Deportivo – Atletico 1:1 (koniec)
Deportivo La Coruña
1:1 (0:1)
Atletico Madryt
Piątek 30.10.2015, 20:30 • Estadio Riazor, La Coruña • Hiszpańska LaLiga • Runda 10

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (22:24:36)
    Deportivo potwierdza swoją wysoką formę w tym sezonie:

Za nami naprawdę świetny mecz! W pierwszej połowie zdecydowanie lepszym zespołem byli goście, którzy objęli prowadzenie po bardzo ładnym uderzeniu z linii pola karnego Tiago. Później mieli jeszcze przed przerwą kilka okazji na podwyższenie wyniku, ale nie zdołali drugi raz skierować piłki do siatki. Po przerwie rządzili na murawie już tylko i wyłącznie podopieczni Sancheza. Do wyrównania doprowadził Lucas Perez, który wykorzystał fatalny błąd w defensywie Gimeneza. Piłkę meczową miał w końcówce Fajr, którego piękne uderzenie z trzydziestu metrów trafiło w spojenie. Finalnie rywalizacja kończy się podziałem punktów!

90+3

90+2
    Cartabia jeszcze w samej końcówce zostaje ukarany żółtą kartką.

90+2
    Correa traci piłkę w ofensywnej akcji i z kontrą ruszają miejscowi. Finalnie zbyt mocne podanie na lewym skrzydle otrzymał Fernando Navarro.

90+1
    Sędzia dolicza do drugiej połowy trzy minuty. Zapowiada się nam doprawdy kapitalna końcówka tego spotkania!

90
    Kapitalnie interweniuje we własnym polu karnym Lopo. Gabi zagrywał daleką piłkę w kierunku Torresa, a doświadczony defensor wybija piłkę sprzed nosa napastnikowi gości.

89
    O wygraną dalej walczą gracze Deportivo. Kompletnie zagubieni są w drugiej odsłonie przyjezdni, którzy w obecnej sytuacji chcieliby zapewne, aby ten mecz się już zakończył.
    88. Fayçal Fajr (DEP)

88
    Co za strzał oddał w tej sytuacji Fajr! Uderzał ten zawodnik technicznie z trzydziestu metrów, a piłka ostatecznie kończy swój lot na spojeniu słupka z poprzeczką! Oblak nie miałby w tej sytuacji nic do powiedzenia!

88
    Jedną z ostatnich akcji w tym meczu rozgrywają przyjezdni. Nie zdołali jednak dojść nawet do sytuacji strzeleckiej, gdyż zatrzymał Torresa defensor Deportivo.

87
    Rzut rożny dla zespołu gości. Po niezłej wrzutce bardzo odważnie z bramki wychodzi Lux i piąstkuje futbolówkę daleko za pole karne.

86
    Fatalnie przerzucał piłkę w tej sytuacji Saul. Starał się ten młody zawodnik uruchomić Juanfrana na skrzydle, ale zdecydowanie przesadził z niedokładnością.

85
    Na pięć minut przed zakończeniem spotkania atak pozycyjny wyprowadzają goście. Atletico wznowi grę od wrzutu z autu.

84
    Nawet po zdobytej bramce nieustannie atakują gracze Deportivo. Błąd przytrafił się jednak Navarro, który nie opanował piłki przy linii bocznej boiska.

82
    Simeone wprowadza na boisko Fernando Torresa. Doświadczony napastnik zastępuje strzelca pierwszej bramki dla Atletico.
    Mało widoczny jest Saul po zastąpieniu Jacksona:

Dawid Czempisz

Gole: 77. Lucas – 34. Tiago

Kartki:   15. Fajr (DEP), 90+2. Cartabia (DEP)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 1:6. Spalone: 1:0. Foule: 4:9.
    Deportivo La Coruña: Lux – Laure (76. Juanfran), Lopo, Sidnei, F. Navarro – C. Borges, Mosquera – Fajr, Gutiérrez (69. Alberto), Cartabia – Lucas.
    Zmiany: Gómez – Bergantiños, Medunjanin, Juanfran, Arribas, Jonathan Rodríguez, Alberto.

Atletico Madryt: Oblak – Juanfran, J. Giménez, Godin, Filipe Luís – Koke, Gabi, Tiago (82. F. Torres), Ferreira-Carrasco (61. Á. Correa) – Jackson Martínez (72. Ñíguez), Griezmann.
    Zmiany: Moyà – F. Torres, Ó. Torres, Savić, Á. Correa, Ñíguez, Gámez.

Sędzia główny: Pedro Perez Montero
    Asystenci: Jose Matias Caballero, Alfonso Hernandez Labella
    Techniczny: Juan Peña Varela

Widownia: 24 608