Clearex – Głogów 3:3 (koniec)
Clearex Chorzów
3:3 (3:2)
Euromaster Chrobry Głogów
Poniedziałek 09.11.2015, 19:30 • Hala Sportowa, Chorzów. • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 8

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (21:16:09)

Gospodarze nie zdołali w końcówce zdobyć bramki grając z lotnym bramkarzem. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 3:3 i każdy z teamów zdobywa jedynie po jednym punkcie. Gole dla miejscowych zdobywali w tym spotkaniu Seget, Salisz oraz Omylak. Z kolei dla Euromastera trafiali Herbuś, Nowak i Niedźwiecki. Była to naprawdę dobra rywalizacja, pełna emocji i świetnych parad bramkarzy. Liczymy na kolejne takie mecze w następnych kolejkach Futsal Ekstraklasy.

39:10
    W samej końcówce Miozga będzie grał w roli lotnego bramkarza! Gospodarze wyszli z szybką akcją, ale fatalnie zakończył ją Zastawnik.

38:42
    Fatalnie zachowali się gracze Clearexu i Piotr Pietruszko przejął futbolówkę! Jego indywidualny rajd przerwał idealnym wyjściem na połowę boiska Purolczak!

38:37
    Timeout dla gospodarzy.

38:19
    Indywidualna akcja Pawła Budniaka zakończona jednak zbyt słabym uderzeniem z dziesiątego metra.

38:03
    Mijają kolejne sekundy, a obie ekipy nie potrafią sobie stworzyć sytuacji podbramkowej. W ataku pozycyjnym teraz gospodarze.

37:35
    Należy pamiętać, że cały czas pięć przewinień na swoim koncie mają przyjezdni i jest to szansa dla Clearexu.

37:00
    Do końca meczu pozostaje już tylko trzy minuty. Omylak próbuje oddać strzał z dystansu, ale nieznacznie się pomylił.

36:30
    Mateusz Omylak miał okazję momentalnie odpowiedzieć, ale jego piękne uderzenie z dziesiątego metra cudownie wybronił Michał Długosz!

36:11
    Gol dla Euromastera!
    ADRIAN NIEDŹWIECKI wpisuje się na listę strzelców!!! Goście rozegrali kapitalną akcję i najpierw świetnie interweniował Purolczak, ale później nie miał już szans przy dobitce!!!

36:05
    W końcówce pojawił się na boisku Szymon Łuszczek. Będzie on starał się wprowadzić więcej spokoju do gry Clearexu.

35:34
    Pierwsza okazja gości od momentu gry z lotnym bramkarzem. Pomylił się jednak Pieczyński uderzeniem z prawego skrzydła.

35:00
    Na pięć minut przed końcem spotkania jako lotny bramkarz będzie występował na boisku Grzegorz Nowak.

34:49
    Timeout dla gości.

34:45
    Euromaster teraz zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie mają pomysłu na rozegranie akcji.

34:10
    Niebawem przyjezdni będą mogli zdecydować się na wprowadzenie dodatkowego zawodnika do pola gry.

33:56
    Fatalna strata na własnej połowie Zastawnika! Piłkę przejął Nowak i huknął momentalnie z ośmiu metrów, ale kapitalnie interweniuje na skraju szesnastki Purolczak!