Clearex – Głogów 3:3 (koniec)
Clearex Chorzów
3:3 (3:2)
Euromaster Chrobry Głogów
Poniedziałek 09.11.2015, 19:30 • Hala Sportowa, Chorzów. • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 8

38:42
    Fatalnie zachowali się gracze Clearexu i Piotr Pietruszko przejął futbolówkę! Jego indywidualny rajd przerwał idealnym wyjściem na połowę boiska Purolczak!

36:30
    Mateusz Omylak miał okazję momentalnie odpowiedzieć, ale jego piękne uderzenie z dziesiątego metra cudownie wybronił Michał Długosz!

36:11
    Gol dla Euromastera!
    ADRIAN NIEDŹWIECKI wpisuje się na listę strzelców!!! Goście rozegrali kapitalną akcję i najpierw świetnie interweniował Purolczak, ale później nie miał już szans przy dobitce!!!

33:56
    Fatalna strata na własnej połowie Zastawnika! Piłkę przejął Nowak i huknął momentalnie z ośmiu metrów, ale kapitalnie interweniuje na skraju szesnastki Purolczak!

33:47
    Salisz świetnie wrócił na własną połowę, przejął piłkę i wyraźnie faulował go rywal. Jest to piąte przewinienie gości!

28:16
    Paweł Budniak wrócił na własną połowę boiska i był wyraźnie faulowany. Później Seget świetnie uruchomił Wojtynę, który nie zdołał chytrym strzałem z kilku metrów pokonać Długosza!

27:22
    Dwójkowa akcja dobrze dzisiaj się spisujących Segeta i Budniaka! Ten pierwszy miał ostatecznie sytuację strzelecką i znowu na wysokości zadania stanął Długosz!

24:28
    Żółtą kartkę otrzymuje D. Pieczyński (KGHM Euromaster Chrobry Głogów).

24:00
    Piękną akcją popisali się goście! Wymieniali oni kolejne podania z pierwszej piłki i finalnie broni ofiarnie strzał rywala Purolczak!

22:09
    Bardzo wielka walka obu drużyn w środkowej strefie boiska. Budniak przejął futbolówkę i momentalnie huknął z dystansu, a Długosz popisał się kapitalną paradą!

21:05
    Fatalnie pomylił się teraz przy wyjściu Purolczak! Zgarnął piłkę głową Seget i o mały włos później zawodnik Euromastera skierowałby piłkę do siatki!

19:55
    W samej końcówce jeszcze okazję miał Mirosław Miozga, ale jego strzał z ośmiu metrów świetnie wybronił dobrze ustawiony Długosz przed siebie!

19:10
    Długosz mocno wyrzucił piłkę na pole gry i starał się o nią walczyć Sander. Później Zastawnik uderzył potężnie po przejęciu futbolówki i fantastyczną paradą popisał się Długosz!

18:23
    Długosz poradził sobie interweniując na linii bramkowej po uderzeniu z rzutu wolnego Pasierbka! Później Zastawnik dostaje również napomnienie.

18:10
    Przyjezdni starają się jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania. Później mamy przejęcie Daniela Wojtyny i brzydki faul na kartkę Pietruszko.

17:23
    Kapitalnie wykonali aut goście i mamy wycofanie piłki do GRZEGORZA NOWAKA!!! Ten niezwykle mocno przymierzył z bardzo ostrego kąta i pokonał bezradnego golkipera Clearexu!!!

16:26
    Zdaniem sędziego Salisz zbyt ostro zaatakował przeciwnika, a za późniejsze protesty otrzymał żółtą kartkę.

15:45
    Gol dla Clearexu!
    Piękną bramkę z bardzo ostrego kąta zdobywa MATEUSZ OMYLAK!!! Znalazł on lukę między krótkim słupkiem i Długoszem i skierował piłkę potężnym uderzeniem do siatki!!!

13:52
    MATEUSZ HERBUŚ wykorzystał fatalny błąd miejscowego zespołu i strzałem z ósmego metra pewnie pokonał bramkarza!!! Konopacki wcześniej popisał się jeszcze świetnym odbiorem!!!

13:16
    Fatalnie na własnej połowie stracił piłkę Budniak i sam na sam popędził Kaczmar! W ostatnim momencie zdecydował się on jednak na podanie do partnera i zdołał jeszcze wybić futbolówkę Wojtyna!

12:52
    Świetnie Miozga podawał po ziemi do Budniaka, ale minimalnie spóźniony był zawodnik Clearexu Chorzów na piątym metrze!

9:44
    Pierwszy raz goście zagrozili poważniej bramce Kamila Dworzeckiego! Łukasz Pieczyński potężnie przymierzył z dziesiątego metra i pomylił się doprawdy o centymetry!

8:40
    Clearex znowu miał kapitalną okazję! Dwukrotnie Długosz wygrywa pojedynek z pędzącym sam na sam Omylakiem!

8:06
    Od początku meczu zdecydowanie lepszym zespołem są gospodarze i mamy kolejny na to dowód!!! KRZYSZTOF SALISZ po krótko rozegranym rzucie wolnym potężnie uderzał z piętnastego metra i piłka po rykoszecie wpada do bramki obok kompletnie zaskoczonego Długosza!!!

8:00
    Kapitalne zawody rozgrywa Seget! Znowu udało się temu zawodnikowi odebrać piłkę w kole środkowym i popędzić w kierunku bramki Długosza! Uderzał zawodnik Clearexu z dziesiątego metra i świetnie interweniuje golkiper gości!

7:12
    Bardzo aktywni od początku spotkania są Seget oraz Budniak. Mamy kolejną dwójkową akcję tych zawodników, a później po podaniu mocno huknął z dystansu Wojtyna i świetnie interweniuje Michał Długosz!

2:40
    Mateusz Omylak pomknął świetnie prawym skrzydłem i minął dwóch rywali. Potem oddał strzał z linii pola karnego i udanie interweniuje Długosz!

2:18
    Kapitalnie to spotkanie rozpoczął MARIUSZ SEGET!!! Teraz odebrał przeciwnikowi piłkę na wysokości linii środkowej i pewnie trafił do siatki!!!

2:13
    Seget przejął piłkę w środkowej strefie boiska i pognał lewą stroną w kierunku bramki Długosza! Dograł on dobrze do Wojtyny, a ten fatalnie chybił!