Dąbrowa Górnicza – Ostrów Wielkopolski 66:73 (koniec) | Wrocław – Lublin 68:75 (koniec) | Koszalin – Włocławek 75:68 (koniec)
MKS Dąbrowa Górnicza
66:73 (20:16, 38:36, 51:47)
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Niedziela 15.11.2015, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej • Tauron Basket Liga • 6. kolejka

MKS Dąbrowa Górnicza 66:73 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (20:16, 38:36, 51:47)

MKS: Dower 17, Williams 13, Pamuła 12, Broadus 9, Piechowicz 6, Dziemba 3, Dłoniak 2.

Stal: Millage 23, Delaney 16, Wangmene 10, Ochońko 8, Suliński 7, Żurawski 4, Kaczmarzyk 3, Sroka 2, Pisarczyk 0. (19:48:36)

W dniu dzisiejszym pełną pulę zgarniają przyjezdni, którzy głównie dzięki fatalnej pierwszej połowie ostatniej kwarty w wykonaniu MKS-u wygrywają w tym spotkaniu. Zagłębiacy mogą mieć właściwie pretensje sami do siebie, że tego meczu nie wygrali.

Koniec meczu. (66:73)

39:58
    Tylko jeden rzut wolny wykorzystany. (66:73)

39:58
    Rzuty wolne dla Millage. (66:72)

39:58
    Jeszcze dwa punkty zdobywa Broadus. (66:72)

39:51
    Obydwa rzuty celne. (64:72)

39:51
    Rzuty wolne dla Millage. (64:70)

39:44
    Przechwycili piłkę Zagłęciacy, ale za trzy nie trafił Broadus. (64:70)

39:39
    Timeout dla gości. (64:70)

39:39
    Zmarlak dość efektownym zagraniem zdobywa dwa punkty. (64:70)

39:35
    Timeout dla gospodarzy. (62:70)

39:35
    Millage efektownym wsadem zdobywa dwa punkty. (62:70)

39:18
    Obydwa rzuty wykorzystane. (62:68)

39:18
    Faul Dziemby. Rzuty wolne dla Millage. To chyba koniec marzeń dla Dąbrowy. (62:66)