Polska – Austria 2:4 (koniec)
Polska
2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Austria
Sobota 07.11.2015, 19:30 • Lodowisko Jantor, Janów-Katowice • Euro Ice Hockey Challenge

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (21:32:53)

Koniec spotkania. Polacy turniej EIHC w Katowicach kończą na dobrym trzecim miejscu. Polska stoczyła wyrównane boje ze spadkowiczami z Elity – Austriakami i Słoweńcami, oraz pokonała Koreę.

59:35
    Bramka dla Austrii!
    Strzelcem bramki MICHAEL SCHIECHL.

GOL! MICHEL SCHIECHL strzałem do pustej bramki rozstrzyga losy tego spotkania.

59:00
    Ostatnia minuta spotkania.

58:23
    Guma opuszcza obszar lodowiska. Wznowimy grę pod bramką Austrii.

57:20
    Coraz mniej czasu mają Polacy na wyrównanie. Niespełna trzy minuty do końca trzeciej tercji.

56:20
    Uwolnienie po stronie polskiego zespołu. Wycofanie gry do tercji obronnej Orłów.

55:25
    Chmielewski bardzo bliski doprowadzenia do remisu!

54:20
    Teraz do ofensywy ruszają Austriacy.

53:58
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki MICHAŁ KOTLORZ.

GOOL! Jest bramka kontaktowa Polaków! Danton podał pod niebieską do MICHAŁA KOTLORZA, który piekielnie mocnym uderzeniem pakuje gumę do siatki Kickerta!

53:20
    Kolejna seria uderzeń na bramkę Austrii i seria interwencji Kickerta.

52:09
    Bacher (AUT) dwie karne minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.

51:18
    Urbanowicz uderzył z nadgarstka na środek bramki. Takimi strzałami nie pokona się Kickerta.

50:10
    Ciągle Polacy ostrzeliwują bramkę Austrii, ale guma wciąż nie może wpaść do siatki.

49:06
    Bagiński próbował pokonać golkipera Austrii z najbliższej odległości, ale nic z tego.

48:34
    Uderzenie Bepierszcza z ostrego kąta. Po raz kolejny dobrze broni jednak Kickert.

47:25
    Indywidualna akcja Łopuskiego zakończona niezłym strzałem. Po raz kolejny jednak dobrze broni Kickert.

46:16
    Polacy na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 15. Rompkowski (Zapała), 54. Kotlorz (Danton) – 8. Pallestrang (Ganahl, Brucker), 11. Cijan (Ganahl, Brucker), 38. Cijan (Brucker), 60. Schiechl (Hartl)

Polska: Raszka (Odrobny) – Dronia, Rompkowski, Wronka, Zapała, Kolusz (C) – Pociecha, Bryk, Chmielewski, Pasiut, Łopuski – Kotlorz, Wajda, Danton, Cichy, Bepierszcz – Kruczek, Dąbkowski, Bagiński, Galant, Urbanowicz
    Austria: Kickert (Madlaner) – Pallestrang, Viveiros, Hartl, Schiechl, Woger – Mitterdorfer, Lembacher, Ganahl, Brucker, Cijan – Bacher, Brunner, Ban, Rauchenwald, Spannring – Fechtig, Grosslercher.

Sędziowie: Zbigniew Wolas i Stefan Siegel (główni) – Artur Hyliński i Mariusz Smura (liniowi)