Rysice – MKS 1:3 (koniec) | Atom Trefl – Muszynianka 3:0 (koniec) | Chemik – impel 3:0 (koniec)

0:0
    Kibice, którzy przybyli w sobotni wieczór do hali Podpromie z pewnością nie mogą narzekać! Gospodynie bardzo ambitnie walczyły i były naprawdę blisko urwania punktu faworyzowanemu rywalowi. MKS zachował jednak zimną krew w końcówce i wywozi trzy oczka z Rzeszowa!

To już wszystko na dzisiaj! Za relację dziękuje Państwu Tomasz Krucan, do usłyszenia z Podpromia! (20:16:14)

0:0
    MVP spotkania została wybrana Eleonora Dziękiewicz.

25:27
    Czwarty set skończony.

25:27
    Fatalnie zagrywkę przyjmują rzeszowianki! Koniec!

25:26
    Na podwójnym bloku zatrzymana Agata Skiby! Piłka meczowa dla Tauronu!

25:25
    Zablokowana została Rebecca Perry, ale piłka wychodzi na aut!

25:24
    Po palcach rywalek z prawego skrzydła atakuje Joanna Kapturska! Wraca na boisko Mc Clendon!

24:24
    Nie wykorzystały swojej szansy gospodynie! Ataku nie skończyła Skiba, a udało się to Perry!

24:23
    Kontrę wyprowadza Developres, ale zablokowana została Joanna Kapturska! Wchodzi na boisko Urban!

24:22
    Joanna Kapturska kończy atak z prawego skrzydła! Piłka setowa dla Developresu!

23:22
    Długa akcja! W końcu w aut atakuje Agata Skiba! Tylko punkt przewagi gospodyń!

23:21
    Po zagrywce Głaz za darmo oddają piłkę przyjezdne, ale potem fatalne dogranie piłki do Bonchevej!

23:20
    Zablokowana na środku Kamila Ganszczyk przez Dominikę Nowakowską!

22:20
    Na palce przyjmuje Joanna Kapturska, która skutecznie obija potem blok rywalek!

21:20
    Myli się również Magda Jagodzińska, która nie trafia w boisko! Wchodzi na boisko Boncheva i Joanna Kapturska!

21:19
    Zagrywka w siatkę Karoliny Różyckiej!

20:19
    Kapitalne zagranie w wykonaniu Karoliny Różyckiej, która idealnie kiwa!

20:18
    Skuteczny atak z prawego skrzydła Magdy Jagodzińskiej po bloku rywalek!

19:18
    Nieźle przyjmuje Agata Skiba, ale potem blokowana jest Paulina Głaz!

19:17
    Kontra Developresu, ale niewiele myli się Paulina Głaz! Na boisko wchodzi Pavan!

19:16
    W aut z lewego skrzydła atakuje Karolina Różycka! Trzy oczka przewagi gospodyń! O drugą przerwę poprosił trener MKS-u!

18:16
    Podwójne odbicia Natalii Piekarczyk! W jej miejsce wchodzi na boisko Hancock!

17:16
    Przedarła się przez podwójny blok MKS-u Agata Skiba!

16:16
    Wyraźnie pomyliła się na zagrywce Joanna Kapturska! Melduje się na boisku Adrianna Budzoń.

16:15
    Nadziała się na czapę na prawym skrzydle Rebecca Perry! Druga przerwa techniczna!

15:15
    Psuje zagrywkę Mc Clendon, która trafia w siatkę! Jagodzińska w miejsce Bonchevej w Developresie.

14:15
    Udany atak w wykonaniu Rebeki Perry z lewego skrzydła.

14:14
    Blok rywalek obija na prawym skrzydle Joanna Kapturska!

13:14
    Ofiarnie w obronie Boncheva, ale nie zdołała podbić piłki po ataku Perry z drugiej linii!

13:13
    Przechodząca piłka na stronę Developresu! Kontrę wykorzystuje Agata Skiba!

12:13
    Kapitalnie w obronie rzeszowianki! Jedna z zawodniczek Tauronu dotyka siatki!

11:13
    Developres oddaje piłkę za darmo, ale potem fatalnie atakuje Rebecca Perry!

10:13
    Znów zagrywka Dziękiewicz sieje popłoch w szeregach gospodyń! Drugi czas dla Mariusza Wiktorowicza!

10:12
    Tym razem niepewnie Paulina Głaz, która jest potem blokowana!

10:11
    Lucyna Borek nieudanie przyjmuje zagrywkę Eleonory Dziękiewicz!

10:10
    Jeszcze raz atakowała Joanna Kapturska i tym razem zablokowana! Czas dla Mariusza Wiktorowicza!

10:9
    Niełatwa piłka do Joanny Kapturskiej, która zaryzykowała i trafia w siatkę..

10:8
    Naprawdę niewiele pomyliła się na zagrywce Vesela Boncheva!

10:7
    Z szóstej strefy atakowała Rebecca Perry! Nie było bloku, a piłka w aucie!

9:7
    Atakuje z lewego skrzydła po skosie Paulina Głaz! Odbierają rywali, ale na stronę gospodyń w aut!

8:7
    Piłkę w siatkę po zagrywce posyła Magdalena Hawryła.

8:6
    Z lewego skrzydła po prostej skutecznie atakuje Paulina Głaz! Pierwsza przerwa techniczna!

7:6
    Kompletnie nieudana wystawa do Magdaleny Hawryły, która nie miała jak z tej piłki zaatakować.

7:5
    Po obiegu atakowała Magdalena Hawryła, ale została zatrzymana na pojedynczym bloku!

7:4
    Kolejna długa akcja! Ostatecznie siatki dotykają rzeszowianki!

7:3
    Zablokowana została Rebecca Perry i piłka wpada w boisko po stronie MKS-u!

6:3
    Atakuje z drugiej linii Mc Clendon! Piłka ociera się o taśmę i wychodzi w aut!

5:3
    Asem serwisowym popisuje się Kamila Ganszczyk!

5:2
    Bardzo niewiele zabrakło Joannie Kapturskiej, która posłała jednak piłkę w aut!

5:1
    Skutecznie po bloku rywalek z lewego skrzydła atakuje Agata Skiba! Przerwa dla Juana Manuela Serramalery!

4:1
    Ależ nakręcone są teraz gospodynie! Znakomicie w obronie, a potem po bloku atakuje Skiba! Na boisku melduje się Piekarczyk.

3:1
    Przechodząca piłka i świetnie wykorzystuje to Magdalena Hawryła! Serwowała Joanna Kapturska!

2:1
    Z lewego skrzydła skutecznie atakuje Agata Skiba!

1:1
    Atak po bloku z lewego skrzydła Rebeki Perry.

1:0
    Od autowej zagrywki czwartego seta zaczyna Hancock!

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.

0:0
    Rzeszowianki w końcu dopięły swego! W niektórych sytuacjach miały sporo szczęścia, jednak i szczęściu trzeba umieć pomóc! Gramy dalej!

25:19
    Trzeci set skończony.

25:19
    Podwójny blok rzeszowianek i zatrzymana została Rebecca Perry!

24:19
    Grają jak natchnione gospodynie, którym wszystko się teraz udaje! Genialne obrony, na końcu zablokowana Mc Clendon!

23:19
    Kończy atak ze środka Dominika Nowakowska!

22:19
    Udanie przyjmuje i atakuje z lewego skrzydła po prostej Karolina Różycka!

22:18
    To była akcja meczu! Ileż tam było obron! W końcu zablokowana została Karolina Różycka!

21:18
    Kiwała z drugiej piłki Vesela Boncheva, ale nadziała się na blok rywalki!

21:17
    Po zagrywce Agaty Skiby nie zdołał przebić piłki na drugą stronę rywalki!

20:17
    Wyraźnie autowa zagrywka Mc Clendon! Wraca na boisko Paulina Głaz.

19:17
    Po ataku Karoliny Różyckiej nie zdołały podbić piłki rzeszowianki.

19:16
    Podwójny blok rzeszowianek! Zatrzymana na prawym skrzydle Rebecca Perry!

18:16
    Przedziera się przez podwójny blok rywalek Rebecca Perry!

18:15
    Mocny atak z lewego skrzydła Mc Clendon, ale nadziała się ona na podwójny blok!

17:15
    W końcu przełamują się rzeszowianki! Blok-aut po ataku Agaty Skiby!

16:15
    Kiepskie przyjęcie Jelić i blokowana jest potem Joanna Kapturska!

16:14
    Atakowała z prawego skrzydła Joanna Kapturska, ale została zablokowana! Nikolina Jelić w miejsce Pauliny Głaz.

16:13
    Rebecca Perry! Skuteczny atak z prawego skrzydła po skosie!

16:12
    Kontra przyjezdnych! Z drugiej linii skutecznie atakuje Karolina Różycka!

16:11
    Kiepsko przyjmuje Skiba, która potem atakuje z drugiej pozycji i nie trafia w boisko. O czas poprosił Mariusz Wiktorowicz.

16:10
    Udanie, w sam narożnik atakuje z prawego skrzydła Rebecca Perry.

16:9
    Skuteczny atak ze środka Kamili Ganszczyk!

16:8
    Kiwała z drugiej piłki Hancock. Udane zagranie, ale rozgrywająca dotknęła siatki! Druga przerwa techniczna!

15:8
    Z pięści atakuje z lewego skrzydła Mc Clendon! Piłka nie trafia w boisko! Wraca na boisko Perry oraz Hancock.

14:8
    Nieporozumienie po stronie MKS-u! Piłka odbija się od bloku rzeszowianek, długo leci i wpada w boisko!

13:8
    Trochę szczęśliwie, ale kończy atak ze środka Dominika Nowakowska!

12:8
    Eleonora Dziękiewicz skutecznie atakuje z krótkiej.

12:7
    Atakuje po bloku Paulina Głaz! Piłka wpada w boisko, chociaż spokojnie mogły obronić przyjezdne! Czas dla MKS-u!

11:7
    Odrzucona od siatki Joanna Kapturska, ale poradziła sobie atakująca Developresu!

10:7
    Pewnie atakuje ze środka Eleonora Dziękiewicz!

10:6
    Oddają za darmo piłkę przyjezdne! Kontrę pewnie wykorzystuje Paulina Głaz!

9:6
    Świetna zagrywka Magdaleny Hawryły! Piłka wpada na samą linię! Podwójna zmiana w Tauronie. Na boisku Piekarczyk i Pavan.

8:6
    Po obiegu skutecznie atakuje Magdalena Hawryła, która obija blok rywalek! Pierwsza przerwa techniczna.

7:6
    Sytuacyjna piłka i wykorzystuje ją Rebecca Perry.

7:5
    Z lewego skrzydła skutecznie atakuje Karolina Różycka po prostej.

7:4
    Zagrywka w siatkę przyjezdnych!

6:4
    W taśmę z prawego skrzydła atakuje Joanna Kapturska!

6:3
    Tym razem pomyliła się na zagrywce Joanna Kapturska, piłka w aucie!

6:2
    Karolina Różycka atakuje z lewego skrzydła po skosie, piłka odbija się od taśmy i wychodzi w aut!

5:2
    Asem serwisowym popisuje się Joanna Kapturska! Nie poradziła sobie na przyjęciu libero MKS-u! Czas dla trener przyjezdnych!

4:2
    Dobrze w obronie rzeszowianki i to zaprocentowało! Potem siatki dotknęły przyjezdne! Żółta kartka dla Juana Manuela Serramalery!

3:2
    Ze środka skutecznie atakuje Magdalena Hawryła!

2:2
    Wykorzystała dziurę w bloku rywalek atakująca z lewego skrzydła Perry.

2:1
    Podwójne odbicie rozgrywającej MKS-u!

1:1
    Joanna Kapturska! Po długiej akcji zawodniczka gospodyń kończy z prawego skrzydła!

0:1
    Od udanego ataku po prostej zaczyna seta Mc Clendon!

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:0
    Emocjonujący set za nami! Developres był bliski ogrania MKS-u, ale ekipa z Dąbrowy Górniczej zachowała zimną krew w końcówce partii!

23:25
    Drugi set skończony.

23:25
    Kiepsko przyjmują rzeszowianki. Zaryzykowała Joanna Kapturska i posłała piłkę w aut!

23:24
    Przedziera się przez podwójny blok na lewym skrzydle Karolina Różycka! Piłka setowa!

23:23
    Kontra Developresu! Po bloku z lewego skrzydła atakuje Paulina Głaz!

22:23
    Długa akcja! Ostatecznie z prawego skrzydła w aut atakuje Rebecca Perry! Wchodzi na boisko Głaz oraz Jagodzińska!

21:23
    Zagrywka w siatkę Joanny Kapturskiej!

21:22
    Psuje Rebecca Perry, która nie zmieściła piłki z prawego skrzydła po prostej!

20:22
    Tym razem w siatkę zaserwowała Deja Mc Clendon.

19:22
    Zagrywa po taśmie Mc Clendon. Przyjmują rzeszowianki, ale wpierw blokowana Kapturska, a potem Skiba.

19:21
    Udanie przyjmuje Różycka i z lewego skrzydła skutecznie Rebecca Perry!

19:20
    Kontra Developresu! Agata Skiba obija na lewym skrzydle blok rywalek! Czas dla Juana Manuela Serramalera!

18:20
    Atakowała ze środka Kamila Ganszczyk, ale nie trafia w boisko!

17:20
    Obie ekipy miały swoje szanse! Ostatecznie kończy atak Joanna Kapturska!

16:20
    Autowa zagrywka w wykonaniu Pauliny Głaz. W jej miejsce Nikolina Jelić.

16:19
    Skutecznie blok rywalek obija na lewym skrzydle Joanna Kapturska!

15:19
    Atakowała z prawego skrzydła po prostej Karolina Głaz, ale nie trafia w boisko! Przerwa dla Mariusza Wiktorowicza!

15:18
    Ponownie zagrywka Bonchevej sprawiła duże kłopoty i piłka po stronie gospodyń! Zablokowana jednak Kapturska!

15:17
    Po zagrywce Bonchevej za darmo oddają przyjezdne! Skutecznie z krótkiej Dominika Nowakowska! O czas poprosił trener gości.

14:17
    Opłacało się ofiarnie bronić rzeszowiankom! Potem Perry atakuje w aut!

13:17
    Karolina Różycka skutecznie atakuje z lewego skrzydła.

13:16
    Precyzyjnie atakuje po prostej z lewego skrzydła Paulina Głaz!

12:16
    Nieczyste odbicie Veseli Bonchevej. Druga przerwa techniczna.

12:15
    Po obiegu Magdalena Hawryła atakuje w aut.

12:14
    Obie ekipy miały swoje szanse, żeby skończyć! Ostatecznie udaje się Mc Clendon!

12:13
    Udana kiwka z drugiej piłki Bonchevej!

11:13
    Broniły się rzeszowianki, ale akcję kończy atakiem z prawego skrzydła Rebecca Perry.

11:12
    Udanie przyjmuje Paulina Głaz i udanie blok rywalek obija Magdalena Hawryła.

10:12
    As serwisowy Mc Clendon! Piłka wpada w samą linię boczną!

10:11
    Było blisko! Niewielki aut po zagrywce Dominiki Nowakowskiej!

10:10
    Odrzucona od siatki Perry, która chciała lekko obić blok, ale została zatrzymana!

9:10
    Skutecznie z lewego skrzydła atakuje Agata Skiba! W miejsce Any Otasević na boisko wchodzi Dominika Nowakowska.

8:10
    Bomba z drugiej linii Karoliny Różyckiej! Nie odbierają tego rzeszowianki. Przerwa dla Mariusza Wiktorowicza!

8:9
    Pewnie z prawego skrzydła atakuje Paulina Głaz!

7:9
    Skutecznym atakiem po obiegu popisuje się Eleonora Dziękiewicz.

7:8
    Przedziera się przez podwójny blok rywalek na prawym skrzydle Joanna Kapturska!

6:8
    Szczęśliwie przebijają piłkę rzeszowianki. Udany atak z lewego skrzydła Mc Clendon! Pierwsza przerwa techniczna.

6:7
    Skutecznie Karolina Różycka, która atakuje po bloku rywalek!

6:6
    Fatalnie serwuje teraz Rebecca Perry. Wyraźny aut.

5:6
    Przechodząca piłka i Eleonora Dziękiewicz zdobywa punkt dla swojego zespołu.

5:5
    Udało się przedrzeć Perry przez podwójny blok rzeszowianek.

5:4
    I jeszcze raz! Ponownie kontra i z drugiej linii Agata Skiba!

4:4
    Kontrę wyprowadza Developres! Agata Skiba skutecznie z drugiej linii!

3:4
    Potrójny blok miała przed sobą Joanna Kapturska i świetnie atakuje po palcach!

2:4
    Sytuacyjna piłka i radzi sobie w tej sytuacji Karolina Różycka!

2:3
    Zepsuta zagrywka przez Mc Clendon.

1:3
    Jeszcze raz atakowała Joanna Kapturska, ale posyła piłkę w aut!

1:2
    Ponownie piłka na lewe skrzydło do Joanny Kapturskiej, która tym razem została jednak zablokowana!

1:1
    Z lewego skrzydła udanie atakuje Rebecca Perry.

1:0
    Drugiego seta od skutecznego ataku zaczyna Joanna Kapturska!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:0
    Pierwsza partia za nami! Był to emocjonujący set. W końcówce rzeszowianki zbliżyły się do rywalek na punkt, ale MKS pewnie dowiózł zwycięstwo do mety.

22:25
    Pierwszy set skończony.

22:25
    Pierwszego seta kończy atakiem ze środka Kamila Ganszczyk!

22:24
    Dobre przyjęcie Agaty Skiby i ta sama zawodniczka kończy potem atak!

21:24
    Zatrzymana na środku Ana Otasević! Piłka setowa dla MKS-u!

21:23
    Bardzo ambitnie broniły się rzeszowianki, ale ostatecznie atak kończy Mc Clendon!

21:22
    Trochę wrzucona w siatkę była Paulina Głaz, ale przyjmująca gospodyń kończy akcję!

20:22
    Kompletnie popsuta zagrywka przez Adriannę Budzoń.

20:21
    Autowa zagrywka Karoliny Różyckiej. W miejsce Bonchevej wchodzi na boisko Adrianna Budzoń.

19:21
    Piłka przechodzi przez blok po ataku Różyckiej, ale była do podbicia! Nie zrozumiały się jednak rzeszowianki!

19:20
    Sytuacyjna piłka na prawe skrzydło do Karoliny Różyckiej! Blok!

18:20
    Skuteczny atak po obiegu Magdaleny Hawryły! Powraca na boisko Ana Otasević!

17:20
    Przedziera się przez środek Eleonora Dziękiewicz! Podwójna zmiana w MKS-ie. O czas poprosił Mariusz Wiktorowicz!

17:19
    Blok-aut po ataku z prawego skrzydła Joanny Kapturskiej! Atakująca Developresu trzyma wynik! Powraca na boisko Paulina Głaz.

16:19
    Jeszcze raz po bloku rywalek atakuje Karolina Różycka!

16:18
    Trochę niedokładna wystawa do Joanny Kapturskiej, ale kończy to atakująca Developresu!

15:18
    Niełatwa piłka do Karoliny Różyckiej, która obija blok Developresu!

15:17
    Rozgrywająca dała szansę odbudować się Perry i wykorzystuje to zawodniczka MKS-u!

15:16
    W miejsce Any Otasević na boisku melduje się Katarzyna Warzocha.

15:16
    Teraz blokiem zagrały rzeszowianki! Zatrzymana na lewym skrzydle Rebecca Perry! Czas dla MKS-u!

14:16
    Ależ było blisko udanego bloku! Zatrzymana Ana Otasević, ale piłka na niewielkim aucie!

13:16
    W miejsce Pauliny Głaz na boisku melduje się Nikolina Jelić!

13:16
    Po blok z drugiej linii atakuje Rebecca Perry! Druga przerwa techniczna!

13:15
    Nieudana kiwka Hancock! Skutecznie kiwa za to Agata Skiba!

12:15
    Kolejna sytuacyjna piłka do Mc Clendon, ale tym razem przyjmująca MKS-u nie trafia w boisko!

11:15
    Sytuacyjna piłka i kapitalnie kończy Deja Mc Clendon!

11:14
    Z drugiej linii udanie atakuje Rebecca Perry.

11:13
    Wyprowadzają kontrę rzeszowianki! Skutecznie atakuje Joanna Kapturska!

10:13
    Z prawego skrzydła po prostej atakuje Joanna Kapturska! Piłka w boisku!

9:13
    Ponownie udanie Mc Clendon, która skutecznie atakuje po bloku z lewego skrzydła!

9:12
    Świetnie zgubiony blok rzeszowianek i pewnie atakuje Mc Clendon. Czas dla Developresu!

9:11
    Psują również rzeszowianki, a konkretnie Magdalena Hawryła.

9:10
    Rebecca Perry na zagrywce. Piłka ląduje na aucie.

8:10
    Dobrze przyjmuje, a następnie kończy atak Karolina Różycka.

8:9
    Podwójny blok! Zatrzymana na lewym skrzydle została Perry!

7:9
    Tym razem autowa zagrywka Kamili Ganszczyk.

6:9
    Mocny atak z lewego skrzydła Perry. Piłka trafia w blok i wychodzi na aut!

6:8
    Nieudane przyjęcie zagrywki przez Paulinę Głaz! Pierwsza przerwa techniczna!

6:7
    Kontra Developresu! Atakowała z drugiej linii Paulina Głaz, ale została zablokowana!

6:6
    I również Joanna Kapturska po asie trafia w siatkę.

6:5
    Asem odpowiadają gospodynie, a konkretnie Joanna Kapturska!

5:5
    Tym razem Mc Clendon pomyliła się i trafiła już w siatkę.

4:5
    Świetna zagrywka Mc Clendon! Piłka trafia w boisko! As!

4:4
    Szczęśliwy atak Perry, która zdołała jednak przepchać piłkę przez blok.

4:3
    Złe dogranie piłki do rozgrywającej i nie przebiły na drugą stronę przyjezdne!

3:3
    Tym razem Hancock posyła piłkę po zagrywce w aut.

2:3
    Miały piłkę w górze rzeszowianki, ale dotykają one siatki! Punkt dla MKS-u.

2:2
    Piłka na środek do Any Otasević, która nie trafiła jednak czysto i nie trafiła w boisko.

2:1
    Pewny atak z szóstej strefy Perry.

2:0
    Atakowała z lewego skrzydła po prostej Deja Mc Clendon, ale nie zmieściła się w boisku!

1:0
    Już na wstępie długa akcja! Ostatecznie Joanna Kapturska atakuje z prawego skrzydła w sam narożnik!

0:0
    Zaczyna od zagrywki Paulina Głaz.

0:0
    0:0

0:0

Developres SkyRes Rzeszów: Jelić, Otasević, Nowakowska, Kapturska, Hawryła, Warzocha, Śliwińska, Budzoń, Głaz, Jagodzińska, Boncheva, Skiba, libero: Borek, Filipowicz.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Urban, Staniucha-Szczurek, Różycka, Bałucka, Dziękiewicz, Perry, Piekarczyk, Hancock, Ganszczyk, McClendon, Pavan, libero: Strasz.

Sędziowie: Banaś Anna – Niewiarowska Magdalena.

0:0
    Faworytem tego meczu wydaje się być Tauron MKS, jednak Developres na pewno zrobi wszystko, aby ugrać chociażby jednego seta! Na relację live zapraszamy Państwa od godziny 18:00 jedynie na lajfy.com!

0:0
    W poprzednich rozgrywkach obie ekipy mierzyły się dwukrotnie i oba spotkania wygrał Tauron. W Dąbrowie Górniczej padł wynik 3:0, a w hali Podpromie w Rzeszowie 3:1.

0:0
    Fatalnie sezon zaczął się z kolei dla rzeszowianek. Developres po trzech spotkaniach ma na swoim koncie zero punktów i zamyka ligową tabelę. Warto jednak dodać, że podopieczne Mariusza Wiktorowicza mierzyły się z bardzo silnymi rywalkami: Chemikiem, Muszynianką oraz Impelem. Wszystko pojedynki kończyły się porażkami 0:3.

0:0
    Nie ulega wątpliwości fakt, że lepiej obecny sezon rozpoczął Tauron. Ekipa z Dąbrowy Górniczej wygrała trzy dotychczas rozgrywane spotkania w Orlen Lidze. Tauron z ośmioma punktami zajmuje trzecie miejsce w stawce. Jedyne oczko podopieczne Juana Manuela Serramalery straciły w wygranym 3:2 pojedynku z Aluprofem Bielsko-Biała. W pozostałych dwóch meczach triumfowały 3:0 z PTPS-em Piła oraz KSZO Ostrowiec.