Odra O. – Górnik II 1:1 (koniec)
Odra Opole
1:1 (1:0)
Górnik II Zabrze
Piątek 06.11.2015, 18:00 • Stadion Miejski, Opole • 3 Liga opolsko - śląska • Runda 14

90+3
    Koniec meczu. (19:57:14)

90+2
    Odra próbuje, ale za późno. I tak mogą się cieszyć z remisu po tej drugiej połowie...

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartłomiej Gajda (Górnik II Zabrze).

90+1
    16 letni Gajda na boisku w barwach Górnika. Piwa z tej okazji nie wpije, ale świętować może. Tak jak cała ekipa rezerw Górnika Zabrze.

90+1
    Zmiana w drużynie Górnik II Zabrze: z boiska schodzi Papis, na boisku pojawia się Gajda.

90
    Kibice są źli, dziś skończy się passa Opolan? Skończy się na 4 wygranych z rzędu? Konia z rzędem temu kto przewidział po pierwszej połowie, że Górnik w tak dobrym stylu zremisuje ten mecz, a mógł na nawet wygrać.

89
    Zmiana w drużynie Górnik II Zabrze: z boiska schodzi Dikamaj Gwaze, na boisku pojawia się Sebastian Weremko.

86
    Kapitan Odry otrzymuje żółtą kartkę – zbyt ostentacyjnie zgłaszał swe pretensje sędziemu. Ten pokazał mu karteczkę pod kolor własnej koszulki.

86
    Wszyscy domagali się karnego, a tymczasem Janusz Gancarczyk otrzymuje żółtą kartkę za próbę wymuszenia!

84
    Odra nie będzie grała już w komplecie... Zresztą 2 połowa w ich wykonaniu jest kompletnie nieudana. Druga żółta kartka dla Perońskiego i w konsekwencji czerwona kartka.

83
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Przemysław Bella, na boisku pojawia się Bartosz Włodarczyk.

81
    Ależ sytuacja! Kiks Bodziocha i piłka trafia pod nogi Olszewskiego – ten uderza i to w słupek!
    Szczęście Opolan, pech Górnika!

76
    Strata bramki nieco obudziła Odrę, ale przebudzenie mocy póki co to nie jest. Ciemna strona mocy dla kibiców Opolan, ale jasna dla Zabrzan. Kto wygra te Piłkarskie Wojny?

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Dankowski (Górnik II Zabrze).

74
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Damian Ałdaś, na boisku pojawia się Łukasz Staroń.

70
    Najpierw uderzenie w mur Staszczaka, ale dobitka Wolniewicza już skuteczniejsza. Krótki róg i bramkarz Odry wpuszcza gola, na którego zanosiło się od dłuższego czasu.

70
    Rzut wolny Górnika z połowy boiska kończy się rzutem wolnym dla Górnika sprzed pola karnego. To idealna okazja do strzału.