Błękitni – ROW Rybnik 0:0 (koniec) | Gryf – Raków 1:3 (koniec) | Radomiak – GKS T. 1:0 (koniec)
Siarka T. – Olimpia Z. 3:0 (koniec) | Legionovia – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Okocimski – Puszcza 2:0 (koniec)
Nadwiślan – Polonia B. 2:1 (koniec) | Stal M. – Wisła Pu. 2:0 (koniec)
Okocimski Brzesko
2:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice
Sobota 31.10.2015, 14:00 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • 2. Liga • Runda 15

Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Zapraszamy na 15. kolejkę II ligi. Can-Pack Okocimski Brzesko podejmować będzie Puszczę Niepołomice.

Obydwie drużyny znajdują się blisko siebie w tabeli. Goście sobotniego spotkania są lepsi zaledwie o jeden punkt od swoich rywali. Puszcza zajmuje aktualnie 11. miejsce, a OKS plasuje się na 13. miejscu.

W poprzedniej kolejce obydwie drużyny podzieliły się punktami ze swoimi rywalami. Puszcza zremisowała z Kotwicą Kołobrzeg (0:0). Natomiast OKS przywiózł jeden punkt z Bytomia, gdzie zremisował 1:1 z Polonią.

Spotkanie to będzie z pewnością z kategorii tych ważniejszych, bowiem będzie to pojedynek tzw. derbowy. Jak wiadomo, mecze tego typu zawsze rządzą się swoimi prawami i wywołują większe emocje.

W poprzednim sezonie lepszy bilans spotkań bezpośrednich uzyskali "piwosze". OKS wygrał u siebie 2:1 oraz zremisował na wyjeździe 1:1. Zwłaszcza pierwszy mecz z wymienionych zapisze się w pamięci kibiców, bowiem Okocimski wydarł zwycięstwo swoim rywalom w ostatniej minucie, zdobywając bramki w 89 i 90 minucie.

Can-Pack Okocimski Brzesko: Sotnicki – Pyciak, Wawryka, Garzeł, Kasprzyk, Kurzywilk, Lewiński, Wojcieszyński, Janik, Białkowski, Gluszko.

Rezerwowi: Kozioł – Baran, Dziadzio, Bryła, Maślanka, Ślęczka, Jacek.

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Furtak, Czarny, Abramowicz, Mikołajczyk – Wieczorek, Gawęcki, Stepankow, Kotwica, Łączek – Gębalski.
    Rezerwowi: Sobieszczyk, Furtak, Lampart, Maluga, Sojda, Broź.

Sędziowie: Paweł Kukla (Kraków).

Już tylko pięć minut dzieli nas od pierwszego gwizdka w derbowym pojedynku.

Na murawie pojawili się piłkarze obydwóch klubów. Zaraz startujemy.

1

9
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojcieszyński (Can-Pack Okocimski Brzesko).

15
    Kwadrans gry za nami. Jak na razie nie oglądamy bramek w Brzesku. W ciągu tych piętnastu minut obydwie drużyny zdążyły stworzyć sobie już kilka ciekawych sytuacji.

17
    Żółtą kartkę otrzymuje Łączek (Puszcza Niepołomice).

20
    Żółtą kartkę otrzymuje Stepankow (Puszcza Niepołomice).

21
    Żółtą kartkę otrzymuje Glushko (Can-Pack Okocimski Brzesko).

30
    Żółtą kartkę otrzymuje Mikołajczyk (Can-Pack Okocimski Brzesko).

35
    Do końca pierwszej połowy zostało jeszcze 10. minut. W dniu dzisiejszym sędzia bardzo często przerywa mecz z powodu fauli.

38
    Czerwona kartka dla Staniszewski (Puszcza Niepołomice).

38
    Będziemy mieli "jedenastkę", po tym jak błąd popełnił Czarny Staniszewskiemu nie pozostało nic innego jak sfaulować Gluszko.

41
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Łączek, na boisku pojawia się Sobieszczyk.

43
    Gol dla Brzeska!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa WOJCIECH WOJCIESZYŃSKI.

44
    Pierwsza połowa przedłużona o cztery minuty.

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Białkowski (Can-Pack Okocimski Brzesko).

45+4

Po pierwszej połowie 1:0 prowadzą przyjezdni. Jedyną bramkę zdobył z rzutu karnego Wojciech Wojcieszyński.

46

49
    Żółtą kartkę otrzymuje Wieczorek (Puszcza Niepołomice).

51
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Stepankow (Puszcza Niepołomice).

53
    Żółtą kartkę otrzymuje Sobieszczyk (Puszcza Niepołomice).

53
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Mikołajczyk, na boisku pojawia się Sojda.

54
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Gluszko, na boisku pojawia się Bryła.

61
    Żółtą kartkę otrzymuje Pyciak (Can-Pack Okocimski Brzesko).

64
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Gębalski, na boisku pojawia się Broż.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Lewiński (Can-Pack Okocimski Brzesko).
    Żółtą kartkę otrzymuje Abramowicz (Puszcza Niepołomice).

70
    Strzelcem bramki MATEUSZ KASPRZYK.

73
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Wieczorek, na boisku pojawia się Maluga.
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Sotnicki, na boisku pojawia się Kozioł.

75
    Do końca spotkania został zaledwie kwadrans. Gospodarze grają z przewagą dwóch graczy, więc raczej już w tym spotkaniu nic złego ich nie spotka. W dniu dzisiejszym oglądaliśmy rzadką sytuację, gdyż obydwaj trenerzy wprowadzili rezerwowych bramkarzy. Najpierw po czerwonej kartce dla Staniszewskiego na murawę wszedł Sobieszczyk, a teraz przed chwilą kontuzjowanego Sotnickiego zmienił Kozioł.

87
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Kurzywilk, na boisku pojawia się Maślanka.

90
    Aż pięć minut dolicza arbiter.

90+5

Trzy punkty zostają w Brzesku. OKS wygrywa dzisiaj 2:0. Gospodarze mieli ułatwione zadanie bowiem przez pół meczu grali z przewagą jednego gracza, a od 70. minuty Puszcza grała w dziewięciu. (16:00:29)