Pawłowice Śl. – Podbeskidzie II 2:1 (koniec)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Sobota 14.11.2015, 13:00 • Pawłowice Śląskie • 3 Liga opolsko - śląska

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

W piętnastej kolejce III ligi grupy opolsko-śląskiej Pniówek Pawłowice Śląskie zmierzy się z Podbeskidziem II Bielsko-Biała.

Gospodarze radzą sobie ostatnio naprawdę przyzwoicie. W dwóch ostatnich meczach Pniówek zdobył cztery "oczka", przed tygodniem pokonał GKS Jastrzębie 3:0 w lokalnych derbach. Po czternastu kolejkach drużyna prowadzona przez Jana Wosia zajmuje obecnie czwartą pozycję w tabeli.

Rezerwy Podbeskidzia radzą sobie ostatnio ze zmiennym szczęściem. Piłkarze z Bielska-Białej w ostatniej kolejce przegrali na własnym terenie z drużyną z Rudy Śląskiej 3:5.

Zapraszam na relacje live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 13, bądźcie z nami!

Witam z Pawłowic! Rozgrzewka obu drużyn dobiegła końca, za kilka minut rozpocznie się mecz.

Pniówek Pawłowice Śląskie: 32. Szelong – 18. Przybyła, 7. Goik, 14. Kukla, 25. Szary, 27. Adamek, 9. Kostecki (k), 13. Ciuberek, 21. Szczyrba, 15. Kucharski, 10. Sobczak

Trener: Jan Woś
    Rezerwowi: Podolak – Lalko, Oszek, Zyzak, Benauer, Glenc, Węgrzyn

Podbeskidzie II Bielsko-Biała: 97. Madejski – 5. Gladus, 25. Widełka, 3. Felsh, 14. Gutowski, 17. Zakrzewski, 6. Kuszmider, 29. Basrtlewski, 37. Mikołajewski, 11. Chmielewski, 77. Oczko

Trener: Dariusz Mrózek
    Rezerwowi: Riabowski – Stankiewicz, Sobczak, Balcer, Borowski

Sędziowie: Mirosław Górecki (Katowice).

Obie drużyny już na murawie, za chwilę zaczynamy!

1

3
    Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie. Goście w defensywie.

5
    Prostopadłe podanie w kierunku Kosteckiego. Kapitana drużyny gospodarzy w ostatnim momencie uprzedził Madejski.

7
    Podbeskidzie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Pniówek ustawia się wzdłuż linii środkowej.

9
    Ależ było blisko bramki dla gości! "Sam na sam" z bramkarzem rywali wyszedł Chmielewski, ale znakomitą interwencją popisał się Szelong, który wyjął piłkę spod nóg napastnika drużyny gości!

11
    Przy piłce Podbeskidzie. Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie.

13
    Nie za wiele dzieje się obecnie na murawie. Walka o piłkę toczy się w środkowej strefie boiska.

15
    Strzał z dystansu na bramkę gospodarzy. Szelong paruje piłkę na rzut rożny.

16
    Gol dla Podbeskidzia!
    Po rzucie rożnym na bramkę Pniówka uderzał Bartlewski, piłka odbiła się od DANIELA MIKOŁAJEWSKIEGO i wpadła do bramki strzeżonej przez Szelonga!

18
    Niedokładne dośrodkowanie Adamka w pole karne rywali. Rozpocznie od bramki Madejski.

20
    Dużo niedokładności z obu stron. Gra toczy się się w środku pola.

22
    Tym razem na bramkę gospodarzy uderzał Oczko. Piłka trafia jednak z Szarego.

23
    Gol dla Pniówka!
    Mamy odpowiedź Pniówka! Znakomity rajd środkiem pola karnego gości RAFAŁA ADAMKA, który minął wszystkich rywali i wpakował piłkę do pustej bramki! Remis!

25
    Corner dla przyjezdnych. Wybijają jednak piłkę zawodnicy z Pawłowic.

27
    Kolejne podanie na wolne pole do Chmielewskiego. Tym razem napastnik na wyraźnym spalonym.

29
    Z rzutu wolnego bezpośrednio uderzał Szary, ale wprost w ręce Madejskiego.

31
    Dwa kwadransy za nami. Jak na razie obserwujemy bardzo wyrównane widowisko, większość gry toczy się jednak w środku pola.

33
    Piłka po strzale Szczyrby ląduje w bramce gości, ale sędzia dopatrzył się faulu jednego z zawodników gospodarzy przed bramką Madejskiego.

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Sobczak (Pniówek Pawłowice Śląskie).

36
    Opatrywany na murawie jeden z zawodników gości.

38
    Kontuzja Felsha okazała się poważna, za niego na boisku pojawia się Borowski.

40
    Ucierpiał w starciu z rywalem Kucharski, potrzebna będzie pomoc medyczna.

42
    Dokładne podanie w polu karnym rywali otrzymał Szczyrba, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i ostatecznie stracił piłkę.

43
    Fatalnie pudłuje z dystansu Adamek. Od bramki rozpocznie Madejski.

45
    Trzy minuty dłużej potrwa pierwsza odsłona.

45+2
    Rzut wolny dla gości, ale skutecznie interweniuje we własnym polu karnym Szelong.

45+3
    Oczko fauluje Ciuberka, który składał się do uderzenie w polu karnym rywali! Sędzia bez wahania wskazuje na wapno!

45+3
    MARCIN SOBCZAK wykorzystuje jedenastkę uderzają w prawy róg, w lewy rzucił się Madejski!

45+3

Pniówek prowadzi do przerwy 2:1! Gospodarze zasłużenie prowadzą, to oni przez większość czasu utrzymywali się przy piłce. Podbeskidzie jak na razie szuka swoich szans w kontratakach, bliski wykorzystania jednego z nich był Chmielewski.

Kilkanaście minut przerwy i rozpocznie się druga połowa, zostańcie z nami!

46

48
    Lewą stroną Adamek. Obrońca gospodarzy wywalczył wznowienie spod chorągiewki.

50
    Przerwa w grze. Opatrywany we własnym polu karnym jeden z zawodników drużyny gości.

52
    Od początku drugiej połowy Pniówek zaatakował bardzo zdecydowanie. Goście w defensywie.

54
    Szary fauluje przed własnym polem karnym. Z 20. metrów rzut wolny dla gości.

55
    Strzał Bartlewskiego z rzutu wolnego. Piłka trafia w Kosteckiego, który był ustawiony w murze.

57
    Dużo niedokładności z obu stron. Gra toczy się w środku pola.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Widełka (Podbeskidzie II Bielsko-Biała).

61
    Strata Ciuberka w środku pola. Kontra gości zakończona dograniem przed bramkę Szelonga, w ostatniej chwili skutecznie interweniował Goik.

63
    Bezpośredni strzał Chmielewskiego z rzutu wolnego. Na rzut rożny odbija futbolówkę Szelong.

65
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Węgrzyn.

67
    Kontra gości. Prostopadłe podanie w kierunku Chmielewskiego, ale przeciął to podanie jeden z zawodników gospodarzy.

69
    Dużo niedokładności z obu stron. Gra toczy się w środku boiska.

71
    Ależ było blisko! Kucharski fatalnie przestrzelił z pola karnego gości, to powinna być bramka!

72
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie II Bielsko-Biała: z boiska schodzi Mikołajewski, na boisku pojawia się Balcer.

74
    Corner dla Pniówka. Niecelny strzał Przybyły, od bramki Madejski.

76
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Kucharski, na boisku pojawia się Zyzak.

78
    Dużo strat. Zawodnikom Pniówka i Podbeskidzie brakuje dokładności po przerwie.

80
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Kukla, na boisku pojawia się Oszek.

81
    Kolejna szansa Chmielewskiego. Napastnik gości uderzał z linii pola karnego, piłka przechodzi nad bramką Szelonga o kilkadziesiąt centymetrów!

83
    Z dystansu Zakrzewski. Pewnie interweniuje między słupkami Szelong.

85
    Z ostrego kąta uderzał jeden z zawodników gospodarzy. Piłka jednak mija bramkę Madejskiego.

87
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Adamek, na boisku pojawia się Glenc.

89
    Końcowe fragmenty tego spotkania. Do głębokiej defensywy cofnął się Pniówek.

90
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90+2
    Gospodarze utrzymują się przy piłce na własnej połowie.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Oszek (Pniówek Pawłowice Śląskie).

90+3

Pniówek wygrywa 2:1! Gospodarze z przebiegu całego meczu zasłużenie zdobywają trzy punkty. Goście grali dziś bardzo przeciętnie, przez większość czasu to właśnie piłkarze z Pawłowic utrzymywali się przy piłce.

Na dziś z Pawłowic to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Karola Świerczewskiego pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (14:53:08)
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!