Ukraina – Słowenia | 2:0 (koniec) | | | Szwecja – Dania | 2:1 (koniec) |
Rozwój – Sandecja | 2:0 (koniec) | | | Stomil – Miedź | 0:1 (koniec) | | | Zawisza – Zagłębie S. | 0:0 (poz.) |
Olimpia G. – Wigry | 0:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) | | | Dolcan – MKS Kluczbork | 1:1 (koniec) |
Bytovia – GKS Bełchatów | 2:2 (koniec) |
Okocimski – Stal S. W. | 1:0 (koniec) | | | Siarka T. – Polonia B. | 2:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – Olimpia Z. | 1:2 (koniec) |
Stal M. – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | Kotwica – Raków | 3:5 (koniec) |
Rosja – Portugalia | 1:0 (koniec) |
Gać – Miedź II | 4:1 (koniec) |
Jarota – KKS | 1:0 (koniec) | | | Warta – Toruń | 2:1 (koniec) |
Stal Rz. – Orlęta | 5:1 (koniec) | | | Karpaty K. – Motor | 2:2 (koniec) |
Concordia – Szczuczyn | 0:2 (koniec) |
Unia T. – Podhale N. Targ | 3:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Podbeskidzie II | 2:1 (koniec) |
Pelplin – Przodkowo | 1:8 (koniec) |
Slovan – Zlín | 1:0 (koniec) |
finał
Concordia Elbląg
0:2
(0:1)
Wissa Szczuczyn
90
|
Koniec meczu.
(15:29:32)
|
|
90
|
Za Wojtkielewicza wchodzi Nikitin
|
|
90
|
Sędzia doliczył trzy minuty
|
|
86
|
Żółta kartka dla Marcinkiewicza
|
|
86
|
Za Mleczka wchodzi Gałązka
|
|
85
|
Rzut rożny dla Concordii
|
|
84
|
Żółta kartka dla Kiljańczyka
|
|
84
|
Strzał na bramkę Bogdanowicza i piłka nad poprzeczką
|
|
84
|
Rzut rożny dla Concordii
|
|
Typuj lepiej niż Zarzeczny!
|
||
83
|
Strzał na bramkę Niburskiego i broni Jabłoński
|
|
82
|
Rzut rożny dla Concordii
|
|
81
|
Obrońcy wybijają piłkę
|
|
80
|
Rzut rożny dla Wissy
|
|
78
|
Żółta kartka dla Pelca
|
|
77
|
Szmydt nie przejął prostopadłego podania
|
|
75
|
Za Essombe wchodzi Pelc
|
|
74
|
Za Firańczyka wchodzi Kiljańczyk
|
|
73
|
Essomba niecelnie strzelił na bramkę
|
|
71
|
Dośrodkowanie w pole karne jednak piłkę z bramki wybił bramkarz
|
Gole:
15. Poduch, 48. Firańczyk
Sędziowie: Karol Rudziński (WMZPN)
Widownia:
Kartki: 47. Bogdanowicz (CON), 78. Pelc (CON) – 84. Kiljańczyk (WSZ), 86. Marcinkiewicz (WSZ)
Spudłowany karny!:
Concordia Elbląg:
Hrynowiecki – Bogdanowicz, Strach, Niburski, Miecznik, Burzyński, Szymanowski, Styś, Essomba, Szmydt, Lubiejewski
Zmiany:
Trener:
Wissa Szczuczyn: Jabłoński – Guzowski, Berezowskij, Marcinkiewicz, Lisowski, Zambrowski, Citko, Poduch, Mleczek, Firańczyk, Wojtkiewicz
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Wissa Szczuczyn: Jabłoński – Guzowski, Berezowskij, Marcinkiewicz, Lisowski, Zambrowski, Citko, Poduch, Mleczek, Firańczyk, Wojtkiewicz
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Karol Rudziński (WMZPN)
Widownia:
Michał Libuda
@libudamichal