Skra – Trefl 3:0 (koniec) | Norwid – Czarni 0:3 (koniec) | Dafi Społem – ZAKSA 0:3 (koniec)
MKS – Cuprum 1:3 (koniec) | Resovia – Jastrzębski 2:3 (koniec) | Indykpol – Projekt 3:2 (koniec)

0:0
    To już wszystko na dzisiaj z hali Podpromie w Rzeszowie! Za relację dziękuje Państwu Tomasz Krucan, do usłyszenia! (20:26:39)

0:0
    Bardzo emocjonujący mecz w Rzeszowie za nami! Ostatecznie mega niespodziankę sprawili siatkarze Jastrzębskiego Węgla, którzy uporali się 3:2 z Mistrzami Polski! Wydawało się, że pierwsza partia była tylko wypadkiem przy pracy rzeszowian, ale czwarty set oraz tie-break pokazał, że byli oni dzisiaj słabo dysponowani! Warto również dodać, że na wyżyny swoich umiejętności wznieśli się podopieczni Marka Lebedewa!
    0:0

0:0
    MVP meczu został wybrany Maciej Muzaj! Nasza redakcja w pełni zgadza się z tym wyborem!

9:15

9:15
    Na potrójnym bloku zatrzymany Bartosz Kurek! Sensacja na Podpromiu!

9:14
    Nie skończył Śliwka i Kurek! Obija blok rywali Maciej Muzaj! Piłka meczowa!

9:13
    Atakował z lewego skrzydła Maciej Muzaj! Podbija Ignaczak, ale zabrakło kolejnego odbicia! Drzyzga w miejsce Schopsa.

9:12
    Skuteczny atak po przekątnej Jochena Schopsa! Piłka spada w sam narożnik! Bartosz Kurek w miejsce Lukasa Tichacka.

8:12
    Jęk zawodu na Podpromiu! Dawid Dryja serwuje w takim momencie w aut!

8:11
    Pewnie pojedynczy blok rywali na prawym skrzydle mija Jochen Schops!

7:11
    Zaryzykował reprezentant Bułgarii, ale nie opłaciło się! Piłka spada daleko w aut!

7:10
    Tym razem Van Lankvelt serwuje wyraźnie w aut. W Resovia zagrywa Nikołaj Penczew.

6:10
    Ależ historia! Van Lankvelt popisuje się asem serwisowym! Przerwa dla Andrzeja Kowala!

6:9
    Penczew przyjmuje na drugą stronę! Potem Van Lankvelt skutecznie atakuje po palcach! Ten sam zawodnik również zagrywał!

6:8
    Z drugiej linii skutecznie atakuje Van Lankvelt! Zmiana stron! O czas poprosił jeszcze Andrzej Kowal!

6:7
    Długa akcja, którą ostatecznie kończy Maciej Muzaj! Aleksander Śliwka wbiegł aż w okolice naszego stanowiska.

6:6
    Sytuacyjna piłka! Po potrójnym bloku atakuje Alexander Shafranowich! Znów remis!

6:5
    Na zagrywce Bartosz Kurek. Reprezentant Polski posłał piłkę w siatkę!

6:4
    Blok-aut! Atakował z lewego skrzydła Nikołaj Penczew! O czas poprosił Mark Lebedew!

5:4
    Zagrywka w siatkę Macieja Muzaja.

4:4
    Mocny atak Jastrzębian z lewego skrzydła!

4:3
    Był blok! Decyzja podtrzymana!

4:3
    Po palcach rywali z prawego skrzydła atakował Bartosz Kurek! Sprawdza Mark Lebedew!

3:3
    Piłka w górze w wykorzystuje to Bartosz Kurek! Zupełnie zdziwiony Damian Boruch!

2:3
    Był aut! Decyzja podtrzymana, punkt dla Resovii!

2:3
    Po kontrze w aut atakuje Maciej Muzaj! Sprawdzają gości! Wydaje się, że tam mogło być boisko!

1:3
    Mają rację goście! Było przejście dołem! Punkt dla Jastrzębia!

2:2
    W pozornie łatwej sytuacji Van Lankvelt trafia w antenkę! Przejście dołem sprawdza Mark Lebedew!

1:2
    Kiepskie przyjęcie Aleksandra Śliwki, który potem z sytuacyjnej piki atakuje w aut!

1:1
    Skuteczny atak z prawego skrzydła Macieja Muzaja!

1:0
    Ataku nie skończył Kurek. Potem blok rywali udanie obija jednak Śliwka!

0:0
    Piąty set rozpoczęty.

0:0
    Sensacja na Podpromiu! Jastrzębianie triumfują w czwartej partii i wywożą z Rzeszowa co najmniej punkt! Przed nami jeszcze tie-break!

21:25
    Czwarty set skończony.

21:25
    W siatkę serwuje Aleksander Śliwka! Niespodziewanie będziemy świadkami tie-breaka!

21:24
    Z drugiej linii skutecznie Nikołaj Penczew!

20:24
    Kończą atak goście z lewego skrzydła! Piłka setowa dla Jastrzębia!

20:23
    Bronią się rzeszowianie! Kontrę wykorzystuje Bartosz Kurek!

19:23
    Bartosz Kurek w miejsce Lukasa Tichacka!

19:23
    Po bloku rywali z prawego skrzydła atakuje Jochen Schops!

18:23
    Przechodząca piłka po zagrywce Shafranowicha i wykorzystuje to Maciej Muzaj!

18:22
    Pewnie przyjmuje Achrem. Blokowany wpierw na środku Paszycki, a potem Achrem!

18:21
    Nie było bloku! Na boisku Lukas Tichacek oraz Jochen Schops!

18:21
    Ponownie piłka na prawe skrzydło do Bartosza Kurka, który atakuje w aut! Sprawdza Andrzej Kowal!

18:20
    Dobrze przyjmuje Alek Achrem, ale Bartosz Kurek z prawego skrzydła atakuje w aut! Czas dla Andrzeja Kowala!

18:19
    Maciej Muzaj skutecznie z lewego skrzydła! Wielkie emocje w hali Podpromie!

18:18
    Tym razem Dawid Dryja już bardzo pewnie!

17:18
    Jeszcze jedna kapitalna zagrywka Penczewa! Piłka po stronie Resovii, ale fatalnie atakuje Dryja!

17:17
    Nikołaj Penczew popisuje się asem serwisowym!

16:17
    Po zagrywce Nikołaja Penczewa rywale oddają za darmo! Kontrę wykorzystuje na wyczyszczonej siatce Bartosz Kurek! Czas dla Marka Lebedewa!

15:17
    Żadnego z dwóch ataków nie skończył Penczew. Potem skutecznie Bartosz Kurek!

14:17
    W siatkę serwuje Bartosz Kurek!

14:16
    Udany atak z lewego skrzydła Nikołaja Penczewa po przekątnej!

13:16
    Udanym blokiem popisuje się Jastrzębie! Druga przerwa techniczna!

13:15
    Autowa zagrywka w wykonaniu Resovii!

13:14
    Punkt dla rzeszowian!

12:14
    Wykorzystał dziurę w bloku na prawym skrzydle Maciej Muzaj!

12:13
    Przez podwójny blok Jastrzębia przedziera się Bartosz Kurek!

11:13
    Fatalnie przyjmuje Aleksander Śliwka. Rzeszowianie mogli przebić piłkę, ale fatalne nieporozumienie! W miejsce Śliwki wchodzi na boisko Achrem!

11:12
    Autowa zagrywka Fabiana Drzyzgi!

11:11
    Po bloku rywali z prawego skrzydła atakuje Bartosz Kurek!

10:11
    Kiwa z prawego skrzydła Maciej Muzaj! Piłka w boisku!

10:10
    Nie skończył ataku Maciej Muzaj, ale przejście dołem jednego z rzeszowian!

10:9
    Kiwał z lewego skrzydła Maciej Muzaj, ale nie trafia ani w boisko, ani w ręce blokujących!

9:9
    Blok rywali po ataku z prawego skrzydła obija Bartosz Kurek!

8:9
    Kontra Jastrzębia zakończona udanym atakiem Macieja Muzaja! Czas dla Andrzeja Kowala!

8:8
    Zaczaił się na środku Wojciech Sobala na Dawida Dryję! Środkowy Jastrzębia spojrzał rywalowi w oczy!

8:7
    Świetnie z trudnej pozycji atakuje Maciej Muzaj!

8:6
    Wojciech Sobala blokowany na środku! Pierwsza przerwa techniczna!

7:6
    Zatrzymany na lewym skrzydle został Alexander Shafranowich!

6:6
    Atomowy strzał! Atakował z prawego skrzydła po przekątnej Bartosz Kurek!

5:6
    Ofiarnie bronili w obronie rzeszowianie, ale zabrakło w kluczowym momencie zrozumienia!

5:5
    Bomba ze środka Dawid Dryji!

4:5
    Przez potrójny blok rywali przedziera się Maciej Muzaj. Bardzo dobry atak!

4:4
    Na czystej siatce pewnie atakuje Bartosz Kurek!

3:4
    Nadział się na czapę na środku Dima Paszycki!

3:3
    Po skosie z lewego skrzydła atakuje Van Lankvelt!

3:2
    Po palcach blokujących atakuje z prawego skrzydła Bartosz Kurek!

2:2
    Blokowany przebijający piłkę Michał Masny!

1:2
    Tym razem Wojciech Sobala serwuje w siatkę!

0:2
    Asem serwisowym popisuje się Wojciech Sobala! Odpuścił piłkę Aleksander Śliwka!

0:1
    Zagrywa Drzyzga. Przyjmuje Mihułka i przez blok przedziera się Van Lankvelt!

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.
    0:0 2:1 Prowadzi Asseco Resovia!

0:0
    Trzecia partia za nami. Do drugiej przerwy technicznej obie ekipy grały praktycznie punkt za punkt. Potem na prowadzenie wyszła Asseco Resovia i nie oddała już go do końca seta!

25:20
    Trzeci set skończony.

25:20
    Przedziera się przez podwójny blok rywali na lewym skrzydle Nikołaj Penczew!

24:20
    Nie skończył sytuacyjnej piłki Kurek. Potem kapitalnie kiwa nad potrójnym blokiem Konrad Formela!

24:19
    Po rękach rzeszowian z prawego skrzydła atakuje Maciej Muzaj!

24:18
    Pojedynczym blokiem popisuje się Dawid Dryja! Piłka setowa dla Resovii!

23:18
    Dwukrotnie w trudnych sytuacjach blokowany Penczew. Potem piłka na prawe skrzydło do Bartosza Kurka, który jest niezawodny!

22:18
    Na wysokim pułapie złapał piłkę Maciej Muzaj i skutecznie zaatakował. Na boisku melduje się Formela, który zmienia Shafranowicha!

22:17
    Z drugiej linii atakował Van Lankvelt, ale trafia tylko w siatkę!

21:17
    Niepewne przyjęcie rzeszowian, ale Bartosz Kurek przedziera się przez potrójny blok rywali!

20:17
    Podobnym atakiem odpowiada Alexander Shafranowich!

20:16
    Punktowy atak z szóstej strefy Nikołaja Penczewa!

19:16
    Przełamują się przyjezdni. Z prawego skrzydła udanie atakuje Maciej Muzaj!

19:15
    Kontra Resovii! Pojedynczy blok rywali pewnie obija Bartosz Kurek!

18:15
    Zupełnie nieudana wystawa Masnego do Borucha! Przerwa dla Marka Lebedewa!

17:15
    Skuteczny blok! Zatrzymany na lewym skrzydle Van Lankvelt!

16:15
    Świetne rozegranie Fabiana Drzyzgi do Bartosza Kurka, który przy praktycznie pustej siatce pewnie atakuje! Druga przerwa techniczna!

15:15
    Bułgar na zagrywce, ale posyła piłkę w aut.

15:14
    Już trzeci raz pod rząd z lewego skrzydła skutecznie atakuje Nikołaj Penczew!

14:14
    Tym razem atakujący reprezentacji Polski serwuje w siatkę!

14:13
    Resovia na prowadzeniu! Z zagrywką Bartosza Kurka nie poradził sobie Van Lankvelt!

13:13
    Ponownie skutecznie z lewego skrzydła atakuje Nikołaj Penczew!

12:13
    Całą prostą odsłonili gospodarze Maciejowi Muzajowi, który pewnie atakuje!

12:12
    Po bloku rywali z lewego skrzydła Nikołaj Penczew!

11:12
    Aleksander Śliwka teraz na zagrywce. Posyła piłkę w aut.

11:11
    Udany atak Aleksandra Śliwki z prawego skrzydła!

10:11
    W siatkę zagrywa Fabian Drzyzga!
    10:10 Dzisiejsze spotkanie nie jest łatwe dla Resovii!

10:10
    Po bloku ze środka atakuje Dima Paszycki! Podwójna zmiana. Na boisku Kurek i Drzyzga!

9:10
    Ofiarnie bronili się rzeszowianie, a wszystko zaprzepaścił Nikołaj Penczew, który w łatwej sytuacji atakuje w siatkę!

9:9
    Kapitalna kiwka w wykonaniu Michała Masnego! O czas poprosił Andrzej Kowal!

9:8
    Przechodząca piłka po zagrywce Maciej Muzaja! Wykorzystuje to Damian Boruch!

9:7
    Dryja teraz na zagrywce. Posłał piłkę w siatkę!

9:6
    Pewnie ze środka atakuje Dawid Dryja!

8:6
    Kiepskie przyjęcie Nikołaja Penczewa i Aleksander Śliwka w trudnej sytuacji atakuje w siatkę.

8:5
    Udany atak jednego z gości z lewego skrzydła, który obija blok rzeszowian!

8:4
    Piłkę w aut zagrywka Alexander Shafranowich. Pierwsza przerwa techniczna!

7:4
    Blok rywali obija Shafranowich. W miejsce Strzeżka wchodzi Maciej Muzaj.

7:3
    Jeszcze jedna piłka do Patryka Strzeżka, który ponownie jest blokowany! Czas dla Marka Lebedewa!

6:3
    Kłopoty na przyjęciu przyjezdnych! Patryk Strzeżek zatrzymany na potrójnym bloku!

5:3
    Dawid Dryja skutecznie atakuje ze środka!

4:3
    Luźny był blok Resovii i obija ręce Nikołaja Penczewa Patryk Strzeżek!

4:2
    Po ataku Nikołaja Penczewa nie zdołali piłki prawidłowo przebić rywale!

3:2
    Błąd na przyjęciu rzeszowian! Zagrywał Damian Boruch!

3:1
    Tym razem autowa zagrywka Aleksandra Śliwki!

3:0
    Kontrę wyprowadzają goście i przez potrójny blok przedziera się Aleksander Śliwka!

2:0
    Atakował z prawego skrzydła Patryk Strzeżek. Nadział się na blok i piłka wpada w samą linię!

1:0
    Od zagrywki zaczyna Van Lankvelt. Serwis w siatkę!

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.
    0:0 Gospodarze pokazali swoją grę w tym secie!

0:0
    Wydaje się, że rzeszowianie zagrali na podobnym poziomie jak w pierwszym secie, jednak Jastrzębie było zupełnie innym zespołem. Goście popełnili sporo błędów w tej partii.

25:14
    Drugi set skończony.

25:14
    Na druga stronę przyjmują rzeszowianie! Nie wykorzystują tego jednak gości! Jason Derocco blokowany!

24:14
    W aut zagrywa Dawid Dryja!

24:13
    Sytuacyjna piłka po Patryka Strzeżka. Nie ustawili bloku rzeszowianie i słusznie. Autowy atak. Piłka setowa!

23:13
    Wyraźny aut po zagrywce Patryka Strzeżka!

22:13
    Ofiarnie bronili rzeszowianie, ale ostatecznie nie przebili piłki po kiwce Strzeżka.

22:12
    Skutecznie ze środka atakuje Dawid Dryja.

21:12
    W roli rozgrywającego Krzysztof Ignaczak, który wystawia do Kurka! Atakujący nie trafia jednak w boisku! Na parkiecie melduje się Drzyzga.

21:11
    Decyzja podtrzymana. Piłka dla Resovii!

21:11
    Po zagrywce Schopsa przechodząca piłka! Wykorzystuje ją Bartosz Kurek! Sprawdza jednak Mark Lebedew!

20:11
    Pewnie przyjmuje Nikołaj Penczew, który następnie przedziera się przez podwójny blok rywali. Bartosz Kurek w miejsce Lukasa Tichacka.

19:11
    Udany atak w wykonaniu Patryka Strzeżka!

19:10
    Niepewne przyjęcie Aleksandra Śliwki, ale udanie Jochen Schops obija potrójny blok rywali!

18:10
    Z lewego skrzydła w aut atakuje Nikołaj Penczew!

18:9
    W końcu musiał się pomylić Aleksander Śliwka. Tym razem zagrywka w siatkę!

18:8
    I jeszcze teraz krwi napsuł mu Aleksander Śliwka, który trafił go zagrywką! Radosław Gil zmienia Michała Masnego!

17:8
    Nie może swojego wejścia na parkiet do udanych zaliczyć Jason Derocco! Kolejny raz został bowiem zablokowany!

16:8
    Atakował z lewego skrzydła Jason Derocco! Piłka po prostej nie trafia jednak w boisko! Druga przerwa techniczna!

15:8
    Był aut! Decyzja arbitrów podtrzymana!

15:8
    Dobra wystawa na środek do Wojciecha Sobali, który atakuje w aut! Sprawdza Jastrzębski!

14:8
    Mieli rację rzeszowianie! Było boisko! O czas poprosił Mark Lebedew, już drugi w tym secie!

13:9
    Przechodząca piłka po zagrywce Śliwki, ale Paszycki atakuje ze środka w aut! Sprawdzają rzeszowianie!

13:8
    Po zagrywce Śliwki odrzuceni od siatki przyjezdni. Alexander Shafranowich blokowany! W jego miejsce wchodzi teraz Derocoo.

12:8
    Pewnie ze środka atakuje Paszycki!

11:8
    Udany atak z lewego skrzydła Alexandra Shafranowicha!

11:7
    Fatalnie przyjmuje Damian Boruch! Przechodząca piłka, którą wykorzystuje Aleksander Śliwka! Czas dla Marka Lebedewa!

10:7
    Kontrę wyprowadzają rzeszowianie! Aleksander Śliwka obija blok rywali!

9:7
    Zagrywka Van Lankvelta w siatkę.

8:7
    Obija ręce Aleksandra Śliwki na prawym skrzydle Patryk Strzeżek!

8:6
    Przechodząca piłka po zagrywce Dawida Dryji! Wykorzystuje to Paszycki! Pierwsza przerwa techniczna!

7:6
    Tym razem dobre przyjęcie Jastrzębia, ale Patryk Strzeżek w dogodnej sytuacji atakuje w siatkę!

6:6
    Kiepska akcja przyjezdnych i Toontje Van Lankvelt dotyka siatki!

5:6
    Prawie za darmo oddają piłkę rzeszowianie! Nie wykorzystują tego goście. Shafranowich atakuje w aut!

4:6
    Blokowany na środku Dawid Dryja!

4:5
    Zagrywka w siatkę Nikołaja Penczewa.

4:4
    Potrójny blok miał przed sobą Nikołaj Penczew i został zatrzymany! Piłka spada jednak w aut!

3:4
    Jochen Schops zagrywa w aut.

3:3
    Skutecznie z drugiej linii Aleksander Śliwka!

2:3
    Udanie plasuje Patryk Strzeżek! Nie podbijają piłki rzeszowianie!

2:2
    Udany atak z prawego skrzydła Jochena Schopsa!

1:2
    Wojciech Sobala skutecznie atakuje ze środka!

1:1
    Piłka po zagrywce Damiana Borucha ląduje poza boiskiem.

0:1
    Atakiem z drugiej linii seta zaczyna Toontje Van Lankvelt!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:0
    Dobry pierwszy set za nami! Resovia wyszła na dzisiejsze spotkanie w rezerwowym składzie i poniosła tego konsekwencje! Jastrzębianie wypunktowali niezachwycających Mistrzów Polski!

22:25
    Pierwszy set skończony.

22:25
    Asem serwisowym popisuje się Alexander Shafranowich! Niespodzianka w Rzeszowie!

22:24
    Blokowany na lewym skrzydle Bartosz Kurek! Piłka setowa dla przyjezdnych!

22:23
    Długa akcja! Swoje szanse miały obie ekipy! Kończy ostatecznie Patryk Strzeżek! Fabian Drzyzga na boisku.

22:22
    Blokowany na lewym skrzydle Patryk Strzeżek! Znów mamy remis! Ależ końcówka! O czas poprosił Mark Lebedew!

21:22
    Nie kończy Schops! Potem na potrójnym bloku zatrzymany jednak Patryk Strzeżek! Na boisku Bartosz Kurek.

20:22
    Coraz bliżej zwycięstwa w secie Jastrzębie! Ataku nie skończył Penczew, a udało się to rywalom! O czas prosi Andrzej Kowal!
    20:21

20:21
    Nie było żadnego błędu! Punkt dla Jastrzębia! Penczew wchodzi w miejsce Achrema!

20:21
    Bronią goście atak Achrema! Kończy akcję Patryk Strzeżek! Sprawdza Andrzej Kowal!

20:20
    Kiepskie przyjęcie rzeszowian! Potrójny blok miał przed sobą Alek Achrem i został zatrzymany!

20:19
    Dobrze przyjmuje Van Lankvelt, któremu siatkę wyczyścił Masny. Potem przyjmujący gości pewnie atakuje!

20:18
    Ważny punkt dla Resovii! Patryk Strzeżek z prawego skrzydła po prostej atakuje w aut!

19:18
    Atakował z prawego skrzydła Jochen Schops. Przyjezdni dotykają siatki! Zmiana powrotna w Jastrzębiu.

18:18
    Ofiarnie starali się przebić piłkę po ataku rywali gospodarze, ale ostatecznie nie udało się. Muzaj wchodzi za Masnego.

18:17
    Serwis Van Lankvelta w aut!

17:17
    Bardzo dobra odpowiedź Jastrzębia! Gwoździa wbija ze środka Damian Boruch!

17:16
    Asem serwisowym popisuje się Lukas Tichacek!

16:16
    Autowa zagrywka w wykonaniu Patryka Strzeżka!

15:16
    Przez podwójny blok rzeszowian przedziera się Patryk Strzeżek! Druga przerwa techniczna!

15:15
    Świetnie po przekątnej trafia w boisko Jochen Schops!

14:15
    Pojedynczy blok miał przed sobą Patryk Strzeżek, który kończy atak! Siatki dotykają i tak gospodarze.

14:14
    Tym razem przyjmuje Achrem. Odrzuceni od siatki rzeszowianie, ale ten sam zawodnik przedziera się przez potrójny blok!

13:14
    Jeszcze jedna udana zagrywka tego zawodnika! Piłka po taśmie wpada w boisko! O czas poprosił Andrzej Kowal!

13:13
    Alexander Shafranowich! Przyjmujący Jastrzębskiego Węgla trafia zagrywką Aleksandra Śliwkę!

13:12
    Skutecznie z lewego skrzydła atakuje Patryk Strzeżek!

13:11
    Wysoka piłka do Dryji, który z trudem ją sięga, ale umieszcza w boisku!

12:11
    Zagrywka Paszyckiego w siatkę!

12:10
    Udanie podwójny blok rywali mija na lewym skrzydle Alek Achrem!

11:10
    Walka na siatce, którą wygrywa filigranowy Michał Masny!

11:9
    As serwisowy Aleksandra Śliwki! Nie przyjmuje Strzeżek wraz z libero!

10:9
    Przez podwójny blok rywali na lewym skrzydle przedarł się Alek Achrem!

9:9
    Odrzuceni od siatki rzeszowianie i Aleksander Śliwka zatrzymany na podwójnym bloku!

9:8
    Na zagrywce Lukas Tichacek. Czech z polskim obywatelstwem serwuje w aut.

9:7
    Pewnie przyjmuje Achrem i atak ze środka kończy Paszycki!

8:7
    Podwójny blok miał przed sobą Patryk Strzeżek i obija ręce rywali!

8:6
    Piłkę po ataku Strzeżka podbijają gospodarze! Potem kończy z lewego skrzydła Aleksander Śliwka! Pierwsza przerwa techniczna!

7:6
    Pewny atak ze środka Dawida Dryji!

6:6
    Tym razem Achrem na zagrywce. Piłka po jego serwisie ląduje poza boiskiem!

6:5
    I jeszcze raz Achrem! Przyjmujący Resovii udanie kiwa obok bloku!

5:5
    Ponownie piłka na lewe skrzydło do Achrema, który tym razem został zablokowany!

5:4
    Udany atak z lewego skrzydła po prostej Achrema!

4:4
    Potrójny blok miał przed sobą Jochen Schops, który postanowił kiwać! Został zatrzymany!

4:3
    Dwóch ataków nie skończyli goście. Piłkę w górze miał Śliwka, ale nie trafia w boisko!

4:2
    Po ataku Schopsa piłkę pobijają rywale, ale błąd dotknięcia siatki popełniają rywale!

3:2
    Przyjmował Śliwka. Jedną ręką wystawiał Tichacek, ale zrobił to w sposób niedozwolony.

3:1
    Zagrywka Aleksandra Śliwki w siatkę.

3:0
    Wspaniały początek Resovii! Po bloku rywali z prawego skrzydła atakuje Jochen Schops!

2:0
    Blokowany na lewym skrzydle Shafranowich!

1:0
    Van Lankvelt zaczyna od zagrywki. Kończy atak Paszycki!

0:0

0:0
    Resovia: Tichacek, Dryja, Achrem, Paszycki, Schops, Śliwka, Ignaczak (l).

Jastrzębski: Strzeżek, Boruch, Masny, Van Lankvelt, Sobala, Szhafranowich, Mihułka(l).
    0:0 Trwa rozgrzewka!

0:0
    W ostatnim sezonie Resovia aż sześciokrotnie triumfowała nad Jastrzębskim Węglem, który obecnie dysponuje na papierze słabszym składem. Czy goście będą w stanie ugrać coś na parkiecie Mistrzów Polski? Przekonamy się o tym już w sobotę o godzinie 18:00! Na relację live zapraszamy Państwa na lajfy.com!

0:0
    W ubiegłym sezonie te dwie ekipy wielokrotnie pojedynkowały się ze sobą. Co ciekawe zawsze lepsza była Resovia. Najbliższej zwycięstwa jastrzębianie byli podczas meczu czwartej kolejki PlusLigi. Wtedy w tie-breaku prowadzili już 6:0, jednak wtedy na zagrywkę wszedł Nikołaj Penczew! Bułgar wspaniałymi serwisami wyprowadził wynik meczu na 9:6 dla Asseco Resovii!

0:0
    Dużo słabiej spisują się Jastrzębianie, ale warto dodać, że czwarta ekipa poprzedniego sezonu nie jest już tym zespołem sprzed poprzednich lat. W Jastrzębiu-Zdroju mocno ograniczono wydatki na drużynę i nie jest ona już gwiazdozbiorem.
    W obecnej kampanii podopieczni Marka Lebedewa zajmują ósmą pozycję. Jastrzębie dwa razy triumfowało w stosunku 3:2 nad MKS-em Będzin oraz AZS-em Olszyn oraz uległo 2:3 BBTS-owi Bielsko-Biała.

0:0
    Niewątpliwie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Asseco Resovia. Rzeszowianie plasują się po trzech kolejkach na pozycji lidera z kompletem punktów na swoim koncie. Mistrzowie Polski pokonali od początku rozgrywek 3:1 AZS Częstochowa, 3:0 BBTS Bielsko-Biała oraz w ubiegłą w środę w hicie kolejki, a może nawet całych rozgrywek 3:1 Skrę Bełchatów!