BKS Visła – Czarni 0:3 (koniec) | Skra – MKS 3:0 (koniec) | Dafi Społem – Trefl 1:3 (koniec)
Resovia – BBTS 3:0 (koniec) | Jastrzębski – Indykpol 3:2 (koniec)

0:0
    Pierwszy set zwiastował, że to może być emocjonujący mecz i Mistrzowie Polski mogą mieć kłopoty z pokonaniem rywali. Kolejne partie były już jednak jednostronne. Pewnie triumfuje Asseco Resovia i dopisuje kolejne trzy oczka do swojego dorobku.

Na relację z hali Podpromie dziękuje Państwu Tomasz Krucan, do usłyszenia! (18:28:17)
    0:0

0:0
    MVP spotkania został uznany Bartosz Kurek!

25:18
    Trzeci set skończony.

25:18
    Mecz kończy atakiem z drugiej linii Nikołaj Penczew! Triumf Resovii!

24:18
    Obija blok rzeszowian na prawym skrzydle Paweł Gryc!

24:17
    Za darmo oddają przyjezdni. Kiwa skutecznie Dawida Dryja. Piłka meczowa! O czas poprosił Krzysztof Stelmach.

23:17
    W siatkę wpada Kapelus! Blisko zwycięstwa Asseco Resovia!

22:17
    Świetne rozegranie Fabiana Drzyzgi do Paszyckiego, który pewnie atakuje!

21:17
    Udany atak z prawego skrzydła Pawła Gryca!

21:16
    Przedziera się przez podwójny blok rywali Paszycki!

20:16
    Po palcach rzeszowian atakuje z prawego skrzydła Paweł Gryc! Drzyzga na boisku za Schopsa.

20:15
    Ponownie dłuższa akcja! Ostatecznie kończy z lewego skrzydła Bartosz Kurek!

19:15
    Szczęśliwie teraz rzeszowianie! Podbija piłkę po kiwce Penczewa Gryc, ale nikt potem nie odbił jej!

18:15
    Z drugiej linii skutecznie atakuje Nikołaj Penczew! Wraca na boisko Bartosz Kurek!

17:15
    Świetna seria przyjezdnych! Z prawego skrzydła Paweł Gryc! Przerwa dla Andrzeja Kowala!

17:14
    Kiwał na prawym skrzydle Jochen Schops, ale odczytali to rywale i popisali się udanym blokiem!