22 19 29 25 15
Jastrzębski Węgiel
3
25 25 27 21 17
Sobota 31.10.2015, 14:45 • Hala Widowiskowo-Sportowa w Sosnowcu ul. Żeromskiego 9 • PlusLiga • 1. runda

0:0
    Dziękuje za śledzenie relacji live i zapraszam na kolejne na stronie lajfy.com (17:45:00)

0:0
    Po trwającym niespełna trzy godziny spotkaniu Jastrzębski Węgiel wygrywa z MKS-em Będzin 2:3 (22:25, 19:25, 29:27, 25:21, 15:17). Wszyscy kibice zgromadzeni dzisiaj w hali już zaczęli ubierać kurtki gdy gospodarze przegrywali w trzecim secie 12:20, jednak MKS odwrócił losy spotkania i doprowadził do batalii w 5 secie mając kilka piłek meczowych po swojej stronie.

0:0
    MVP spotkania zostaje wybrany atakujący Jastrzębskiego Węgla Maciej Muzaj.

14:15
    Żuk bardzo przestrzelił swój atak i tym razem piłka meczowa dla gości.

14:14
    De Recco plasuje piłkę i mamy remis.

14:13
    Muzaj myli się po prostej i mamy piłkę meczową dla gospodarzy. Atakujący Jastrzębskiego Węgla wyładowuje swoją złość na siatce. O czas prosi trener gości.

13:13
    Żuk z przesuniętej krótkiej na zgubionym jastrzębskim bloku.

12:13
    Lankvelt skutecznie na lewym skrzydle.

12:12
    Timeout dla gości.

12:12
    Muzaj myli się w ataku i mamy wyrównanie w 5 secie.