Ukraina – Słowenia | 2:0 (koniec) | | | Szwecja – Dania | 2:1 (koniec) |
Rozwój – Sandecja | 2:0 (koniec) | | | Stomil – Miedź | 0:1 (koniec) | | | Zawisza – Zagłębie S. | 0:0 (poz.) |
Olimpia G. – Wigry | 0:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) | | | Dolcan – MKS Kluczbork | 1:1 (koniec) |
Bytovia – GKS Bełchatów | 2:2 (koniec) |
Okocimski – Stal S. W. | 1:0 (koniec) | | | Siarka T. – Polonia B. | 2:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – Olimpia Z. | 1:2 (koniec) |
Stal M. – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | Kotwica – Raków | 3:5 (koniec) |
Rosja – Portugalia | 1:0 (koniec) |
Gać – Miedź II | 4:1 (koniec) |
Jarota – KKS | 1:0 (koniec) | | | Warta – Toruń | 2:1 (koniec) |
Stal Rz. – Orlęta | 5:1 (koniec) | | | Karpaty K. – Motor | 2:2 (koniec) |
Concordia – Szczuczyn | 0:2 (koniec) |
Unia T. – Podhale N. Targ | 3:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Podbeskidzie II | 2:1 (koniec) |
Pelplin – Przodkowo | 1:8 (koniec) |
Slovan – Zlín | 1:0 (koniec) |
finał
Stomil Olsztyn
0:1
(0:0)
Miedź Legnica
90
|
Zawodnik gości strzałem głową pokonuje olsztyńskiego bramkarza.
|
|
90
|
Za faul na Tomaszu Midzierskim żółtą kartką ukarany Grzegorz Lech.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Garguła, na boisku pojawia się Gancarczyk.
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Meschia, na boisku pojawia się Żwir.
|
|
68
|
Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Ślusarski, na boisku pojawia się Labukas.
|
|
63
|
Ukarany żółtą kartką pomocnik Miedzi.
|
|
62
|
Wełna trafia w poprzeczkę bramki Miedzi!
|
|
54
|
Po faulu na zawodniku Stomilu ukarany obrońca gości.
|
|
53
|
Ślusarski strzela w słupek bramki Stomilu!
|
|
12
|
W jedenastce Miedzi główkował Kujawa ale nad poprzeczką. Dobra akcja gospodarzy!
|
Gole:
90. Midzierski
Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 3:2. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 4:5. Foule: 10:15.
Sędziowie: Idzik
Widownia:
Kartki: 90. Lech (OLS) – 54. Telichowski (MLE), 63. Midzierski (MLE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 3:2. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 4:5. Foule: 10:15.
Stomil Olsztyn:
Skiba – Bucholc, Czarnecki, Remisz, Wełna, Głowacki Paweł, Szymonowicz, Lech, Meschia (70. Żwir), Suchocki, Kujawa
Zmiany: Mieczkowski, Ratajczak, Nishi, Chałas, Trzeciakiewicz, Żwir, Łukasik
Trener:
Miedź Legnica: Smug – Bartczak, Stasiak, Midzierski, Telichowski, Brożyna, Keon, Łobodziński, Garguła, Barreno, Ślusarski (68. Labukas)
Zmiany: Budzyński, Trifonov, Łuszkiewicz, Garuch, Gancarczyk, Chrzanowski, Labukas
Trener:
Zmiany: Mieczkowski, Ratajczak, Nishi, Chałas, Trzeciakiewicz, Żwir, Łukasik
Trener:
Miedź Legnica: Smug – Bartczak, Stasiak, Midzierski, Telichowski, Brożyna, Keon, Łobodziński, Garguła, Barreno, Ślusarski (68. Labukas)
Zmiany: Budzyński, Trifonov, Łuszkiewicz, Garuch, Gancarczyk, Chrzanowski, Labukas
Trener:
Sędziowie: Idzik
Widownia:
PeZet