Skra – Trefl 3:0 (koniec) | Norwid – Czarni 0:3 (koniec) | Dafi Społem – ZAKSA 0:3 (koniec)
MKS – Cuprum 1:3 (koniec) | Resovia – Jastrzębski 2:3 (koniec) | Indykpol – Projekt 3:2 (koniec)

0:0
    MVP dzisiejszego spotkania zostaje wybrany całkiem zasłużenie Mariusz Wlazły!

Gładko bełchatowianie pokonują dziś w Hali Energia drużynę Lotosu Trefl Gdańsk i po przegranej 3:1 z Resovią mogą zapomnieć, ponieważ szybko gracze Skry wracają do świetnych humorów, po efektownej wygranej nad wicemistrzem Polski z zeszłego sezonu! Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na Lajfy.com! (16:29:34)

25:19
    Trzeci set skończony.

25:19
    Autowa zagrywka przyjezdnych! PGE Skra gładko zwycięża z Lotosem Trefl Gdańsk!

24:19
    Autowy atak z drugiej linii Ismaela Rodrigueza. Falasca bierze challenge, ale nic to nie daje.

24:18
    Punktuje z lewej strony Nicolas Marechal i mamy pierwszą piłkę meczową dla PGE Skry Bełchatów!

20:17
    Świetny atak po prostej Troya. Walczą gdańszczanie o odzyskanie jakichkolwiek szans na wygraną w secie.