na naszą stronę. Czujna na siatce Skowrońska przepycha piłkę na drugą stronę!

0:1
    Świetne rozpoczęcie. Przyjezdne rozpoczynają od punktowego ataku ze skrzydła Hildebrand!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:0
    Oby tak dalej! Świetna partia w wykonaniu Impelu. Malo błędów i kapitalna gra w ataku i obronie. Wrocławianki pokazały, że są mocne!

17:25
    Pierwszy set skończony.

17:25
    Świetna obrona Skowrońskiej. W kontrze rozegranie do Hildebrand, a ta przez dziurę w bloku! Jest pierwszy set dla Impelu!

17:24
    Minimalnie autowa zagrywka Muhlsteinovej i piłka setowa dla wrocławianek.

17:23
    Ustrzelona zagrywką Durr. Spodziewała się chyba, że to Hildebrand przyjmie.

16:23
    Ale od razu popsuta zagrywka po stronie wrocławianek.

15:23
    Problemy w rozegraniu po stronie gospodyń i czujna na siatce Ptak punktuje!

15:22
    Szybkie rozegranie na prawe skrzydło, jeszcze raz do środkowej. Tym razem z obiegu bardzo pewnie Kąkolewska.

15:21
    Świetna odpowiedź Telekomu i atak ze środka.

14:21
    Kaptalna akcja po stronie wrocławianek. Rozegranie do Ptak, która z obiegu atakuje nie do obrony.

14:20
    Szybka akcja i rozegranie na środek i bardzo pewny atak gospodyń.

13:20
    Cleger Abel także myli się w polu zagrywki i posyła piłkę na aut!

13:19
    Po przerwie popsuta zagrywka przyjezdnych.

12:19
    Do tego jeszcze autowy atak po taśmie po skosie na pojedynczym bloku! Czas dla szkoleniowca gospodyń!

12:18
    I jeszcze as serwisowy Hildebrand!

12:17
    Długa akcja, w której Skowrońska broni na drugą stronę. Na bezpośredni atak decyduje się Cleger Abel. Czysta siatka, jednak nagle pokazują się ręce Kąkolewskiej i jest punkt!

12:16
    As serwisowy Telekomu!

11:16
    Skowrońska w kontrze uderza ze skrzydła z sytuacyjnej piłki, ale trafia w taśmę!

10:16
    Pewny atak ze środka siatki Kąkolewskiej z wysokiego pułapu i to przyjezdne prowadzą na drugiej przerwie technicznej bardzo pewnie! Nas to bardzo cieszy!

10:15
    A teraz punkcik gospodyń. Udany atak ze skrzydła.

9:15
    Jeszcze jedna kontra wrocławianek i tym razem przez dziurę w bloku udanie atakuje Hildebrand.

9:14
    Jeszcze jeden blok Impelu! Tym razem Kąkolewska do pary z Hildebrand!

9:13
    Cios za cios. Rozegranie do Skowrońskiej, która z drugiej linii bardzo pewnie obok pojedynczego bloku.

9:12
    Rusieva ze skrzydła bardzo pewnie obok bloku.

8:12
    Świetna kiwka na środku siatki Mileny Radeckiej! Kompletnie zaskoczone gospodynie.

8:11
    Po przerwie popsuta zagrywka Kasi Skowrońskiej.

7:11
    Jeszcze jedna świetna obrona przyjezdnych. Rozegranie do Costagrande, która bardzo pewnie po przekątnej i czas dla Telekom Baku!

7:10
    As serwisowy Kasi Skowrońskiej! Cleger Abel źle oceniła lot piłki.

7:9
    Świetna obrona Durr, ale nie kończy Costagrande. Po chwili jeszcze jedna szansa na atak i tym razem Costagrande plasuje udanie i trafia w pole.

7:8
    Costagrande atakuje po prostej obok bloku i to Impel prowadzi na pierwszej przerwie technicznej!

7:7
    Mamy remis. Dwie niedokładne akcje po stronie Impelu i kontra gospodyń. Rozegranie do Koevej, a ta pewnie po skosie.

6:7
    Gospodynie atakują ze środka. Blisko obrony Hildebrand, ale trochę zabrakło.

5:7
    Cios za cios. Jeszcze raz Telekom w ataku.

4:7
    I od razu świetny atak wrocławianek.

4:6
    Na podwójnym bloku atakuje Samadova.

3:6
    A teraz po skosie atakuje nie do obrony Kasia Skowrońska.

3:5
    Tym razem po ostrym skosie obok skrzydła uderza Cleger Abel.

2:5
    Jeszcze jeden autowy atak ze skrzydła Cleger Abel!

2:4
    Jeszcze jeden autowy atak ze skrzydła gospodyń!

2:3
    Na prawym skrzydle bardzo spokojnie atakuje Kasia Skowrońska. Obija blok, a piłka ląduje na aucie!

2:2
    Kąśliwa zagrywka Ivanović i problemy Hildebrand. As serwisowy!

1:2
    Tym razem Cleger Abel przeciska się przez blok i bardzo pewnie punktuje.

0:2
    A teraz Kąkolewska do pary z Radecką zatrzymują rywalki blokiem na skrzydle!

0:1
    Na początek świetna defensywa wrocławianek. Kontra niewykorzystana trzykrotnie. Gospodynie w końcu atakują, jednak ponad blokiem w aut!

0:0

0:0
    Na transmisję live zapraszamy od 14:00!

0:0
    Wrocławianki sezon zaczęły od trzech bardzo pewnych wygranych w lidze. Te mecze pokazały, że są naprawdę mocne. Ale czy starczy to na europejskie wygrane?

0:0
    Impel wzmocniony przed sezonem jest w stanie wiele zdziałać. Szczególnie Kasia Skowrońska ma być motorem napędowym klubu z Dolnego Śląska.

0:0
    Poprzednia próba podbicia Ligi Mistrzyń nie wyszła wrocławiankom. Trzy porażki w fazie grupowej i zaledwie trzy wygrane sety. Wtedy Impel był jednym z najgorszych zespołów, ale tym razem ma być inaczej.

0:0
    Fenerbahce, Telekom Baku oraz Dresdener. Szczególnie te dwa pierwsze zespoły mogą coś mowić kibicom. Są to nieprzypadkowe zespoły od lat liczące się w walce na arenie międzynarodowej. Dresdener także nie można pomijać, aczkolwiek to chyba najsłabszy rywal.

0:0
    Mocna grupa Impelu. Tak trzeba zacząć, bo wrocławianki dostały się do Ligi Mistrzyń tylnymi drzwiami. Otrzymując dziką kartę. Stąd też rywalki grupowe nie będą łatwe do ogrania, ale patrząc na skład Impelu wszystko jest możliwe!